Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.348
Cevap
53
Favori
177.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 1 hafta önce aldım.cihazdan genel olarak memnunum. bende 1 tb'lik harddisk var içindeki 1,5 gb'lik filmleri oynatıyor. 4 ve üzeri gb'lik blueray filmleri hdd'den bir türlü oynatamadım.üstelik film durduğu gibi hdd'yide donduruyor. ama onun dışındaki film çeşitlerinde oynatma sorunu yok..bu 4 gb ve üzerindeki mkv dosyalarını sizce neden oynatmıyordur..4 gb'lik filmlerden birini ikiye böleceğim o zamanda oynatmazsa sizce ne olabilir. alanlarada hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FAHRENHEIT -- 26 Ocak 2014; 1:25:23 >
  • FAHRENHEIT F kullanıcısına yanıt
    aklıma tek gelen şey hd nizin okuma yazma hızı ile alakalı bir durum var sanırım 4 gb filmi birde usb den deneyin açarsa hd okuma hızı düşük geliyor olabilir
  • aralık başında alınan promacto x10 cihazımı kutut içeriği tam olarak faturası ile birlikte kullanamadığım için satmak istyorum

2 adet 3d gözlük ve tüm kutu içeriği eksiksizdir daha jelatini üzerindedir.

en fazla 150 saat film seyredildi çizik bile yok

ilgilenenler mesaj yazarsa sevinirim
  • ahmettunc2323 A kullanıcısına yanıt
    fiyat olarak ne istiyosunuz
    Öncelikle hayırlı olsun.
    Sıkıntı hdd'de olabilir,çünkü 10 gb'lik avatar filmini ve dahasını hdd'den oynattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

Öncelikle hayırlı olsun.
    Sıkıntı hdd'de olabilir,çünkü 10 gb'lik avatar filmini ve dahasını hdd'den oynattı.

teşekkürler..bende de 14,5 gb'lik yenilmezler filmini flash diskten oynattı sorunsuzca..ama bu 4 gb ve üzeri mkv filmleri ne flaştan ne de hdd'den oynatmıyor..hdd donuyor..ama 4 gb ve üzerindeki filmi ikiye böldüm, flaştan sorunsuzca oynattı..
  • yani 4 gb ve üstü mkv filmleri ikiye böldüğümde flaştan oynattı ama hdd'den denemedim daha..birazdan onuda denerim..inşallah oynatır.
  • macigchild M kullanıcısına yanıt
    pazarlıksız 1250 tl düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettunc2323 -- 26 Ocak 2014; 23:53:47 >
    ben biraz önce the hobit filmini hemde 3d çift dublajlı mkw 19 GB flas dan izledim sorun yoktu film 1080p

sizin cihaın yazılımı çokmüş olabilir

fabrika ayarlarına çevirin yada yazılım güncelleme yapın

not: cihazda film seyrederken filmden çıkmadan cihazı kapatırsanız yada usb yi çıkarırsanız yazılım çökebiliyor bilginize
  • cihaz harika fakat bazı problemler yaşıyorum.
    1. Cihazın güncellemesini yaptım. Ancak büyük harf türkçe karakterler hala problemli.
    2. Filmler 2:07:18 süreden ileriye geçmiyor.
    3. Ses Çıkışından hoparlöre bağlantı yaptığımda ses az çıkıyor. Cihazın kendi hoparlorunden bahsetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustypass M kullanıcısına yanıt
    alt yazılı film seyretmediğim için birşey diyemiyecem
    ben hobit filmini biraz önce seyrettim yaklaşık iki buçuk saati bir problem yaşamadım
    ses çıkışı zayıf olabilir onuda denemedim

istersen bir fabrika ayarlarına çevir altyazı için de güncelleme gelmişti onu yapmadısan yap düzelmeese de firmayı ara çok ilgililer mutlaka yardım ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAHRENHEIT

yani 4 gb ve üstü mkv filmleri ikiye böldüğümde flaştan oynattı ama hdd'den denemedim daha..birazdan onuda denerim..inşallah oynatır.

Sorun yok hdd fat32 senin.

biçimlendir ve ntfs yap 40 gb bile olsa izleyebileceksin
  • Öncelikle çok teşekkür ederim zahmet verdim sana : )

Hocam videodan mıdır neden bilmiyorum ama görüntü 1080p olmasına rağmen sanki dvd gibi..Üstelik 1080p olarak izledim..Yani görüntü bana çok kötü geliyor tatmin edici gelmedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Guapo

Öncelikle çok teşekkür ederim zahmet verdim sana : )

Hocam videodan mıdır neden bilmiyorum ama görüntü 1080p olmasına rağmen sanki dvd gibi..Üstelik 1080p olarak izledim..Yani görüntü bana çok kötü geliyor tatmin edici gelmedi..

Biliyorsunuz cihazın çözünürlüğü 1280*800.Yani 1920*800 kalitesinde film oynatsak bile görüntüyü o kalitede alamayız. Ama ben de fark ettim görüntüdeki kalite düşüklüğünü. Hem de gerçek bluray 40gb'lık bir filimdi.Daha önce 40 gb'lık başka bir film seyretmiştim ama o çok güzeldi.
  • Video yada çekimden dir. Bende bluray yada normal bir video çekip burada yayınlayayım dedim, fakat görüntü kalitesini bir türlü tutturamadım. Resimler fena değil fakat hareketli videoları çekmek için çok uğraşmak gerekiyor. Ben beş altı kez denedikten sonra pes ettim. Oynayan video kalitesiyle benim çektiğim görüntü arasında fark belirgin olunca, cihaza haksızlık yapmayayım diye yayınlamadım

Bluray videolarda, 1080p videolarda görüntü kalitesi olarak oldukça tatminkar.

Yalnız PRO X10 alacaklara bir tavsiyem olsun, bir değil iki kere düşünsünler bu cihazı satın almadan. Satın aldıktan sonra çok fena bağımlılık yapıyor. Normal televizyonların ekranı sizi hiç tatmin etmiyor. Gittiğiniz her yere beraber götürüyorsunuz. Evdeki televizyonunuz artık size cep telefonu ekranı gibi gelmeye başlıyor.

• quote:

quote:

Biliyorsunuz cihazın çözünürlüğü 1280*800.Yani 1920*800 kalitesinde film oynatsak bile görüntüyü o kalitede alamayız. Ama ben de fark ettim görüntüdeki kalite düşüklüğünü. Hem de gerçek bluray 40gb'lık bir filimdi.Daha önce 40 gb'lık başka bir film seyretmiştim ama o çok güzeldi.

ana filim 40gb olmayabilir .bazı bluraylar 40gb olmasına rağmen ana filim bitrate oranı daha düşük oluyor

• Merhaba urun bugun ulasti isyerinde oldugumdan test edemedim henuz fakat beni ilk sasirtan urunun elime aldigimdaki verdigi his...urunun bukadar dolu ve kaliteli kasasinin olmasini beklemiyordum.aksama kontrol edecegim ozelliklerini...
    [url=http://hizliresim.com/KrZ7jM][simage]http://i.hizliresim.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altyazıda nasıl bir problem yaşanıyor bilmiyorum, ancak türkçe karakter sorunuysa altyazı dosyasını notepad ile açıp utf-8 olarak kaydetmeniz sorunu çözecektir.
  • quote:

quote:

O zaman arkadaşlar sizlerden bol bol kaliteli fotoğraflar istiyoruz : ) diğer konularda bolca var bu konuyu da hareketlendirelim biraz...Cihaz güzel bir cihaz reklama ihtiyacı var sadece..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FAHRENHEIT

yani 4 gb ve üstü mkv filmleri ikiye böldüğümde flaştan oynattı ama hdd'den denemedim daha..birazdan onuda denerim..inşallah oynatır.

Sorun yok hdd fat32 senin.

biçimlendir ve ntfs yap 40 gb bile olsa izleyebileceksin

1 tb'lik hdd ntfs ona rağmen tek parça 4 gb ve üstü mkv filmleri oynatmıyor yani oynatıyorda bir kaç dakika olmadan donuyor hard diskte donuyor aynı zamanda...flaş disk fat 32 ve mkv filmleri ikiye böldüğümde seyredebiliyorum. flaş diski ntfs yaptığımda videoları çok zor atıyor..yani baya bekletiyor..yoksa flaş diskten ntfs modunda 4 gb ve üstü mkv filmleri seyretmeye çalıştım film donuyor..ikiye böldüğümde donmuyor..neyse seyrettirsinde ikiye bölünmüş olarak seyrettirsin..bu arada tekrar yazıyorum yenilmezler filmini 14,5 gb ve 3d olarak sorunsuzca seyrettiyor..acaba indirdiğim filmlerde mi bir sorun var..

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.