Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.348
Cevap
53
Favori
177.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faruk Bey, siz bluetooth ile seste gecikme yaşıyor musunuz? Tahminim sizin cihazın frekans aralığı çok daha iyidir. Modeli nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burri

Faruk Bey, siz bluetooth ile seste gecikme yaşıyor musunuz? Tahminim sizin cihazın frekans aralığı çok daha iyidir. Modeli nedir?

Üstad yok ben Bluetooth kullanmadım bu güne kadar. İhtiyaç olmadı. Evde 5+1 Logitech küçük bir sistemim var onu kullanıyorum. 3 sene falan önce 110 Tl ye almıştım. Fakat şimdi fiyatlara baktım fiyatlar çok yükselmişler. Dolar yükselince ithal mal da yükselmiş demek ki. Fakat bu kadar yükselebileceğini açıkça tahmin etmemiştim. 170 TL falandır diye düşündüm. Şu cihaz hoşuma gitti fakat biraz tuzlu. Logitech Z-506 Surround 5+1 Speaker . Tam sinema yapar bu evi. Fakat 150 wat falan diyor. Çok değil mi bu ?
  • tekno_faruk kullanıcısına yanıt
    En temizi kablolu kullanmak aslında. Gecikme kopma vs kesinlikle yaşanmaz. Fakat evde kablo görmekten bıktım açıkcası Promacto'da 2W+2W toplamda 4W ses gücü bile tatminkar ses verirken 150W sanırım yeri göğü inletir Dediğiniz gibi son bir kaç sene içerisinde çok pahalandı yurt dışından gelen cihazlar. Ünlü markaların bluetoothlu olanları 600-700TL bandından başlıyor. Daha az duyulanlar 250-300TL bandında.
  • quote:

En temizi kablolu kullanmak aslında. Gecikme kopma vs kesinlikle yaşanmaz. Fakat evde kablo görmekten bıktım açıkcası Promacto'da 2W+2W toplamda 4W ses gücü bile tatminkar ses verirken 150W sanırım yeri göğü inletir Dediğiniz gibi son bir kaç sene içerisinde çok pahalandı yurt dışından gelen cihazlar. Ünlü markaların bluetoothlu olanları 600-700TL bandından başlıyor. Daha az duyulanlar 250-300TL bandında.

Ben de sizinle aynı kafadayım . O nedenle internete bağlanınca kablolu bağlanıyorum. Tam filmin ortasındasın yada maçın içindesin. Kablosuz bağlantı bir nedenle gidince keyfin kaçıyor. Kablosuz bağlantıyı etkileyen o kadar çok etken var ki, hangi birini bertaraf etmekle uğraşacaksın, hangisine tedbir alacaksın? Kablosuz bağlantı da sorun yaşamadan film izlemek için, 2.4 gHz değilde, 5.0 gHz den bağlanan modem kullanmak daha avantajlı görünüyor.

Ben 50mbps lik fiber kullanıyorum 5.0gHz üzerinden. Modemin çok uzakta durmaması gerekiyor ya da arada duvar olmaması gerekiyor. Fakat kabloluda kullansam fark göremedim, internet hızından olsa gerek. Blu-ray denediniz mi cihazda? O kulvardaki performansınıda merak ediyorum.
  • Arkadaslar x15 le ilgili resim ve video bekliyoruz sızlerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben cihazda öyle bir ayarla karşılaşmadım veya bilemedim. Uygulama üzerinde mi var bu ayar yoksa direk cihazın kendisinde mi? Yayını biraz daha geç göstererek mi senkronu tamamlıyor?

Sizin cihazla promacto arasında gittim geldim baya. TR'de smartı olmadığından ve yaklaşık 1000 TL'lik fark çıktığından dolayı promactoda karar kıldım. İyi mi yaptım bilmiyorum Ankara'da pf1500'ü test edecek bir yerde bulamadım. LG'nin bluetooth-ses ve 60fps'lik videolardaki performansı nasıl?

Pf1500 ü himedia Media playeri ve AVR ile kullanıyorum. Yazlıkta Bluetooth soundbar ile kullanıyorum. Soundbar ile kullanırken ses gecikmesi yaşamadım ama pf1500 de menü var artı eksi yaparak zamanlamayı ayarlayabiliyorsunuz. 60 FPSyi bilinçli olarak hiç test etmedim ama Media playeri destekliyor ve cihaza yolluyor iiso ve Blu-ray remux filmlerde takılma yok.

Promacto kullanmadım ama LG bin 720p olarak pw800-1000-1500 cihazlarının hepsini hatta 1080p ut1000 cihazınızda kullandım pf 1500 çok farklı netliği parlaklığı çok önde. Öteki cihazlarda duvarda pikselleri belli oluyordu bunda anlaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 26 Ekim 2017; 16:3:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PRO X15 de renkler , X12 ye göre çok daha doygun ve canlı. Farklı bir sistem yada donanım kullanılmış bu cihazda. Çok canlı renkleri var. Işık gücü daha kuvvetli ondan mı, yoksa farklı bir sistem mi çözemedim. Oda ışığında çok iyi. Fakat ön ışıklar kapatılınca çok çok canlı. Bu kadar canlılık farkı ışıktan kaynaklanmış olamaz. Farklı bir donanım var gibi sanki...
    Bu hafta resim ve video çekip paylaşmaya çalışacağım.
    Lümen değerinin daha yüksek oluşundan ve kullanılan lensten kaynaklanıyordur diye düşünüyorum. Özel tercih renk ayarlarınız var mı TV, film seyrederken? Optimum dengeyi kuramadım bir türlü. Mesela bronz insanlar çıktığı zaman yanmış insan bedeni gibi duruyor(daha kahve veya daha kızıl).
  • İstanbul Bilişime sipariş verdim bende. Linki aşağıda arkadaşlar. Fiyatıda orada 2 güne kadar gelir dediler. N11 de, Gitti Gidiyorda fiyatı aynı. Konuşabilecek bir muhatap bulduğum için İstanbul Bilişimi tercih ettim açıkçası...

Benim için ev sineması yanı sıra daha çok, cep telefonundan internete bağlanmadan kablosuz ekran aktarması cezbetti.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/promacto-pro-x15-1500im-android-led-projeksiyon-fiyati,253349.html

• karanlıklarprensesi K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    https://urun.n11.com/projeksiyon-cihazi/promacto-pro-x-15-mini-projeksiyon-cihazi-P210277498
    https://urun.n11.com/projeksiyon-cihazi/promacto-pro-x15-mini-projeksiyon-cihazi-P213132375

450 TL fark var n11 üzerinde. Bu fiyat farkının nedenini bilen var mı? Eğer aynı cihazsa ve firma böyle yapıyorsa çok büyük ayıp.

Edit: Firma hatanın farkına varıp alttaki linke bağlı sayfayı kaldırdı. Şu an aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burri -- 31 Ekim 2017; 14:54:31 >

• Geldi benim X15 de. Çantayı çok beğendim. Çok işime yarayacak. Bu gün yada yarın resimlerini çekip paylaşacağım.
  • Arkadaşlar 2 haftalık promacto x15 projeksiyonumu satıyorum. İlgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman21 -- 4 Kasım 2017; 13:13:35 >
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Bekleneni veremiyo sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: io85200

Bekleneni veremiyo sanırım

Ne beklediğinize bağlı.

• Merhaba arkadaşlar, promacto x10 kullanıcılarına bir sorum olacak. Promacto x10 cihazını 5+1 ses sistemine bağlayabilirmiyim? Bluetooth ile ses cihazı bağlanmak mümkünmü, ona göre bir ses sistemi tercih edeceğim. Yardımlarınızı bekliyorum. Olmaz ise pcye 5+1 bağlayıp ordan hdmi ile bağlanacağım. Kablosuz bağlanabilirsem çok iyi olur.
  • X10 bıraz eskı oldugundan ben aparatı takıp bluetooh uzerınden baglandım fakat ses baya bı gecıkmelı geldı yenı cıkan x15 de bıle seste sorun var yazmıs arkadaslar sız bılgısayardan alsanız daha ıyı sonuc alırsınız

• Cihazın en zayıf noktası sesi bence. Diğer özellikleri ile 5in1 cihaz.

• ---------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promacto13 -- 10 Kasım 2017; 15:58:10 >
  • Merhaba.Bende x15 modelini aldım. Kullanan diğer arkadaşlara bir sorum olacak. Benim cihazda bataryada kullanımda iken cihaz kumanda ile açılmıyor. Sadece şarj aletine bağlı iken kumandadan açılıyor. Acaba sizin cihazlarınızda da böyle mi durum.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.