Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.348
Cevap
53
Favori
177.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi h1 var benim bildigim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar evvel aldığım x08 tesadüfen buldum tozlu rafların arasında.
    Cihaz gayet güzel çalışıyor fakat kumanda yok meydanda.Kumanda olmayınca hiçbir ayar yapılamıyor.
    Farklı bir kumanda ile çalışır mı var mı bilgisi olan?
  • io85200 İ kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni modeli bekleyenlerdenim. PRO X15 modelini bekliyorum. PRO X14 den daha küçük , daha kompakt olacağı söylendi. Projeksiyon ithalat mevzuatında olan değişiklikten dolayı ithalat sürecinin uzadığı, yoksa Hazirandan itibaren PRO X15 modelinin satışa hazır olduğu söylendi. Umarım yakın zaman da görürüz :(
  • tekno_faruk kullanıcısına yanıt
    Bu hafta başı çıktı cihaz satışa. 4 aydır bu cihazı bekliyorduk, umarım beklentilerimi karşılar
  • Temel_Reis1071 T kullanıcısına yanıt
    Abi hatırladığım kadarıyla sen de X12 yok muydu? Aldın mı sen PRO X15 den?
  • Pro x15 cıktı fakat full hd degil
    http://www.promacto.com/led-projeksiyon-promacto-pro-x15/index.html

• PRO X15 deneyen var mı ?
  • Deneyen varsa, benim için özellikle lazım olan şey kablosuz aktarım. Kablosuz aktarım için aynı ADSL'e bağlanmak zorunda mıyız ? Yani her iki cihazın da internete bağlı olması gerekiyor mu? Yoksa cep telefonumuz dan modem görevi yapıp direk, internete bağlanmadan da PRO X15'e görüntü aktarabiliyor muyuz ? Satın alan arkadaşlardan bu konu da yardım bekliyorum. Teşekkürler...
  • X12 ile X14 ün özellikleri bir arada. Başka bir özelliğini göremedim. Android 4.4 nedir yahu bari 6 falan yapsaydınız kitkat mı kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karanlıklarprensesi K kullanıcısına yanıt
    Ben sipariş verdim. Fakat cihaz elime ancak çarşamba , perşembe gibi geçer. Dener burada yazarım. Fakat ön bilgi olarak, öğrendiğimi aktarabilirim. Bana söylenen her iki şekilde de kablosuz aktarımı sağlayabiliyorsunuz. Yani hem her iki cihaz internete bağlıyken kablosuz aktarım, hem de internete bağlı olmadan kablosuz aktarım yapabildiği söylendi. Fakat isterseniz perşembeye kadar bekleyin, ben denemesini yapar, burada yazarım..
  • X14 ile X15 arasında hiçbir fark yok.Bence çok gereksiz bir model olmuş.yazık.bende ümitlenmiştim x11 imi satıp x15 alırım diye düşünüyordum fakat tam bir hüsran oldu.
  • Fiyatı ne kadarmıs gozume carpmadıda

• Full hd olmayan bi urune gore pahalı geldı bana

Hocam cihaz ulaştı mı, ulaştı ise biraz bilgi paylaşırmısınız. Benimde almaya niyetim var ama hiç bir yerde bununla ilgili bilgi yok.
  • Neyse ben aldım. Gelirse ayrıntılı bir inceleme yaparım artık.

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Yorumlarını bekliyoruz.
  • Geçen hafta geçti elime fakat bir türlü fırsat olmadı yorum yapabilmek. Pro X12 vardı bende onun ile kıyaslarsam

ışık gücü daha kuvvetli.

Cihazın üstünde touch pad var , mause olarak kullanabiliyorsunuz.

Dahili bataryası var

Çok sağlam bir taşıma çantası var, her şey bu çantada.

Focus olayı kumandadan yapılabiliyor

8 Gb dahili hafıza konmuş

Ekran açıldığında arayüze 3 adet kısa yol linki var. Bu baya kullanışlı olacak.

Özel bir yazılım kullanılmış. Bu yazılımı kullanacağınız cep telefon yada tabletlere indiriyorsunuz. Uzaktan Kuman'da oluyor cep telefonunuz. İsterseniz mause yada klavye olarak da kullanıyorsunuz.

Cihaz cep telefonlarınızdan yada tabletlerden direk bir birine bağlanabiliyor. Yani internete bağlanmadanda kablosuz aktarım yapabiliyorsunuz. Hem android hemde iOS . Ben bu özelliği çok beğendim. Benim için çok ideal olmuş. En beğendiğim özellik diyebilirim

Network özelliği var , birden fazla cihazla bağlanılabiliyor.

Kablosuz aktarım çok seri , telefonda denedim hiç takılma yok. Varsa da ben hiç hissetmedim. Video dahil.

Android cep telefonu yada tableti olanlar için çok daha kullanışlı. Yazılımla açtığınız her tür dosya üstünde yazılımın size sunduğu sanal bir kalemle her türlü şeyi yapmak mümkün. Yazı yazabilir, dosyadaki cümlelerin altınıçizebilirsşniz. Kalemin her türlü renk seçeneği mevcut.

Iphone sahipleri air playden direk aktarım yapabiliyorlar. Yine internet bağlantısına gerek olmadan. İPhone yok, emaneten bir kaç dakika denedim. İPhone 7 idi. Notebook açtım, yazı yazdım anında ekranda. Yani akıllı tahta gibi olmuş.

X12 de cep telefonundan kablosuz aktarımda takılma oluyordu. X15 de bunu çözmüşler. Muhtemelen işlemci değişmiş.

Şimdilik X11, 12 ve 14 modellerinde olmayan yada geliştirilen özellikler olarak gördüklerim bu kadar.

Ben. oldukça beğendim. Cihaz ayrıca hem daha küçük, hem daha hafiflemiş.

Vaktim olursa, Önümüzdeki hafta içinde hem resim , hemde uygulamalar ile ilgili görüşlerimi paylaşacağım.

Yorumların için teşekkürler.Video da atabilirsen süper olur.
  • FUNKYMAGIC kullanıcısına yanıt
    Faruk bey teşekkür ederim bilgi için. Bende şimdi Samsung Galaxy note var. Ben bununla direk olarak X15'e bağlanabiliyormuyum , yani kablosuz görüntü aktarabiliyormuyum yoksa x15'in internete bağlanması gerekiyormu ?

Siz gerek yok demişsiniz ama tam anlamadım. Nasıl bağlanılabiliyor ? Teknoloji özürlüyüm , kusuruma bakmayın. Bir de şunu sormak istiyorum, telefon ekranını kablosuz attığına göre, note da yazdığım her şey de bağlandıktan sonra projeksiyon ekranına yansır o halde değil mi ? Eğer öyleyse oturduğum yerden , tahtaya kalkmadan projeksiyondan istediğim şeyi aktarabiliyorum mu ?

En önemli soru : Bu işlem internet kotamdan yer mi? Yani bağlı olduğu sürece, benim cihaz internete bağlı olarak mı çalışıyor ?

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.