Şimdi Ara

Projeksiyonlara ucuz,orjinal, garantili lamba (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
47
Favori
22.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yafess

merhaba benim lambayı söktüm temizledim bezle ondan sonra taktım çalışmıyor

Merhaba. Lamba silme ile bozulmaz, marka model belirtirseniz daha net söyleyebilirim ama tahminimce lamba soketine tam oturmamış olabilir. Elektrik soketinin olduğu yeri bastırın ve vidaları öyle sıkın.. Selamlar.
  • 1 pm gönderdim ilgilenirseniz sevinirim.
  • arkadaşım hala aynı işi yamaktamısınız?
    Panasonic PT-L502E model projektörüm var sanırım lamba da bi sorun oluştu oluşacak. 1 saatten fazla kullanımlarda çift görüntü oluşur gibi görüntü sağ a kayma yapıyor ve gittikçe kırmızı tonları göstermemeye başlıyor.

acaba istanbulda elden teslim etme ihtimalim varmı cihazı?
  • ben lambaya bakmak için açmıştım alttan bi tane kapağı . fark ettim ki kapak açıkken de cihaz aktif olmuyor. illa ki tüm vidaları yerlerine takarak kapağı kapatmak gerekiyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: vedatkerem

quote:

Orijinalden alıntı: yafess

merhaba benim lambayı söktüm temizledim bezle ondan sonra taktım çalışmıyor

Merhaba. Lamba silme ile bozulmaz, marka model belirtirseniz daha net söyleyebilirim ama tahminimce lamba soketine tam oturmamış olabilir. Elektrik soketinin olduğu yeri bastırın ve vidaları öyle sıkın.. Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşım hala aynı işi yamaktamısınız?
    Panasonic PT-L502E model projektörüm var sanırım lamba da bi sorun oluştu oluşacak. 1 saatten fazla kullanımlarda çift görüntü oluşur gibi görüntü sağ a kayma yapıyor ve gittikçe kırmızı tonları göstermemeye başlıyor.

acaba istanbulda elden teslim etme ihtimalim varmı cihazı?

Merhaba tabiki devam etmekteyim. Ankara'dayım iyi paketleme ile kargo yaparsanız sorununuzu çözmeye çalışırım.
  • tahmini fiyatlarınızı pm olarak yollayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

tahmini fiyatlarınızı pm olarak yollayabilir misiniz?

pm atıldı.
  • mesajım bulunsun
  • İyi günler bende EPSON EB-S62 marka 3lcd projeksiyon cihazı kullanıyorum. Lambası patladı ve değiştirmek istiyorum idda bayisi işletiyoruz ve acil olarak değişimi lazım. Bu forumda ki fikir beyan eden arkadaşlara güvenerek tamirini size yaptırmayı düşünüyorum. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğim.
  • Merhaba
    panasonic ax 200 kullanıyorum,
    lambaya 800tl vermedım vermemde :)
    ismail bey e gönderdim, eskisinden daha güzel oldu diyicemde saçma olucak sankı daha parlak mı oldu ne :)
    2700 saat kullanmıstım o yuzden kalıte baya düşmüştü, eco modda kullanıyorum, hd digiturk baglı TV yerıne kullanıyorum dıyebılırım
    güvenerek gönderebılırsınız bende burdakı yorumları gordukten sonra yollamıştım

merak ettigim bu lambanın omru ne kadar olucak :) 2000 saati geçerse yine yeniletmeyı dusunurum lambamı
    gunde 5 saat kullandıgım ıcın cok zor olmaz sanıyorum

teşekkürler ismail bey
    elinize sağlık

Cem
  • daha bugün aldım projeksiyon ev için ..
    mutlaka mesajım bulunmalı
    üstteki yorumlara ek olarak benim de içim rahat artık
    cihazı alırken ilk düşüncem ampülü bitince çok pahalı olup olmayacağıydı
    bu başlıkla cidden artık gönül rahatlığıyla kulanabilirim
    elinize sağlık
    başarılarınızın devamını dilyiorum
  • Okulun eskiyen projeksiyonlarının lambalarını yeniletebiliriz...
  • Takip icindir
  • Forumdaki bilgi paylaşımı sayesinde, doğru ve işini iyi yapan insanlarla tanışmamıza vesile olan arkadaşlara öncelikle teşekküler ....
    2680 saat kullandığım Panasonic ax 100 ün lamba yenilenmesi için Ankara ya İsmail Çınar kardeşe gönderdim. Lambası yenilendikten sonra projeksiyonu ilk aldığım günkü görüntü kalitesini görünce budur diyorum. İsmail kardeş ellerine sağlık ... Güvenilir ve işini iyi yapanlar kazansın. Lamba yenileme için kesinlikle tavsiye ederim .....
  • benimde mesajım bulunsun okulumuzda 200 tane civarında cihazımız var belki ilerde işimiz düşer.
  • Benq Mp720p projeksiyon cihazının lamba ömrü bittiği için forumda ne yapabileceğim hakkında verilen referans sonrası cihazı vedatkerem arkadaşımıza gönderdim. Cihaz geldiğinde ışık gücünün eskisine nazaran daha güçlü olduğunu ve cihazın sesinin daha az çıktığını gözlemledim... Aslında değiştirecektim cihazı ama iyiki de değiştirmeyip vedatkerem arkadaşımıza göndermişim. Ciddi anlamda memnun olduğumu söylemek istiyorum. Projeksiyon cihazı ile sorunu olanlar gerçekten gönül rahatlığıyla gönderebilir.
  • Merhabalar,
    Yeni modelimiz PRO X08 bugünden itibaren satıştadır. 1024 x768 doğal çözünürlüğü olan Türkiyedeki tek LED LCOS projeksiyondur. SD karttan ve flash belleğinizden direkt sunum yapabilir, film izleyebilirsiniz. TVnize, reciverınıza bağlanabilirsiniz. PS inize bağlayıp oyun oynayabilirsiniz. Teknoloji harikası bu ürün Donanım haber üyelerine verdiğimiz söz üzerine 11-26 temmuz 2011 tarihleri arasında satış fiyatı KDV dahil 875 TL olan ürünümüz KDV dahil 750 TL ye satılacaktır. Bu kampanya sadece Donanım form üyelerine yöneliktir.
    1- Her üye ancak bir ürün alabilir..
    2- Üyelik tarihi 11 temmuz ve sonrası olan üyeler bu kampayadan faydalanamazlar.
    3- Kampanya stoklarla sınırlıdır. ( 50 adet)
    4- Form üyesi öğretmen arkadaşlar KDV muafiyet belgesi getirmek şartıyla KDV istisnasından faydalanabilir.
    5- Fiyat KDV dahil 750 TL peşindir.

www.promacto.com
    0212- 210 45 21-22
  • merhabalar ismail bey, PM attım, cevap dönebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

merhabalar ismail bey, PM attım, cevap dönebilirmisiniz?

pm telefonla cevaplandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkerem

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

merhabalar ismail bey, PM attım, cevap dönebilirmisiniz?

pm telefonla cevaplandı.

İsmail bey,
    Urunu dun gonderdım, bugun elınızde olur. Mumkunse bu aksam veya yarın gondermenız mumkunmu, boylelıkle cumartesı elımde olur (Bayram tatılı gırıyor araya, bu nedenle acele edıyorum)

Sımdıden tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.