Şimdi Ara

Projeksiyon tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABALAR SİZLERİN FİKİRLERİNİ ALMAK İSTEDİM YAKLAŞIK 1 AYDIR BİR PROJEKSİYON ARAŞTIRIYORUM EVİMİN BİR BÖLÜMÜNÜ EV SİNEMASI İÇİN AYIRACAĞIM BEN LG PH550G BAKTIM BUNUN YANINA EK OLARAK SOUNDBAR ALACAĞIM ANCAK KAFAMA TAKILAN OLAYLARDAN BİRİSİDE ŞU APPLE TV TAKACAĞIM BU CİHAZA HDMI BAĞLI OLACAK ANCAK BLUETOOTH ÜZERİNDEN SES ÇIKIŞI ALMAK İSTİYORUM BU İKİSİ AYNI ANDA KULLANILIR MI? SİZCE EV SİNEMASI İÇİN YETERLİ OLUR MU BAZEN SAHİLE GİDİP İZLERİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM GÜNLÜK ORTALAMA EN FAZLA 3-4 SAAT KULLANIRIM BÜTCEM 3000 TL DAHA İYİ ŞEÇENEKLERİ DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM İLK DEFA BİR PROJEKSİYON ALACAĞIM YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

• Merhaba öncelikle küçük harfle yazarsanız bir dahaki mesajınızı daha okunaklık olur.
    İkincisi seçmiş olduğunuz model ev sineması için uygun bir model değil. Standart bir LED projeksiyon cihazıdır. Bütçeniz doğrultusundan marka/model tavsiye edebilirim.
    kolay gelsin.
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    Tabiki tavsiyelerinizi bekliyorum size birşeyde sormak istiyorum bu cihaz benim işimi görmez mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.