Şimdi Ara

projeksiyon için duvara boya önerisi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
12
Favori
40.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Evet 3mm olan yalnız alırsan fazla bükmeden almaya çalış, ışık açıkken performans yarı yarıya düşüyor ama rahat izleniyor.

paylaştığınız görüntüler çok iyi fiyatıda çok iyi.
    izmirdeyim yakın biyerlerden bulmak lazım nakliyesi az sıkıntı olabilir dediğiniz gibi arabaya falan sığmaz
  • Bazı yerler eve teslim ediyorlar, kargo ile almayın rulo yapıyorlar bir arkadaşa aldık biraz kavisli oldu. Duvara tam oturmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek görüntü resimdekinden çok daha iyi. Kamera vasat ve hareketli sahnede çekildiği için tam netlenmiyor.

• quote:

Bazı yerler eve teslim ediyorlar, kargo ile almayın rulo yapıyorlar bir arkadaşa aldık biraz kavisli oldu. Duvara tam oturmadı.

Ürünün sağlamlığı nasıl bu arada hocam strafor gibimi evimde kedi var tırmalasa çok zarar verirmi sertmi malzeme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sert plastik malzeme zarar vermesi zor. İzmirdeki kedi sevgisini hiçbiryerde görmedim. Gittiğim öğrenci evierinin bile çoğunda kedi vardı.

• quote:

sert plastik malzeme zarar vermesi zor. İzmirdeki kedi sevgisini hiçbiryerde görmedim. Gittiğim öğrenci evierinin bile çoğunda kedi vardı.

teşekkürler hocam güzel bilgiler için. yakın çevrede pakpen bayisi arayayım ilk etapta.
    sevdiriyo keratalar kendilerini :) evde can yoldaşı oluyorlar insana.
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    esode E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar,

artık boya moya arayışına girmemize gerek kalmadı. Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Aydınlatılmış odada Perde görüntüsü konusunda iyi sonuçlar elde ettim. Şu anda forumda tanıtım için hazırlık yapıyorum.
    Yakında açıklayacağım.
  • kayamtky K kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyoruz o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Merakla bekliyoruz o zaman.

Merhaba,

Aydınlık ortamda seyredilebilir metalik boyalı projeksiyon perdesi incelemesi için yeni konu açtım.
    bu linkten inceleyebilirsiniz:
    https://forum.donanimhaber.com/metalik-boyali-projeksiyon-perdesi-incelemesi--132164345#132164345
  • herkes herşeyi denemiş ama cam tozlu perdeyi boyamayı benden başka kimse düşünmemiş heralde evet arkadaşlar cam tozlu perdeyi boyarsak nasıl olur?
  • Herkese selam,

Türkiye de çeşitli sitelerde satılan "Alligator Projectura" isimli bir projeksiyon duvar boyası var...

Bunu kullanan, yorumlayabilecek olan var mı?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sdckahn

Herkese selam,

Türkiye de çeşitli sitelerde satılan "Alligator Projectura" isimli bir projeksiyon duvar boyası var...

Bunu kullanan, yorumlayabilecek olan var mı?

Teşekkürler
    Buna gelecek cevabı ben de merak ediyorum. Araştırmaktan deli oldum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8C320B4D0

herkes herşeyi denemiş ama cam tozlu perdeyi boyamayı benden başka kimse düşünmemiş heralde evet arkadaşlar cam tozlu perdeyi boyarsak nasıl olur?

• sdckahn S kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/projeksiyon-icin-duvar-regi-videolu-ve-renk-kodlu--111788199-12#142391646 buradan takip edebilirsiniz. Kullandım ve yorumumu paylaştım.
  • kayamtky K kullanıcısına yanıt

E sonuç?

• Rıza.BN. kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.