Şimdi Ara

Projeksiyon için Duvar Boyası Tavsiyesi(ACİL)Edit:Boyadım tavsiye içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benq w1090 projeksiyon sipariş ettim bodrum için cinema odası yapacağım.oda devamlı karanlık, duvar şuan bordo renginde.gri tavsiye edenler var grinin dlp için uygun olmadığını söyleyenler var kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum

Edit: bu boya ile boyadım mat baz boya kullanarak, memnunum tavsiye ediyorum
    https://www.marshallboya.com/tr/colour-palettes/00nn-62000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 1 Ağustos 2018; 20:54:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anket13 A kullanıcısına yanıt
    1600 TL için gündüz performansı bence çok çok düşük seviyede. 150 TL lik çin malı reflektör kumaş perde ile gündüz dikey açıdan gece gibi görüntü alıyorum. Bu paraya değmez bence bu perde. Benim görüşüm bu şekilde.
  • 00 62NN Marshall boya ile boyadım sonuç mükemmel oldu tavsiye ediyorum dlp projeksiyonu olanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: WWalker

00 62NN Marshall boya ile boyadım sonuç mükemmel oldu tavsiye ediyorum dlp projeksiyonu olanlara
    Bu renk kodu hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz? Yazınca pek bir şey çıkmıyor. Beyazin tonu mu, kaç kat vurdunuz vs.

• ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Mat baz boya ile hazırlanacak hocam linki burada.4 kat vurdum ben sebebi de astar kullanmadan koyu renk duvara direkt vurdumhttps://www.marshallboya.com/tr/colour-palettes/00nn-62000

• Gri imiş. Hanımdan onay çıkmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.