Şimdi Ara

PROJEKSİYON CİHAZİ TAVSİYESİ***YARDIM****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sınıfımda kullanmak için bir projeksiyon cihazı alacağım .Cihazı günde en fazla 1 saat kullanacağım. Bütçem 650-800 arası bana sorun çıkarmayacak bütçeme uygun bir cihaz tavsiyesi lazım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sublebaaa -- 26 Ekim 2013; 16:40:43 >

• aynı şekilde sınıf ortamında kullanılabilecek çok pahalı olmayan ürün tavsiyesi yapabilirseniz arkadaşlar bana da bir tanıdığım rica etti ama projeksiyonlardan pek anlamıyorum.
  • dreamwalker kullanıcısına yanıt
    Marka ve modelden çok cihazın özellikleri hakkında tavsiyem olsun.
    - Sınıf ortamında ( tozlu ortam ) kullanacağınız için DLP projeksiyon tercih edin.
    - lümen değeri 2000 lümenden yüksek olsun. Zira ışıklı ortamda kullanmanız gerekecek.
    - Çözünürlük bütçe müsaitse 1024x768 olsun.
    - Servis hizmeti sorunsuz marka tercih ediniz.
    Bu özelliklerde bir cihaz işinizi görecektir.
  • max-well kullanıcısına yanıt
    teşekkürler belirttiğiniz kriterlere göre incelemelerimi yapacağım.
  • Benmde ihtiyacım var ya böyle bi şeye.. sınıf içinde kullanmayacaz ofiste kullanacaz ama sağlam bişey olması lazım.. lamba ömrü felan özellikle iyi olmak zorunda, çünkü günde ortalama 3 4 saat kullanılır her gün :/
  • lg bd450 modelı kullandım tavsıye edebılıırım lcd lamba bıraz daha fazla tozlanır ama 3000 anslumen ısık gucu 1024*768 renkler son derece ıyı 4000 saat lamba omru var fıyatı 1200-1300 cıvarı olması gerekıyor ıyı gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MADENLI -- 3 Kasım 2013; 19:12:07 >
  • Alttaki projeksiyon, perde ve aparat setini sınıfım için aldım. Bugün evde oturma odamda ışıklar her zaman kullandığım şekilde açıkken denedim. Herşey gayet netti. Gün ışığında da böyle ise süper.

Link burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alininbiri -- 4 Kasım 2013; 20:06:56 >
  • Arkadaşlar Windows 10'da bu yöntem ile overclock yapılmıyor. Yapabilen varsa nasıl yapıldığını anlatabilir mi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.