Şimdi Ara

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
16
Favori
23.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oynuyorum ve eğer arkadaşlarla oynayacaksak benide ekleyin :)

Steam ıd: KharKhad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KharKhad -- 18 Mayıs 2016; 12:29:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KharKhad

bende oynuyorum ve eğer arkadaşlarla oynayacaksak benide ekleyin :)

Steam ıd: KharKhad

Örgütlenelim pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapımcılar yeni silah modellerini paylaştı

• Yaptıkları şeyi güncellemelerle sunsunlar oyunculara yahu, sabırsızca beklemek çok kötü.

• Uğraştıklarını söylüyorlar ne yapalım bekleyeceğiz İnsaflarına kaldık

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU]

Bunlar da yakın dövüş silahlarının modelleri. Hâlâ animasyonlar ve yeni kıyafetler üzerinde çalışıyorlarmış. (Bildiğiniz gibi levyenin 3D modeli yoktu onu da eklemişler )
  • bence geliştirmeler fena gitmiyor nazar değmesin
    yapımcı sahip çıkıyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klinik_Psikolog

bence geliştirmeler fena gitmiyor nazar değmesin

Bu adamların başına gelenleri oturup okusan varya ağzın açık kalır. Bunlara rağmen geliştiriyorlar oyunu.

Geçen kuzenime hediye için satın aldım oyunu. İndirimi beklemedim direkt aldım. Çünkü adamların paraya ihtiyacı var ve gerçekten de hak ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

Orijinalden alıntı: Klinik_Psikolog

bence geliştirmeler fena gitmiyor nazar değmesin

Bu adamların başına gelenleri oturup okusan varya ağzın açık kalır. Bunlara rağmen geliştiriyorlar oyunu.

Geçen kuzenime hediye için satın aldım oyunu. İndirimi beklemedim direkt aldım. Çünkü adamların paraya ihtiyacı var ve gerçekten de hak ediyorlar.

multiplay survive lar arasında bence en iyi simülasyon, gerçekçi.
    birçok survive fps tarzında ve öldürmek çok önemli

zomboid te ölümden kaçmak belaya mümkün olduğunca az bulaşmak gerekiyor. single da long dark day güzel

kesinlikle hak ediyorlar. iyi simülasyon.

izometrik bakış açısı olması Turkiye deki geneli fazla olgun olmayan oyuncu kitlesini cezbetmiyor, bu yüzden oynayan çok az
  • Project Zomboid'den yeni haberler var

El Yapımı Silahlar

Yukarıda gördüğünüz gibi, artık el yapımı silahları detaylandırmaya başlamışlar. Mızrağın ucunu sivriltip daha ölümcül hâle getirebiliyoruz. Yada ucuna bıçak, tornavida veya çatal gibi aletler monte ederek zombileri delik deşik edebiliyoruz.

El yapımı silahların animasyonlarını da paylaştılar. Artık zombilere silahların dipçikleri ile de vurabiliyoruz.

Büyük Ağaçlar

Diğer yeni bir haber ise, büyük ağaçlar. Yapımcılar küçük ağaçların yanı sıra büyük ağaçlar eklemeye de karar vermişler.

Yeni Yapılar

Metal duvarlar ve yeni yapılar da yolda.

Kariyerli Zombiler

Ayrıca yapımcılar zombilerin artık kariyerli olmasına karar vermiş Demek istediğim, kasabada yaşayan insanların bir meslekleri olduğu için zombileştiklerinde mesleklerine ait giysileri ve eşyaları cesetlerinin üstünde olacak.

Mesela aşçının üstünde bıçak, şef şapkası vb. eşyalar olacak. Polisin üstünde de o meşhur polis şapkası ve silah bulma imkânımız da olacak.

Yada itfaiyecinin üstünde baret vb. eşyalar, yada ormancının üstünde testere, tornavida vb. gibi yararlı aletler bulunacak.
  • Oyun başladıktan 2-3 saniye sonra Java hatası verip kapanıyor. İnternette aradım ama çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA * Nedvedmania

Oyun başladıktan 2-3 saniye sonra Java hatası verip kapanıyor. İnternette aradım ama çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

http://steamcommunity.com/app/108600/discussions/1/648811852447855616/

• oyuna ilk tıkladığımda oyna - 64 bit - compatibility mode seçenekleri geliyor. ne farkları var?
  • Fark yok bildiğim kadarıyla
    Uyumsuzluk sorunları olmasın diye farklı alternatifler veriyor

• Yeni animasyonlara dair yeni bir video daha yayınlandı.

• bobafett kullanıcısına yanıt
    Aynı sözleri "Gidip İngilice öğrenin beaa" diyenler için de söyleyebilir miyiz?

Bir oyunu Türkçe oynamakla İngilizce oynamak arasında fark var bunu anlayın. Oyunları kendi dilimde oynamak istiyorum. Bu isteğime karşılık bana git İngilizce öğren derseniz bu biraz düşüncesiz ve saçma bir davranış olur.

• Arkadaşlar, bir arkadaşımla beraber oynuyoruz. ben kurdum sunucuyu. o bana katılıyor. bende ping 10-15 ms iken arkadaşımda en düşük 150 ms civarında oynuyor. Nasıl giderebiliriz bu problemi?
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Sen yine iyisin ben oynarken arkadasimla onda geceyken bendw gunduz oluyor. O çekmecelerde farkli esyalar goruyor ben farkli. Sanirim cok oyunculu modda senkronizasyon sorunu var.

• Oldukça garip sizinki. Aynı serverda olduğunuza emin misiniz? birbirinizin karakterini görüyor musunuz yani?
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Tabi yanyana ilerliyoruz. Benim sağlam gördüğüm binaları arkadaşım yanık halde görüyor veya ben bir kapıyı açtığımda arkadaşımda kapalı halde görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Tabi yanyana ilerliyoruz. Benim sağlam gördüğüm binaları arkadaşım yanık halde görüyor veya ben bir kapıyı açtığımda arkadaşımda kapalı halde görünüyor.

Bu Serverdan kaynaklanıyor. Başka. Bir serverda aynı sorun olmayacaktır tahminimce. Pinglere de göz atın. :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.