Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye oyunların PC'ye çıkmasını sıkıntı ediyorsunuz anlamadım, ben oyunları konsolda oynarım ve o oyunlar sadece Xbox'da var üstelik istediğim zaman bilgisayardan da açıp oynayabiliyorum

Sizde konsolun rahatlığını, Xbox live'ı, ucuza oyun oynamayı tercih ediyorsanız konsol alırsınız; Pc oyuncusuysanız zaten konsola geçmek gibi bir derdiniz de yoktur, bence :)
  • e3teki en önemli gelişme bu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vl.Murad

Niye oyunların PC'ye çıkmasını sıkıntı ediyorsunuz anlamadım, ben oyunları konsolda oynarım ve o oyunlar sadece Xbox'da var üstelik istediğim zaman bilgisayardan da açıp oynayabiliyorum

Sizde konsolun rahatlığını, Xbox live'ı, ucuza oyun oynamayı tercih ediyorsanız konsol alırsınız; Pc oyuncusuysanız zaten konsola geçmek gibi bir derdiniz de yoktur, bence :)

İşte hocam At gözlüğü takan fanboylar var gereksiz böyle şeyler.En iyisi PC mi konsol mu diyosunuz ya.O en iyisi olayı sana göre bana göre değişiyor niye tartışıyorsunuz asla anlayamayacağım.Anlamaya çalışmak da zaman kaybı.Onların kavgalarını ayıracağıma uzanırım koltuğuma açarım konsolumu oynarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayadır foruma mesaj yazmıyordum..

Bunun için ne denilebilir ki,

Atın intikamı !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Evet Millet 4K Tv'leriniz hazırlayın.
    Bu 4K oyunlarda pahalı olur şimdi 60 dolarlık oyun 100 dolar olur kesin.

4K cozunurlukte asiri input lag olur.. input lag olayi cok can sikiyor
  • basliga "THE MOST POWERFUL CONSOLE EVER!" yazarmisiniz bazi cok bilmis PS 4 fanlari iyi gorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

basliga "THE MOST POWERFUL CONSOLE EVER!" yazarmisiniz bazi cok bilmis PS 4 fanlari iyi gorsun

Yanınada timed exclusive yazsınlar nasıl içine oturduysa geçen nesilden daha sony yeni konsolunu tanıtmadı tanıtana kadar en güçlüsü ha neo düşük kalırsa o zaman timed silinir erken havaya girmeye gerek yok

• Playstation alan buyuk bir kesim cozunurluk icin almisti simdi o kesim xbox alacaktir

• Alet monster görünüyor özellikleri itibariyle fakat her oyunu da pcye geldiği için beni zerre heyecanlandırmadı, arkadaş böyle bir konsol yapıyorsun ama exclusive kısaca konsolu cazip kılacak bir oyun yapmıyorsun, adamlar zaten senin scorpioya çıkaracağın oyunu pcde belki de hala daha üst grafiklerde,fps değerlerinde oynayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 14 Haziran 2016; 3:33:29 >
  • Su PC'ye cikma isi oldukca bana da sikintili gozukuyor Scorpio, belki Scorpio'ya ozgu exclusiveler yaparlar fakat konsolun daha cikmasina epey var, bekleyip gorecegiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 14 Haziran 2016; 3:36:40 >
  • Konsolun fiyatı muhtemelen 500-600$ arası olur.Ps den sızan bilgilere göre ps4 neo 2.3 tflops gücünde olacak. yani bu cihaz çıktığında ps4 neo dan 2.5kat daha güçlü olacak demektir.zaten konsolun hedefi 4k oyun oynatmak olduğundan ve sony nin ps 4 neo da 4k gibi bir amaç güdmemesi böyle bir durum yaratmış oluyor.

xbox 360 dan sonra beni ençok heyecanlandıran konsol olacağa benziyor scorpio.

bu arada bazı arkadaşlar exclusive lerin pc ye gelmesinden üzüntü duymuşlar ancak şunu belirtmek isterim ki...
    yıllardır pc kullanan bir kişi olarak , xbox 360 da 720p oynadığım oyunların zevkini pc de 1080p ultra ayarlarda alamıyorum.
    beni exc lerin pc ye gelmesi daha çok sevindirdi çünkü artık xbox ı olmayan arkadaşlarımız ile birlikte gears of war vb oyunlar oynayabileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheStarBox -- 14 Haziran 2016; 4:25:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Arkadaşlar herkes teknik özelliklerine bakarak yok şöyle muhteşem böyle muhteşem diyor da bu konsol çıktığı zaman yine PC ye göre vasat bir donanıma sahip olacak.

Tamam 6 tflops hızında gpu var. Ama şu an 300 dolar olan gtx 1070 bile 6.5 tflops hızında. 1080 ise 9 tflops. Şunu kastediyorum. Bu konsol 2016 nın ortasında bile son teknolojiye sahip değil. Ve bu konsol ertelemeleri de hesaba katarsak 2018 yılında piyasaya çıkacak.

Şöyle düşünün. 2018 yılında bir gtx 1080 kaç para eder. 100 doları geçmez. Bu konsol 500-600 dolar civarına satılır. O zaman 500 dolara bu konsolu alacağınıza daha ucuza daha iyi donanımlı PC sistemi kurabileceksiniz.

Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. Adamlar öyle bir sundu ki herkes büyülendi. Ama bu konsolun 2018 yılında çıkacağı unutuluyor.

Yok bea 2018'e falan ertelemezler.

Gtx 1070 daha kaç yıl üst düzey gpu olacak onu geçtim daha multiplatform oyunlarda gtx 970'in gücü bile kullanılmıyor şu an multiplatfrom oyunlarda gördüğümüz gtx 960 gücü falan sonuçta multiplatform oyunlarda büyük grafik sıçramaları olacak bu scorpio sayesinde.

Ayrıca gtx 1070 şu an 390 dolar en ucuzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 14 Haziran 2016; 4:31:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Arkadaşlar herkes teknik özelliklerine bakarak yok şöyle muhteşem böyle muhteşem diyor da bu konsol çıktığı zaman yine PC ye göre vasat bir donanıma sahip olacak.

Tamam 6 tflops hızında gpu var. Ama şu an 300 dolar olan gtx 1070 bile 6.5 tflops hızında. 1080 ise 9 tflops. Şunu kastediyorum. Bu konsol 2016 nın ortasında bile son teknolojiye sahip değil. Ve bu konsol ertelemeleri de hesaba katarsak 2018 yılında piyasaya çıkacak.

Şöyle düşünün. 2018 yılında bir gtx 1080 kaç para eder. 100 doları geçmez. Bu konsol 500-600 dolar civarına satılır. O zaman 500 dolara bu konsolu alacağınıza daha ucuza daha iyi donanımlı PC sistemi kurabileceksiniz.

Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. Adamlar öyle bir sundu ki herkes büyülendi. Ama bu konsolun 2018 yılında çıkacağı unutuluyor.

Yok bea 2018'e falan ertelemezler.

Gtx 1070 daha kaç yıl üst düzey gpu olacak onu geçtim daha multiplatform oyunlarda gtx 970'in gücü bile kullanılmıyor şu an multiplatfrom oyunlarda gördüğümüz gtx 960 gücü falan sonuçta multiplatform oyunlarda büyük grafik sıçramaları olacak bu scorpio sayesinde.

Ayrıca gtx 1070 şu an 390 dolar en ucuzu.

Sadece şundan bahsediyorum. Herkes sanki çok üst düzey muhteşem bir sistem geliyor diye düşünüyor. Şu an için düşünürsek evet öyle. Şu an çıksa muhteşem bir oyun sistemi. Ama 2018 için bu sistem standart olacak. Diyeceksiniz ki 4k oynatıyor daha ne yapsın. 2018 de kim bilir gündemimizde ne olacak, ne teknolojiler olacak. Yani şu anki duygularınızı bu konsol çıkacağı zaman yaşamayacaksınız bundan bahsediyorum sadece.

• Aynen öyle, şimdi orta-üst bir kart var Scorpio'da ama seneye çıkana kadar tıraş kartlar arasına girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 14 Haziran 2016; 8:42:47 >
  • bu adımdan sonra ülkemizde xbox yaygınlaşabilir ve türkçe destekte artabilir. çok sevindim.
  • Vay be, konsollar PC'ye benzemeye başladılar. İlerde donanım değiştirme de getirirlerse şaşırmamak gerek. Konsolun doğasına genetiğine aykırı şeyler.

Artık oyunlar tek başına konsol seçme kriteri değil. Daha güçlü olan taraf avantajlı gibi. Exclusve oyunlar için alanlar ayrı tabi.
  • MS biraz açık oynadı kozunu ve acele etti benim düşünceme göre.. Hata etmiş olabilir ben size söyleyeyim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 14 Haziran 2016; 10:07:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

MS biraz açık oynadı kozunu ve acele etti benim düşünceme göre.. Hata etmiş olabilir ben size söyleyeyim de

Bende onu diyecektim. Sony konsol tarafındaki gücünü yedirmez. Neo duyurusunun bekletilmesinin ana sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Microsoft Xbox one da yedigi gol yüzünden cok hızlı hareket ediyor. Sony su an lider konumunun getirdiği güçle ilk hamleyi Xbox in yapmasını bekleyebilecek kadar rahat. Xbox hem kendine hemde Sony'e darbe vurdu bu hareketiyle. Xbox s ve ps4 satislari bu duyuru yüzünden gelecek yıla kadar etkilenecek. Ancak daha cok zarar gören Sony olacak.

Ayrıca şu ana kadar ki en güçlü konsol cümlesinde hem iyi hemde kotu bir yön var. Gelecek yıl bu urunun çıkısına kadar Sony nin armut toplamayacagini hepimiz biliyoruz. O yüzden cok fazla Microsoft kral olayına girmeyin. Yarın Sony bu donanımı da geçecek bir sey hazırlar öylece kalırsınız.

Ha bence süper oldu rekabet bize yarıyor. Adam gibi donanımı ucuz fiyata satacaklar hepimiz kazanacağız.

• shadowz61 kullanıcısına yanıt
    1.5 sene sonra çıkartacağın konsolu şimdi neden tanıtırsın ? Burasını ben de merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.