Şimdi Ara

Xbox One X | 4K HDR - 6TF (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.520
Cevap
18
Favori
117.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç yildir çözünürlük ve fps ile dalga gecilmesinden nasıl icerledilerse resmen öfke ile Scorpio'ya abaniyorlar :)) Canavar yaratma projesine döndü is:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala Spencer'ın aylar önceki güncellenebilir Xbox açıklamasını merak ediyorum. Tornavida gerekmeden gpu değiştirilebileceği falan konuşuluyordu, Xbox One adı altında uzun süre yenilenecekti. Şimdi Scorpio ile yeni nesile geçişten bahsediliyor, ilginç.

• Aynen MS Scorpio ile tam anlamıyla Next Gen'e geçiş yapıyor. Seneye Xbox One falan kalmayacak ortalıkta. Bukez başarılı bir konsol olacaktır Scorpio her anlamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 24 Haziran 2016; 17:40:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Aynen MS Scorpio ile tam anlamıyla Next Gen'e geçiş yapıyor. Seneye Xbox One falan kalmayacak ortalıkta. Bukez başarılı bir konsol olacaktır Scorpio her anlamda.

Bu konsolun yanında PS4 ve Xbox One düdüklü tencere olacak Neo'nun özelliklerini çok merak ediyorum.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Sorma biri Ferrari biri Şahin gibi kalacaklar :) Sony'de sessizlik hakim bakalım bu sessizliğin arkasından ne çıkacak.

• quote:

Sorma biri Ferrari biri Şahin gibi kalacaklar :) Sony'de sessizlik hakim bakalım bu sessizliğin arkasından ne çıkacak.

Scorpio'nun tanıtılması herkes gibi Sony'de şaşırttı ve konsolun gücü karşısında herkesin ağzı açık kaldı Neo'nun mevcut PS4'den iki kat güçlü olması bekleniyordu ama şuan benim tahminime göre Sony bu konsolu PS VR ile birlikte çıkartacaktı ama Scorpio lansmanı sonrası tekrar'dan donanım güncellemesi yapabilirler buda haliyle konsolun çıkış tarihini 2017 yılına sarkıtabilir tabi bu yazdıklarım sadece bir tahmin neler olacağını ilerde hepimiz görücez.

Sony'de en büyük sorun VR.
    Mevcut PS4 VR'ye yeterli değil. Bu nedenle VR için yeni PS'yi çıkartmak zorunda. 2016 yılı içerisinde çıkaracaktır fakat çıkaracağı bu konsol Scorpio ile eş değer donanıma sahip olmayacaktır. MS cephesi şimdi Xbox severleri 4K TV'ye itiyor ya bu TV'yi alın yada Scorpio'yu almayın diyor. Bu açıklama ile Xbox hayranları şimdiden 4K TV araştırması içine girdiler. Diyeceğim o ki Sony cephesinde ses yok kardeşim 4K'sa söyle millet ona göre ayar çeksin kendine değilsede söyle. Sony ya VR'nin çıkış tarihini erteleyecek yada bu kış yeni PS'yi çıkaracak kurtuluş yolu yok başka.

• quote:

Sony'de en büyük sorun VR.
    Mevcut PS4 VR'ye yeterli değil. Bu nedenle VR için yeni PS'yi çıkartmak zorunda. 2016 yılı içerisinde çıkaracaktır fakat çıkaracağı bu konsol Scorpio ile eş değer donanıma sahip olmayacaktır. MS cephesi şimdi Xbox severleri 4K TV'ye itiyor ya bu TV'yi alın yada Scorpio'yu almayın diyor. Bu açıklama ile Xbox hayranları şimdiden 4K TV araştırması içine girdiler. Diyeceğim o ki Sony cephesinde ses yok kardeşim 4K'sa söyle millet ona göre ayar çeksin kendine değilsede söyle. Sony ya VR'nin çıkış tarihini erteleyecek yada bu kış yeni PS'yi çıkaracak kurtuluş yolu yok başka.

Scorpio'nun tanıtılması herkesi ters köşe etti açıkçası Bakalım Sony nasıl bir hamle yapacak merakle bekliyorum.

Ters köşe etti evet yeni cihazın tanıtılacağını biliyordu. Sony'i ters köşe eden Scorpio'nun donanımı oldu.

• quote:

Aynen MS Scorpio ile tam anlamıyla Next Gen'e geçiş yapıyor. Seneye Xbox One falan kalmayacak ortalıkta. Bukez başarılı bir konsol olacaktır Scorpio her anlamda.

Oyunlar xbox1 icin yapilCak neyden bahsediyorsunuz anlamadim

Xbox1/slim/scorpio ucude xbox 1 ailesinin urunleri

Ayni oyunu biri 4k acicak biri 720p

General grafik kalitesi xbox1 ve ps4e gore yapilmak zorunda kalinacak neo ve scorpio degil

• Bunu nerden cikardin hocam

Psvr bu e3tede oynanabilir haldeydi hatta suan amerikada bestbuy standlarinda marketlerinde oynanabilir standlar kiosklar var

Hepsi ps4 normalde calisiyor l. Ve oyunlar calisiyor millet oynuyor vr nasil yetmiyor hala?!?

Ps4 vr kamerasi vive kadar iyi degil fakat bekletecek halleri yok .

Resident evil 7 misal ilk buyuk vr oyunlardan olcak ocakta cikiyor
    Neo ocaktan once cikamicagina gore ps4 ile oynicak insanlar vr modunu

• Xbox scorpio upgrade edilebilir olacakmı ?
  • 2017 tatili derken 1 yıl sonra mı yoksa ocak ayı falan mı ;?
  • 2017 Aralık

• Xboxun yanlis politika yapicagini bu sefer icin dusunmem arkadas oyun oynarken ince detayda arkadaki agac veya her neyse bulanik olmasindan dolayi grafikleri falan filan suclayip bok atan cok insan var 1080p 60 fps diye tutturmus gidiyo x1 720p 900p bu konsolda 4k merak ediyorum acaba bu konsolu alan kac kisi 4k televizyonunuda oynayacak alıp bununla oyniycak ? Vericekler abi koyucaklar samsung lg neyse 4k televizyon reklamini kitleme cabalari ilk 1 2 sene samsungtan lgden kar satislardan kar derken enteresan ticaret politikasi devam edicek cogu insanda belki bi ara 4k tv bulurum veya 1080 p oyun istiyorum bilmemne diye konsollarini satip scorpio veya tv alacagini hesaba katarsak ortaya iyi bisey cikar

Tabi bu kisisel gorusum

• Scorpio eger 4k'yi iyi bir sekilde verebilirse, o zaman konsol fiyatina da bagli olarak tutar. Herkes Türkiye sartlarini düsünerek 4k tv'ler cok pahali vs demis ama MS icin en önemli pazar Amerika ve sonrasinda Avrupa. Amerika'da 4k tvler 40" 400 dolar civarina var. Hisens gibi markalarin 50-60" tvleri 500 dolara bulunuyor. Zaten 4k tv'ye gecis 2014 yilindan itibaren yavas yavas basladi. Konsolun da 2017 sonunda cikacagini düsününce, markette daha hakim duruma gelmis olur 4k tv. 2015 ilk ceyreginde bile %35'lere varan oranda 4k tv gönderimi olmus dünya capinda. 4k'yi bilgisayarda oynamak icin gercekten güclü bir sistem gerekiyor. Pc'ye daha gelmemis bir seyi cok daha ucuza konsola getirirseniz, onun önüne gecebilirsiniz. Yeni konsolun bu kadar erken cikmasini ben kullanici acisindan iyi bulmuyorum ama cikacaksa da fark yaratan bir konsol cikmali. 1080p 60hz olsa ne olur 2017 sonunda cikacak konsol, olmasa ne olur. Yillardir PC'de oynayabiliyorsunuz. 1080p 60hz icin bilgisayar toplamak da 4k icin toplamak kadar pahali hic degil.

• Pro'nun Native 4K/30 fps fiyaskosundan sonra şu konsolu daha çok bekler oldum. Bakalım Microsoft neler yapacak.
  • Microsoft şu aleti aynı Steambox lar gibi yaparsa çok güzel olacak. Arkada mutlaka çalışan bir W10 olsun. Oyunları da bu sisteme özel optimize yapsınlar. Böylece çoğu kişi bunu yönelebilir.

Fakat üstteki yazanlara göre sadece X1'ın 4K versiyonu olacak. Merak ettiğim acaba grafikler de artma olacak mı? Olmayacaksa ne gerek var ki?
  • copsteysin pro dan sonra ilgi artmis buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Microsoft şu aleti aynı Steambox lar gibi yaparsa çok güzel olacak. Arkada mutlaka çalışan bir W10 olsun. Oyunları da bu sisteme özel optimize yapsınlar. Böylece çoğu kişi bunu yönelebilir.

Fakat üstteki yazanlara göre sadece X1'ın 4K versiyonu olacak. Merak ettiğim acaba grafikler de artma olacak mı? Olmayacaksa ne gerek var ki?

uwp app ler artiyor,dediginiz gibi olacak zaten.

4k 60 fps olacak,oneda 1080pde atiyorum destiny scorpioda 4k olacak.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.