Şimdi Ara

Project CARS | PS4 Ana Konu | ÇIKTI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.846
Cevap
29
Favori
81.037
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Project CARS | PS4 Ana Konu | ÇIKTI!
Giriş
    1425 Mesaj

Bu bahsedilen özelliklerin bir çoğu birinci oyun içinde anons edilmişti, ancak çıkmadı. Umarım bu sefer istediklerini yapabilirler.
    |
    |
    mkmdesign kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GTya rakip olacak oyunun özgür olması gerek, yani ben c lisansı ile aldığım bir aracı geliştirerek onlarca yarış yapabilmeli ve kendim de lisans atlayabilmeliyim. Yıllardır böyle bir oyun çıkmıyor, bir hevesle project cars, drive club vb alıyoruz ama hep aynı terane, grafikleri iyi mobil oyunlar gibiler, araçtan araca bin, pist pist yarış mantığından öteye gitmiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Öyle olacaksa özgür olmasın :) Yok ben lisans ve Level unlock sistemini sevmiyorum. Çok aşırı araç olması (detaylar düşüyor) birde vw e ferrari motoru koyup modifiyelerle yarışılması. Ama tercih meselesi o tarz sevenler gt oynar. Sanırım GT Sport Project cars tadında olacak ve FIA lisanslı araçlarla oynanacak ama GT7 sanırım yine diğer gtler gibi yani senin dediğin gibi olcak. Ben GT Sport u almayı gt7 yi almamayı düşünenlerdenim. Modifiye değil Car setup la pist yarışlarını hoşuna gidenlerden,m. Ama dediğim gbi oyunları birbirine vurdurmaya gerek yok, senin sevdiğin tarz o benimkisi bu :) hepimiz mutlu oluruz hepsi piyasaya çıktığında umarım güzel rekabet ederlerde iyi şeyler çıkar. Mesela Asetto Corsa pc de o kadar iyi olmasına ragmen sanki Konsol da ölü doğacak gibi görünüyor. Onun hakkındaki fikrin nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CON VAYNE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    XBOX - PSN-STEAM ID:Lazmuteahhit Forza Motorsports 7,Forza Horizon 4,Assetto Corsa,F1,GRID, Ace Combat 7 ve Division 2, Ghost Recon 2 ve icin ekleyebilirsiniz. Oyun grubumuz icin iletisime geçebilirsiniz.
  • Binbaşı
    1565 Mesaj

abi maşallah burayı da boş bırakmıyorsun

|
    |

|
    |
    Burası boş kalmaz :-) Katılmak isteyene gruba uyum sağladığı sürece kapımız açık

|
    |
    XBOX - PSN-STEAM ID:Lazmuteahhit Forza Motorsports 7,Forza Horizon 4,Assetto Corsa,F1,GRID, Ace Combat 7 ve Division 2, Ghost Recon 2 ve icin ekleyebilirsiniz. Oyun grubumuz icin iletisime geçebilirsiniz.
  • Binbaşı
    1898 Mesaj
    Asetto Corsa: Gerçek oyunda gelir mi bilemem ama bu konsol versiyonunda Yağmurlu hava koşulu yok. Belki Drive Club gibi Güncellemeyle gelir. Sadece Bulutlu hava fraksiyonları var. Bakınız 3.dk 55.sn https://www.youtube.com/watch?v=NXfKtRG9TR0

|
    |
  • Yarbay
    15216 Mesaj
    Project CARS - PS4/XB1/PC - GOTY Çıkış Fragmanı

|
    |
    arkadaşlar eşimle oynayabileceğim güzel bir oyun arıyorum project cars limited edition game of the year mı yoksa need for speed mi tavsiye edersiniz

Project cars da ekran bölünmüyor diye biliyorum
    Nfs de 2 kişi oluyor galiba

|
    |
    alper492 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: alper492

arkadaşlar eşimle oynayabileceğim güzel bir oyun arıyorum project cars limited edition game of the year mı yoksa need for speed mi tavsiye edersiniz

Malesef ps4 aynı ekranda 2 kişi oynanabilecek oyun yok.

Bence eşinizle oynayacaksınız drive club ı tavsiye ederim.Kullanımı daha kolay ve yıldız toplama bagımlılık yapıyor.Tabi bu oyunda tek kişilik bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 25 Haziran 2016; 14:21:03 >
    |
    |

Alper nfs den daha iyi diye bir şey yok
    P.cars tam sürüş simülasyonu
    Nfs arcade yani iki oyunda çok farklı
    Sim severler pc sı alıp oynar
    Arcade sevenlerde nfs i alıp oynar
    Her iki oyununda sevip alıp oynayanları
    Var

|
    |
    alper492 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bence de Ps4'te herhangi bir yarış oyununa gerek bırakmayacak kadar güzel bir simulasyon.
    |
    |

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |
  • Er
    7 Mesaj
    Project Cars için ps4 grupları var mı. Haftalık etkinlik düzenleyen gruplar ?

quote:

Orijinalden alıntı: burakdelibas

Project Cars için ps4 grupları var mı. Haftalık etkinlik düzenleyen gruplar ?

Bir grup vardı facebookta. Forumda da bir arkadaş çağırıyordu herkesi ama grup üyelerinin seviye yerlerde olduğu için ben ertesi gün çıkmıştım. Adını hatırlarsam yazıyım tekrar buradan.
    |
    |

• Er
    7 Mesaj
    Karıştırınca gördüm temasa da geçtim arkadaşla. Aynı durumdan bahsetti. Şimdi tanımadıkları kişileri almıyorlarmış. Haklı olarak. Anladığım kadariyla pcars da Gt gibi oyuncu gruplarına şimdilik sahip değil. Herkes kariyer mi oyunuyor güzelim oyunu ?

|
    |
    Belki konsol bölümü ama konsolcularin çoğunda pc olduğunu düşünürsek paylaşmak yanlis olmaz playstore'da goty sürümü 20tl almayı düşünenler kaçırmasin.

http://www.playstore.com/#!/urun/project-cars-game-of-the-year-edition

Bence de almayanlar kaçırmasın fiyat çok iyi ve oyun simulation olarak tatmin edici. Sırf dfgt ps4 tarafında desteklenmediği için oyunu pc ye almıştım :/
    |
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Playstation 3 - Playstation 4 (FW 5.05)- Playstation 4 Pro - Playstation VR - AMD R5 3600X, MSI MPG X570 Gaming Pro, MSI Gaming X GTX 1660 6GB, Kingston 500Gb A2000 NVMe M.2 SSD, Crucial 250Gb SSD, Seagate 1TB SSHD, WD Black 1TB, WD Blue 1TB, Seagate Barracuda 2TB HDD, GSKILL 32 GB (4x8GB) Flare X DDR4 3200MHz , FSP Hyper 700W PSU, Windows 10 Pro x64 - TRITTON AX PRO 5.1 Gaming Headset- Sony Playstation Gold Wireless Headset - Logitech G933 Headset - Epson L3160 - Tuncmatik Digitech Eco 2000 Va UPS
  • Yarbay
    11186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Bence de almayanlar kaçırmasın fiyat çok iyi ve oyun simulation olarak tatmin edici. Sırf dfgt ps4 tarafında desteklenmediği için oyunu pc ye almıştım :/

ps4'te artık dfgt desteklemiyor mu ya?? Ps3 'te gran turismo 5-6 çok eğlenceydi açıkçası çok kötü oldu bu yeni direksiyon almak gerek şimdi
    |
    |
son dakika
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.