Şimdi Ara

Project CARS 3 [PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Vayyy süpermiş teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyun gayet güzel... tüm yardımlar kapalı sim tadı varken üstüne ds4 ile sorunsuz ve rahat bir şekilde oynanabiliyor... tek sıkıntısı oyundaki grafik hataları oda ara ara oluyor slim de oynuyorum pro da yok diye biliyorum o sıkıntılar...güncellemeyle gidreilmiycek şeyler değil... herkese tavsiye ederim gayet keyifli ve araç&pist çeşidi baya fazla ve tatmin edici bir oyun olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

oyun gayet güzel... tüm yardımlar kapalı sim tadı varken üstüne ds4 ile sorunsuz ve rahat bir şekilde oynanabiliyor... tek sıkıntısı oyundaki grafik hataları oda ara ara oluyor slim de oynuyorum pro da yok diye biliyorum o sıkıntılar...güncellemeyle gidreilmiycek şeyler değil... herkese tavsiye ederim gayet keyifli ve araç&pist çeşidi baya fazla ve tatmin edici bir oyun olmuş...

Pcde o grafik hataları düzeltildi.

• Oyunu pri veya tam hesap olarak satmak isteyen varsa pm ile ulaşması rica olunur..
  • Sec yada pri olarak satan olursa,bqnq ulaşsin
  • One X'i sattığıma bin pişman oldum, şunun gibi oyunları oynamaktansa bir 700 saat daha FH4 oynardım daha iyiydi. Berbat bir oyun, Project Cars gitmiş yerine Grid gelmiş.

• Oyunu yeni kutulu aldim. Gt den sonra ikinci defa araba yarisi oyunun da kariyer oynamami saglayan oyun. Hem arcade hem de sim olarak bu kadar keyifli cikacagini ilk iki oyuna bakarak dusunmemistim. Grafikler, oynanis vs. muthis.   pro da oynuyorum.

• PC bölümüne yazdım ysnıt gelmedi belki nurda aradaki farkı bilen vardır.

--------------------------------------------------------------------------------------

Project CARS 3 'le Project CARS 3 Deluxe Edition arasindaki fark sırf Season pass mı ? _

SEASON PASSSEASON PASSSEASON PASS

https://store.steampowered.com/app/958400/Project_CARS_3/

Burdaki DLC ler Deluxe Edition da bulunuyormu _?

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt

Evet, Deluxe Edition'un içerisine Season Pass dahil. Tüm DLC'ler içinde var. Sadece "Ignition Pack" DLC'si içerisine dahil değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Evet, Deluxe Edition'un içerisine Season Pass dahil. Tüm DLC'ler içinde var. Sadece "Ignition Pack" DLC'si içerisine dahil değilmiş.

Sağolasın. Oyunun ilk 2 versiyonu var ve bence güzeldi fakat bu deluxe farkı ne diye araştırırken oyunu tutmayanların çoğunluğu şaşırttı. Yapımcılar oyunun arcade olucağını zaten belirtmişlerdi ilginç o kadarmı kötü ?

• Project CARS 3 - Electric Pack DLC Trailer | PS4

• Bu oyunu ps5de oynuyan varmı,varsa tavsiye edermi,online yarış varmı,uzun düz yol pistler varmı hız yapılabilen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.