Şimdi Ara

Project CARS 3 [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

NFS Shift olmuş gibi görünüyor bu oyun. Açıkcası Dirt Rally 2 ve Grid’in geldiği hale bakarsak bu oyundan da beklentim sıfır. Zaten kısa sürede indirime girer kardeşleri gibi, eklentiler de yan hesapta sıkıntı çıkarıyorsa almak için sıkı bir indirim veya plus olmasını beklerim.

Ayrıca cockpit kamerası çok mu geride, yoksa bana mı öyle göründü?

Alıntıları Göster
    Ne tarz bir yarış yapmışlar çözemedim hocam bakıyorum Ne Sim'e benziyor nede Arcade Sürüş var...

Cockpit kamerası banada geride geldi valla dediğiniz gibi çok çok uygun fiyatlara gerilemeden kesinlikle alınmaz

• Oyun nfs shifte benzemiş. Önceki Project cars oyunlarını çok sim diye oynamamıştım o tarafta asetto corsa ve gt sport oynuyordum. Ama ben oyunu bu haliyle beğendim. 5-6 yarış oynadım. Devamını mutlaka getiririm. (ps4teki driveclub'a da benziyor sürüş hissiyatı ama daha iyi bence ondan)
  • Ps4 de driveclub en beğendiğim yarış oyunuydu eğlenceli sürüşüyle youtube da bir video (pc3)izledim o video da drivecluba benzettim sürüşü siz bu şekilde yorum yapınca oynama isteğim arttı.Keşke driveclub sürüşü ile bir açık dünya oyunu gelse yeni nesilde.Daha iyi derken drivecluba göre neler daha iyi geldi size?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Grafikler falan nasil diger iki oyuna gore?
  • bende gün içinde ön sipariş geçmeyi düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 27 Ağustos 2020; 12:17:43 >
  • Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    Yani iyi diyebilirim ama aşırı bir fark olduğunu söyleyemem. Ultrada oynuyorum.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Diger iki oyuna gore surus arcade sim karisimi ise birazda olsa grafikte fark varsa alinirda ps4 pro da oynayacam zaten ama kutulusu 450 gayme.
    kutulusu pahaliymiş dijitali 300lira

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    1.300 lirada kutulu alip satmasi daha kolay. Spotcu arkadasim var.

2.Ana hesabim yani dijital aldigim ve satmayacagim oyunlar bu hesapta oda uk hesap parayi sen hesapla.

3. Diger hesaplardan dijital oyun alma satma isini 2015 yada 16 da falan biraktim. Kusura bakmada basini agritacak sahtekar cogalmis. 3 kurusa oyun alim diye artik o islere girmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 27 Ağustos 2020; 18:24:1 >
    kişiden kişiye değişiyor hocam bende hiç kutulu almıyorum dijital alip satmak daha kolayıma geliyor. yüzlerce oyun alip sattım hiç sorun yaşamadım.

Genelleme yapmadim zaten. Haklisiniz. Peki zor olmuyormu her oyunu indir bindir sil bidaha indir falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 27 Ağustos 2020; 17:59:33 >
    ben bu şekil alıştığım için zor gelmiyor her oyunu ayrı hesaba alip bitirip satiyorum. Genelde kendim açıyorum hesabı sadece belirli kişiler ile alişveriş yapıyorum sorun olmuyor. Dediğin gibi kardeslik bölümü çok bozuldu eski günlerinden eser yok malesef..

En iyisini yapiyorsunuz. Belirli tanidiginiz guvendiginiz insanlarla alisveris yapmak iyidir.
  • Project CARS 3 - Çıkış Fragmanı - PS4 / Xbox1 / PC

• Yan hesaptaki eklentilerin çalışıp çalışmadığı konusunda herhangi bir bilgi var mı?
  • 10/10 verdim. Asiri derecede eglenceli, siradisi araclar,guzel grafiler hepsi super olmus. Uzun uzadiya anlatacam diger yaris oyunlarina gore ustunlugunu ama millet yine laf atar karistirmayayim. Su an indirimde oyun,yakin zamanda indirim kalkabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Abi 1. oyunu nerde , bu nerde
    Bu bildiğin arcade olmuş 219tl olmayaydı iyidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Firma kendi söyledi zaten ilk iki oyunun üzerine 3. Oyunu arcade yapacağız diye. Herkeste direksiyon yok pahalı epey bence oyuncu dostu. Sim isteyen assetto corsa oynayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Degerli arkadasin arcade derken sunu soylemek istiyorum.
    1. Gtsuport arkaden de ote, arabana arkadan cm dokundugunda direk pist kenarlarindaki otlari yolmaya gidiyorsun, sana bunu yapanda 2 sn ceza aliyorbu cezayida en uygun yerde oto yavaslama yapilarak veriliyor.
    2. F1 dersen tam curcuna yanindan gecen araba sana dokunmasuyla aracin kullanilmaz hale geliyor hadi bunu da gec yoldan cikmis araclar biri yanimizdan gecsede bodoslama dalsam diye yolu kapatiyor( evet her oyunda boyle tipler var)
    Simdi arkade dersen arkadenin krali gts ve f1 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 26 Eylül 2020; 18:36:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.