Şimdi Ara

PROJECT CARS 2 - ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
9
Favori
27.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ozelden bana cep telefonunu ya da mailini at WhatsApp ya da mail ile sana ekran goruntulerini atarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Xbox varsa bekleriz Forza ya :) 2019 da oyuna yep yeni bir penalti ve siralama sistemi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 21 Kasım 2018; 20:16:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Ozelden bana cep telefonunu ya da mailini at WhatsApp ya da mail ile sana ekran goruntulerini atarim.
    Cep no atiyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

gts Sim sayılabilir. ama pc2 sayılamaz bence. çok bariz saçmalıkları var. aracı alıyorsun fabrika ayarlarından bile kötü setup ile geliyor. aracın tepkileri abuk sabuk. gts de en azından daha gerçekçi ve düzgün bir sürüş var.

özellikle ses konusunda pc2 bildiğin rezalet. motor sesi sabit kaldığında loop çalan bir kayıt olduğunu anlıyorsun. veya kesiciye girince saçma bir ses var. gts orada da çok ilerde.

forza bana çok tuhaf geldi ama içerik olarak en dolusu olduğu kesin.

gts çıkalı 2 seneyi geçti spa gelsin diye bekliyoruz. daytona da gelmez herhalde artık.

Project Cars’ı ben de sevmem. GTS’e gelince, ben single oynarım bu nedenle single içerik beni uğraştırmalı. GT5 bu yönden iyiydi ama GT Sport aşırı derecede kolay geldi, tek seferde istenilen dereceleri yapıp geçtikten sonra ben ne anladım o oyundan, Dirt Rally ve Assetto Corsa’nın verdiği zevkin yanına bile yanaşamaz o oyun. Forza hiç değilse zorluğu arttırma seçeneği sunuyor yarışlarda ama onda da zamana karşı etkinlik yok. Bir de GTS’de yardımları kapatsan da açsan da bir fark göremedim, sürüş her şekilde kolay, kontra verdiğimi filan hatırlamıyorum arabalar rayda gider gibi gidiyor sanki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gts genel olarak kolay. ama bazı yarışlarda zorluk çok yüksek. bunlar da da bug olması muhtemel. 1 saatlik yarışta. ai araçlar pite girmiyor. sony düzelttik dedi ama halen bug var. bu da zorluk katıyor :D

gt sport e-sport odaklı yapılmış. o yüzden single oynamanın zevki olmaması normaldir. single kısmı da hep aynı tarz. klasman klasman oynuyorsun.

asetto aslında çok ciddi potansiyeli olan bir oyundu ama eksiklerini düzeltemediler. orada da araç tepkileri normal değil. aşırı kontra vermek gerekiyor. ciddi yarışçıların da yorumları hep bu şekilde.

siz gts i ilk çıktığında oynayıp bırakanlardansınız sanırım. sonradan fizikleri çok düzeldi. öyle rayda gitme gibi bişey yok. fiziğinde halen arcade unsurlar var ama öyle esp açık ve kapalı aynı demek mümkün değil.
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Çabana hayranım 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

Gts genel olarak kolay. ama bazı yarışlarda zorluk çok yüksek. bunlar da da bug olması muhtemel. 1 saatlik yarışta. ai araçlar pite girmiyor. sony düzelttik dedi ama halen bug var. bu da zorluk katıyor :D

gt sport e-sport odaklı yapılmış. o yüzden single oynamanın zevki olmaması normaldir. single kısmı da hep aynı tarz. klasman klasman oynuyorsun.

asetto aslında çok ciddi potansiyeli olan bir oyundu ama eksiklerini düzeltemediler. orada da araç tepkileri normal değil. aşırı kontra vermek gerekiyor. ciddi yarışçıların da yorumları hep bu şekilde.

siz gts i ilk çıktığında oynayıp bırakanlardansınız sanırım. sonradan fizikleri çok düzeldi. öyle rayda gitme gibi bişey yok. fiziğinde halen arcade unsurlar var ama öyle esp açık ve kapalı aynı demek mümkün değil.

GTS’i ilk çıktığında alıp 10 saat kadar oynadım, beğenmeyip konsolu sattım. 2-3 ay önce belki adam olmuştur diye yeniden konsol aldım. Bir hafta oynayıp yeniden sattım konsolu :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyun şu anda steamde % 67 indirimde bilginiz olsun. 199 tl'den 98 tl'ye düşmüş fiyatı.

Project Cars 2 Deluxe Edition ( Bütün Dlc'ler ve Season Pass pakete dahil )
  • delux edition da bütün dlcler yok. son çıkan dlc yi ben parayla aldım.
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim gözümden kaçmış . Son çıkan Japanese Bonus Pack yokmuş.
  • Estağfurullah. Ben de japenese pack gelmeyince şaşırdım. Pc ye ayrı Ps4 ayrı oyun alıyoruz yetmiyor bir de dlc alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkercom -- 26 Kasım 2018; 8:54:21 >
  • Logitech G29 alarak PC2'ye girişeyim dedim ama o da ne?

Yıllardır Gran Turismo'ya alışık olduğum için bir türlü stabil bir şekilde süremedim, kullanamadım.

Yeni başlayan biri için, yardımları, ayarları paylaşacak olan var mı? İlk oyunu da oynamadım bu arada.
  • aegnorluinwe kullanıcısına yanıt
    bana özelden cep telefonunu yaz ayarları ekran görüntüsü şeklinde paylaşırım. Puanlı takvimli yarış yapmayı dilersende arkadaşların grubuna yönlendirebilirim seni.
  • Arkadaşlar bende pc1 var g29 ile arada oynuyorum Ocak indirimde 84 liraya dusmusken 2 yi almaya değer mi acaba ?

• almayı düşünüyorsan emc adında grubumuz var bekleriz Turkuaz esports çatısı altında ilk yarışımızdan görüntüler
    https://youtu.be/R8IPHTvPYFw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurusasan -- 29 Aralık 2018; 13:33:24 >
  • Project CARS 3 Need for Speed Shift'e Benzeyecek

(Project Cars 3 daha çok kitleye ulaşmak icin Project Cars 2'nin aksine daha az Simulasyon daha cok arcade olacak.)

"Geçtiğimiz ay Project CARS 3'ün geliştirildiğini doğrulayan Slightly Mad Studios CEO'su Ian Bell bu kez de oyun hakkında yorumda bulundu.

Slightly Mad Studios Project CARS serisinden önce Electronic Arts için Need for Speed: Shift oyunlarını geliştirmişti ve Ian Bell tarafından belirtilene göre Project CARS 3 daha çok Need for Speed: Shift gibi olacak.

"Project CARS 3'ün daha odaklanmış ve daha eğlenceli olacağını söyleyebilirim. Project CARS 2'deki varyasonlar ile fazla uzağa gittik ve bu da beraberinde sonsuz denge sorunları getirdi. Bundan dersimizi aldık ve içeriği azaltma niyetimiz olmasa da neleri düzeltmemiz gerektiğini biliyoruz. Project CARS 3 daha çok Need for Speed: Shift'in ruhani devam oyunu gibi olacak, herkesin takdir edeceği simülasyon oynanışıyla birlikte."

Project CARS 3'ün çıkış tarihi ve çıkacağı platformlar açıklanmadı. Oyun için herhangi bir ekran görüntüsü ve fragman da henüz paylaşılmadı."

Bölümsonu Canavarı - Project CARS 3 Need for Speed Shift'e Benzeyecek

Team VVV - Project CARS 3 will be “more of a spiritual successor to [NFS] Shift”

GT Planet - Project CARS 3 Will Be a ‘Spiritual Successor to Shift’

• Project Cars serisi ile ilgili olarak Ian Bell'in son ropörtajı ile beraber yeni bilgiler paylaşıldı. Bunlardan en önemlisi bir özeleştiri mahiyetindeki Araçların gerçekte pistte kullanılmasının bu kadar zor olmadığıyla ilgiliydi.

Project Cars 3'ü hayata geçirirken Gran Turismo Sport öncesi Gran Turismo serisine atıfta bulunmak istiyoruz bunu yaparken de hala Arcade yarışların en iyilerinden biri olan DriveeClub ın eski ekibini Bünyemize katarak ilerlemek ve daha eğlence odaklı bir seri sunmak amacımız.

https://www.gtplanet.net/ian-bell-expands-on-project-cars-3-approach-less-sandbox-more-fun/

Less sandbox, more fun" — Ian Bell on what players can expect from - Daha az Simülasyon daha çok Arcade-Eğlence

• Project Cars 3'ün NFS Shift'e benzeyeceği ile ilgili haberler henüz sıcakken bu kez de Slightly Mad Stüdyonun kendi konsolu üzerinde çalışıyor olduğu haberi kafaları karıştırmaya başladı.

Slightly Mad Studios is Working on Its Own Console-SMS Kendi Konsolu üzerinde çalışıyor.

• Arkadaşlar thrusmaster t300 için en ideal ayarlar nedir? Paylaşır mısınız?
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Bana ozelden mail adresini at ekran goruntulerini gondereyim sana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.