Şimdi Ara

PROJECT CARS 2 - ANA KONU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
9
Favori
27.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakuza001

Direksiyonla da GTS'ye göre daha zor ve simdir PC2. Direksiyonla da bir çok zaman araçları yolda tutmak çok zordur bu simde. Bu konuda mustafa kemal bey var onun paylaştığı ffb ayarlarını bul bir kaç sayfa geride biraz daha iyi olur sürüşün

Ben kendi optimal ayarimi saatler boyu ugrasip kendim yaptim

GTS'de N800 ve N1000 sinif araclari kullan. PC2 den daha zor cekisleri ayarlamak.

PC2 direksiyonla cok daha kaliteli ve GTS'den daha iyi FFB'ye sahip olsa da ben hala GTS'in surusunu daha organik buluyorum.
    GTS'deki gercekten bir araba suruyormus hissini baska bir oyun bu kadar iyi veremiyor henuz. Surusu zor yapmak bir oyunu simulasyon asla yapmaz. Bu benim fikrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 3 Kasım 2017; 0:13:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: yakuza001

Direksiyonla da GTS'ye göre daha zor ve simdir PC2. Direksiyonla da bir çok zaman araçları yolda tutmak çok zordur bu simde. Bu konuda mustafa kemal bey var onun paylaştığı ffb ayarlarını bul bir kaç sayfa geride biraz daha iyi olur sürüşün

Ben kendi optimal ayarimi saatler boyu ugrasip kendim yaptim

GTS'de N800 ve N1000 sinif araclari kullan. PC2 den daha zor cekisleri ayarlamak.

PC2 direksiyonla cok daha kaliteli ve GTS'den daha iyi FFB'ye sahip olsa da ben hala GTS'in surusunu daha organik buluyorum.
    GTS'deki gercekten bir araba suruyormus hissini baska bir oyun bu kadar iyi veremiyor henuz. Surusu zor yapmak bir oyunu simulasyon asla yapmaz. Bu benim fikrim.

Assetto Corsa?

• Yani var ya surada oyuna baslayip farketmesek kimsenin yazacagi yok. Anca soyle surus aman boyle surus diyorsunuz. Bu kadar sig bu kadar her seyden habersiz bir forumdayiz.

Ya kardesim simulasyon adi altinda cikan bir oyun, kariyer modunda qualifying ve practice sekanslarinda yapay zekanin lastikleri hep isinmis vaziyette baslatiyor. Yaris zorlugu 10 da mi oynuyorsunuz nasil farketmez hic kimse yazildi da ben mi gormedim anlamadim ki.
    Sen simdi 15 derece asfalt sicakliginda bir pistte yarisa denk geldiginde sictin. O lastiklerin isinmayacak. Isinana kadar yarim saat surmen lazim. Yapay zekaninki basindan beri sicak basliyor. Ya sen simulasyon diyorsun kendine. Yaptigin su amator hataya bakar misin. Sicak baslayan lastiklerle senin soguk lastiklerin nasil bas etsin. Adam yanimdan yere yapismis halde geciyor ben onunla ayni hizda o viraja girmeye kalkarsam daglara taslara ucarim. Adamin lastikleri cayir cayir benimkiler gavur donduran.

Yarisa geciyoruz. Herkesin lastikleri sicak basliyor. Benimkiler de sicak tabii. E daha ilk turdan hepsinin ustunden geciyorum. Qualifyingde bana kok sokturen yapay zeka yarisa gectigimizde salakligindan gecilmiyor. Sacma sapan virajlarda yavasliyorlar. Aman geleyim de arkalarindan carpayim. Ya zorlugu 80de 80 ya. Nasil yavaslarsin sacma virajlarda.

Ve bu hata her yarista var kariyer modunda.

Ayip ya. Simulasyonmus. Senin bu ucuncu ciddi oyunun (Shift i de dahil edersek) Eylulden beri sms hatanin farkinda. Kasima gelmisiz. Butun kariyer modunun zevkini bitiren su hataya takan kaale alan yok. Komik. Yok koltuk acisi ayarlaniyormus pist isiniyormus live track uc sifirmis. Su hatayi duzeltemedikten sonra al koltugunu ustunde bagdas kur. Soyle aptal aptal hatalari olan oyunlara tonlarca para veriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 3 Kasım 2017; 22:46:45 >

• Blancpain gt3 pilotunun yorumu; Ac cok daha gercekci. Cok daha iyi. Pc2 deki gt3 araclari harika degil. Bu benim yorumum degil, meslegi, gt3 araclarini kullanmak olan kisinin yorumu.Ayrica,bunu sadece gt3 surucusu degil bircok kisi soyluyor, bu konuda cogu kisi hemfikir. P.cars fanatikleri haric. Tabii burada bahsedilen, daha iyi dedikleri ; arac fizikleri,ffb ve gercekcilik hissi. Yoksa pc2 oyun olarak cok daha iyi.

Ac nin fizikleri iracing den bile iyi. Iracingin populer olmasinin en onemli sebebi ,iyi bir online alt yapisinin olmasi,rank sistemi ve parali olmasindan dolayi kaliteli bir ortamin olmasi. Tabii ki iracing in fizikleri de iyi ama bir AC degil.

Pc2 oyun kismi konusunda iyi.Online sistem iyi,rank sistemi olmasi cok iyi. Pist cesitliligi iyi.Her ne kadar her pist lazerli olmasa da ,olan pistler ise cakma lazer olsa da ,cesitlilik olmasi guzel.Live track ozelliginin olmasi, dinamik hava, yagmur vs olmasi cok guzel. Ucundan da olsa bir simulasyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 4 Kasım 2017; 1:26:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

Blancpain gt3 pilotunun yorumu; Ac cok daha gercekci. Cok daha iyi. Pc2 deki gt3 araclari harika degil. Bu benim yorumum degil, meslegi, gt3 araclarini kullanmak olan kisinin yorumu.Ayrica,bunu sadece gt3 surucusu degil bircok kisi soyluyor, bu konuda cogu kisi hemfikir. P.cars fanatikleri haric. Tabii burada bahsedilen, daha iyi dedikleri ; arac fizikleri,ffb ve gercekcilik hissi. Yoksa pc2 oyun olarak cok daha iyi.

Ac nin fizikleri iracing den bile iyi. Iracingin populer olmasinin en onemli sebebi ,iyi bir online alt yapisinin olmasi,rank sistemi ve parali olmasindan dolayi kaliteli bir ortamin olmasi. Tabii ki iracing in fizikleri de iyi ama bir AC degil.

Pc2 oyun kismi konusunda iyi.Online sistem iyi,rank sistemi olmasi cok iyi. Pist cesitliligi iyi.Her ne kadar her pist lazerli olmasa da ,olan pistler ise cakma lazer olsa da ,cesitlilik olmasi guzel.Live track ozelliginin olmasi, dinamik hava, yagmur vs olmasi cok guzel. Ucundan da olsa bir simulasyon.

AC’nin en iyisi olduğunu ben de biliyorum da Gran Turismo için en iyisi denilince AC’yi sorma gereği hissettim :)

• arkadaşlar oyunu “limited edition” olarak dün aldım .. elimde drive club vardı, ya call of duyu ww2 ya da bi yarış simülasyonu düşünüyordum görünce heyecana kapılıp aldım hemen 😀

dün gece güncelleme bittikten beridir deneyip duruyorum ama Oulton Park’ta Ginetta Juniors UK Championship te 1:19.547 altına inemiyorum birazdan mesela ilk yarışıma giriyorum tabiki son sıradan başlıyorum. Sıralama turlarında en yakın rakibimden 03.760 saniye fark yedim ☹️

ne yapmam gerek (gamepad ile oynuyorum)
    PROJECT CARS 2 - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 5 Kasım 2017; 16:18:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

arkadaşlar oyunu “limited edition” olarak dün aldım .. elimde drive club vardı, ya call of duyu ww2 ya da bi yarış simülasyonu düşünüyordum görünce heyecana kapılıp aldım hemen 😀

dün gece güncelleme bittikten beridir deneyip duruyorum ama Oulton Park’ta Ginetta Juniors UK Championship te 1:19.547 altına inemiyorum birazdan mesela ilk yarışıma giriyorum tabiki son sıradan başlıyorum. Sıralama turlarında en yakın rakibimden 03.760 saniye fark yedim ☹️

Yukarida yazdigim gibi. SIMULASYON oyunu olan Project Cars 2'de siralama turlarinda buyuk bir hata var ve duzeltilmiyor 2 aya yakindir.

Yapay zekanin lastikleri isinmis basliyor siralamaya. Sizin lastikleriniz soguk ve 15 dk'da isitmaniz lazim ki cok zor. O yuzden siralamada yapay zeka size fark atiyor.

Arka lastikleri yagis lastikleri ile degistirin. Evet yagmur yoksa bile degistirin. Isinmis basliyor yaris lastikleri. Yol tutusunuz daha iyi olacak. Bu da bir oyun hatasi iste.

Yaris etabina gectiginizde ise slick lastiklere geri donun. Yarista herkesin lastikleri isinmis basliyor.

Sacmaligin bini bir para bu oyunda kisacasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 5 Kasım 2017; 17:52:28 >

• quote:

quote:

arkadaşlar oyunu “limited edition” olarak dün aldım .. elimde drive club vardı, ya call of duyu ww2 ya da bi yarış simülasyonu düşünüyordum görünce heyecana kapılıp aldım hemen 😀

Yukarida yazdigim gibi. SIMULASYON oyunu olan Project Cars 2'de siralama turlarinda buyuk bir hata var ve duzeltilmiyor 2 aya yakindir.

Yapay zekanin lastikleri isinmis basliyor siralamaya. Sizin lastikleriniz soguk ve 15 dk'da isitmaniz lazim ki cok zor. O yuzden siralamada yapay zeka size fark atiyor.

Arka lastikleri yagis lastikleri ile degistirin. Evet yagmur yoksa bile degistirin. Isinmis basliyor yaris lastikleri. Yol tutusunuz daha iyi olacak. Bu da bir oyun hatasi iste.

Yaris etabina gectiginizde ise slick lastiklere geri donun. Yarista herkesin lastikleri isinmis basliyor.

teşekkürler üstat :) yalnız çok öldürmüşümüz ya. ben bizim bebek fırsat verse de hemen otursam başına diyorum çok aşırı beğendim :) gerçi ben bu oyunların kompetanı değilim pek belki de ondandır. bana çok fazlasıyla yetecek öyle görünüyor.

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler üstat :) yalnız çok öldürmüşümüz ya. ben bizim bebek fırsat verse de hemen otursam başına diyorum çok aşırı beğendim :) gerçi ben bu oyunların kompetanı değilim pek belki de ondandır. bana çok fazlasıyla yetecek öyle görünüyor.

Ben de Deluxe surum aldim ben de 3 gundur full bu oyunu oynuyorum direksiyonuna kadar aldim daha keyifli gercekci olsun diye. Bir tarafim agridi artik direksiyon sallamaktan oyle diyeyim :)

Ama oyundaki bu hatalar affedilemez hatalar. Simulasyon diye cikmis bir oyunda bu hatalardan dolayi siralama turlarinda kazanmak icin sacma sapan seyler yapmak zorunda kaliyoruz.

- Yapay zekanin lastiklerinin siralama turlarina isinmis halde baslamasi
    - Yagis lastiklerinin en basindan isinmis baslamasi
    - Yaris etabinda yarisa direkt isinmis lastiklerle baslamak
    - Yagmurlu yarislarda yapay zekanin iyice aptallasmasi. Ortada en ufak rekabet kalmamsi herkesi leblebi gibi gecebilmek.

O kadar para veriyoruz artik son zamanlarda bu oyunlardaki sacma sapan hatalar iyice azitti. Oyun yapimcilari artik cebine girecek paraya odaklanmis halde yani bu kadar basit hatalar nasil olur da test edilmeden piyasaya surulur. Hem de bu kadar ciddi bir simulasyon olma gayesinde bir oyun icin. Kesinlikle affedilemez.

Yoksa oyun dediginiz gibi cok guzel ve ben de ayni sekilde keyifle oynuyorum. Ama bu yapimcilarin da artik yaptiklari ise biraz daha saygi duymasi ozen gostermesi gerekir. Bu hatalar cok amator hatalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 5 Kasım 2017; 20:33:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de Deluxe surum aldim ben de 3 gundur full bu oyunu oynuyorum direksiyonuna kadar aldim daha keyifli gercekci olsun diye. Bir tarafim agridi artik direksiyon sallamaktan oyle diyeyim :)

Ama oyundaki bu hatalar affedilemez hatalar. Simulasyon diye cikmis bir oyunda bu hatalardan dolayi siralama turlarinda kazanmak icin sacma sapan seyler yapmak zorunda kaliyoruz.

- Yapay zekanin lastiklerinin siralama turlarina isinmis halde baslamasi
    - Yagis lastiklerinin en basindan isinmis baslamasi
    - Yaris etabinda yarisa direkt isinmis lastiklerle baslamak
    - Yagmurlu yarislarda yapay zekanin iyice aptallasmasi. Ortada en ufak rekabet kalmamsi herkesi leblebi gibi gecebilmek.

O kadar para veriyoruz artik son zamanlarda bu oyunlardaki sacma sapan hatalar iyice azitti. Oyun yapimcilari artik cebine girecek paraya odaklanmis halde yani bu kadar basit hatalar nasil olur da test edilmeden piyasaya surulur. Hem de bu kadar ciddi bir simulasyon olma gayesinde bir oyun icin. Kesinlikle affedilemez.

Yoksa oyun dediginiz gibi cok guzel ve ben de ayni sekilde keyifle oynuyorum. Ama bu yapimcilarin da artik yaptiklari ise biraz daha saygi duymasi ozen gostermesi gerekir. Bu hatalar cok amator hatalar.

kesinlikle haklısınız. 🙂 o dediğiniz sorunlara da dikkat ederim inşallah ilerleme fırsatı bulursam 👍🏻

• Dante kullanıcısına yanıt
    mrb ben dediğiniz problemlerle karşılaşmıyorum hangi disiplinde hangi araçla 15 dk lastik ısınmıyor? pist sıcaklığı nedir, gündüz mü gece mi, lastikleriniz hangi karışım, hangi hava basıncını kullanıyorsunuz bunların hepsi etken. örnek vermek gerekirse 20 derecelik pist sıcaklığında yüksek basınçlı sert karışım lastik kolay ısınmaz yol tutuşu da iyi olmaz. 40 derece sıcaklıktaki pistte az basınçlı yumuşak karışımlı lastik birkaç turdan sonra performans vermez yol tutuşu kaybolur. pist hızlı pist mi yavaş pist mi ayarlarınızı paylaşırsanız belki yardımcı olunabilir. sıralama turundaki benzin yükü nedir oldukça önemlidir eğer orjinal ayardaki gibi 50 lt bir depoyla sıralama turu atılırsa saniye farkı çoğalır. bu arada yarışa soğuk lastiklerle başlamak isterseniz seçeneklerde bunun ayarı var onu açabilirsiniz eğer açmayı tercih ederseniz formasyon turunu manuel olarak yapmanızı tavsiye ederim bununda ayarı seçeneklerde var. formasyon turu olmayan disiplinlerde de ilk viraj ve sonraki virajlara çok daha fazla dikkatli girmek gerekir ama yapay zekada bu dikkat pek yok sizden daha hızlı giriyorlar. oyunun yapay zekasında sıkıntılar var malesef yarış cizgisinde giderken bile size arkadan yokmuşsunuz gibi çarpabiliyorlar yapay zekaya karşı yapılan defans pek mantıklı olmuyor çünkü genelde çarpışma ile sonuçlanıyor umarım kısa zamanda çözerler. en azından oyun ilk çıktığındaki ilk virajda yapay zekanın birbirine girmesini çözdüler diğerleride çözülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalkiranoglu

mrb ben dediğiniz problemlerle karşılaşmıyorum hangi disiplinde hangi araçla 15 dk lastik ısınmıyor? pist sıcaklığı nedir, gündüz mü gece mi, lastikleriniz hangi karışım, hangi hava basıncını kullanıyorsunuz bunların hepsi etken. örnek vermek gerekirse 20 derecelik pist sıcaklığında yüksek basınçlı sert karışım lastik kolay ısınmaz yol tutuşu da iyi olmaz. 40 derece sıcaklıktaki pistte az basınçlı yumuşak karışımlı lastik birkaç turdan sonra performans vermez yol tutuşu kaybolur. pist hızlı pist mi yavaş pist mi ayarlarınızı paylaşırsanız belki yardımcı olunabilir. sıralama turundaki benzin yükü nedir oldukça önemlidir eğer orjinal ayardaki gibi 50 lt bir depoyla sıralama turu atılırsa saniye farkı çoğalır. bu arada yarışa soğuk lastiklerle başlamak isterseniz seçeneklerde bunun ayarı var onu açabilirsiniz eğer açmayı tercih ederseniz formasyon turunu manuel olarak yapmanızı tavsiye ederim bununda ayarı seçeneklerde var. formasyon turu olmayan disiplinlerde de ilk viraj ve sonraki virajlara çok daha fazla dikkatli girmek gerekir ama yapay zekada bu dikkat pek yok sizden daha hızlı giriyorlar. oyunun yapay zekasında sıkıntılar var malesef yarış cizgisinde giderken bile size arkadan yokmuşsunuz gibi çarpabiliyorlar yapay zekaya karşı yapılan defans pek mantıklı olmuyor çünkü genelde çarpışma ile sonuçlanıyor umarım kısa zamanda çözerler. en azından oyun ilk çıktığındaki ilk virajda yapay zekanın birbirine girmesini çözdüler diğerleride çözülebilir.

Benim lastiklerimin isinmasinda sorun yok olmasi gerektigi gibi isiniyor, bahsettiginiz faktorleri ayarlari uyguluyorum. Ama soguk pistlerde 15 dk siralama suresi icinde yapay zekanin lastikleri ile ayni (yani en optimum) sicakliga ulasmaniz mumkun degil. Bu normal bir sey. Soguk pistte o kadar hizli isinmamali. Normal olmayan sey yapay zekanin lastiklerinde. Yukarida yazdigim gibi. Yapay zeka formasyon ve practice turlarina optimum sicaklikla basliyor. Siralama turlariyla yaris etabi arasinda cok buyuk fark var. Bu cok buyuk bir hata ve kariyer modunu bastan asagi oynanmaz hale getiriyor.

Dedigim problemle karsilasmamaniza imkan yok. hangi zorlukta oynuyorsunuz bilmiyorum ama ornek vereyim 80 zorlukta (ve tabii ki tum yardimlar kapali) Sportscar Lites British sampiyonasinda bir siralama turuna girmenizi isteyecegim. Sizin araciniz yolda duramazken yapay zeka ortaligin tozunu attiriyor. Sizin lastikleriniz isinmamis haldeyken, girseniz neredeyse takla atacaginiz virajlara yapay zeka ne cilgin hizlarla girip yola yapismis halde gecip gidiyor. Boyle bir sacmalik olmaz. Simulasyon oyununda hic olmaz. Bu ornekleri tek ben degil butun community soyluyor ve yapimci da duyurdu hata oldugunu ve duzeltilecegini. Ama 1 aydir ne ses var ne seda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 6 Kasım 2017; 20:31:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dalkiranoglu

Benim lastiklerimin isinmasinda sorun yok olmasi gerektigi gibi isiniyor, bahsettiginiz faktorleri ayarlari uyguluyorum. Ama soguk pistlerde 15 dk siralama suresi icinde yapay zekanin lastikleri ile ayni (yani en optimum) sicakliga ulasmaniz mumkun degil. Bu normal bir sey. Soguk pistte o kadar hizli isinmamali. Normal olmayan sey yapay zekanin lastiklerinde. Yukarida yazdigim gibi. Yapay zeka formasyon ve practice turlarina optimum sicaklikla basliyor. Siralama turlariyla yaris etabi arasinda cok buyuk fark var. Bu cok buyuk bir hata ve kariyer modunu bastan asagi oynanmaz hale getiriyor.

Dedigim problemle karsilasmamaniza imkan yok. hangi zorlukta oynuyorsunuz bilmiyorum ama ornek vereyim 80 zorlukta (ve tabii ki tum yardimlar kapali) Sportscar Lites British sampiyonasinda bir siralama turuna girmenizi isteyecegim. Sizin araciniz yolda duramazken yapay zeka ortaligin tozunu attiriyor. Sizin lastikleriniz isinmamis haldeyken, girseniz neredeyse takla atacaginiz virajlara yapay zeka ne cilgin hizlarla girip yola yapismis halde gecip gidiyor. Boyle bir sacmalik olmaz. Simulasyon oyununda hic olmaz. Bu ornekleri tek ben degil butun community soyluyor ve yapimci da duyurdu hata oldugunu ve duzeltilecegini. Ama 1 aydir ne ses var ne seda.

Alıntıları Göster
    Sportscar Lites British sampiyonasina girdim ilk yarış takvimi bu. alıştırma turlarında da sıralamada da (video sıralama turuna ait) sıkıntı yaşamadım. arabanın ayarlarında lastik basıncı yüksekti onu düşürdüm fren ayarlarını kendime göre yaptım downforce u değiştirdim benzini azalttım ayrıca 6 kerede tekrar kariyer açtım kapattım farklımı sıcaklıklar yada dereceler diye. sıcaklık antrenmanda hep 15 derece sıralamada da hep 20 derece hiç değişmedi. yapay zekada en fazla 13 900 yaptı ondada ben onu geçtim. videosunu çektiğim başka sıralama turu. incelersen iyi olur ben neyi atlamışım anlamadım. dediğim gibi benim için problem var ama o yapay zekanın yarış çizgisiyle ilgili senin dediğin probleme rastlamadım. zaten araç pist rekoruna bakarsan 00.58.800 yapmış birisi dediğin problemle biraz zor olur o zaman

Yağış lastiklerinde orantı terstir. sıcak başlıyor gibi görünmesinin sebebi budur. Yağış lastiklerinde su tahliye kanalları bulunur, geçiş lastiklerinde kanallar daha az ve daha az su tahliyesi yaparken tam ıslak lastiklerde bu kanallar daha derin ve fazladır. eğer yağış lastikleriniz ısınmaya başlarsa bu su tahliye kanallarının yok olmasına neden olur ki buda yağış lastiğinin düzleşmeye başlaması anlamına gelir yani özelliğini yitirir. yağış olan yarışlarda pilotlar yağış lastikleri ısınmaya başladığında yarış çizgisinin dışına çıkarak lastiklerini soğuturlar. çünkü arabalar oradan geçmediği için yarış çizgisinin dışındaki alanda daha fazla su vardır. ayrıca yağışın yoğun olduğu yarışlarda arabanın yerden yüksekliği önemlidir, yağışlı havada yere yakın olan araç suyun sürtünmesinden dolayı hız ve kontrol kaybeder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dalkiranoglu -- 7 Kasım 2017; 16:40:12 >

• Çat pat bişeyler yapmaya çalıştık.. Gameplay ayarları ve lobi ayarları Türkçe olarak yapmaya çalıştık :)

• Çok güzel bir video.

Assetto Corsa - Gran Turismo Sport - Project Cars 2 nin Setup ayarları ve arabaya etkilerini gösteriyor. Dolaysıyla neyi değiştirdiğimizde nasıl sonuç çıkarıyor videoya çekmiş. Sonrada Gerçek hayatta olması gerekene en yakın olanları iyiden kötüye sıralamış.

Örnrğin Anti Roll Barda 1. Pc2 2.Assetto Corsa 3.GTS iken LCD Ayarında Assetto Corsa en iyi 2.Gran Turismo Sport 3. Project cars olmuş bunun gibi bir çok Setup öğesini açıklamalar ve videolarla anlatıp gerçek hsyata göre sonucu sıralamış....

• Macau Grand Prix inden araç içi (BMW M6) saf canlı yayın kaydı. Biraz ileri alırsanız Project Cars 2 de araçlar bu kadar sallanıyor, gerçek araçlarda öyle mi sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1607741882598300&id=115849585120878
  • Bazı önemsiz ama moral bozan sıkıntılar mevcut.. Örneğin arac kaydığı zaman %80 oranında yola tam ters duruyor ve bir an önce çabucak spin ile yol dönmek istiyorsunuz, döndünüz diyelim.. Sonraki 3 4 tehlikleli virajda ciddi dikkatli geçmeniz lazım lastik abartı ısınıyor ve spin attığımız için zorlanıyoz.. Bu kadar kolay lastik ısınmamalı diye düşünüyorum.. Assetto'dada bu şekilde. Pc2 de dün mesela spa'da hiç spin atmamama rağmen lastik ısınmaları gerçekçi yapmamıza rağmen 2 3 tur sonra araç her dönüşte arkadaki lastik dumanını net görebiliyom ve dönüşlerde çok zaman kaybediyom.. Bu konuda çok virajlı pistlerde bi sıkıntı mevcut..
  • Asıl moral bozan 5 konu var Stüdyoya mail attık, sanırım başka bir çok ık insanda atmıştır. Yeni gelecek Update ile çözülmesisini bekliyoruz ama bakalım. Bu kez cidden biraz sessizler. Gerçi ilk oyunda ana problemleri çözmeye aday ilk update de 3 ay sonra gelmişti(3nolu paket) Bu kez ağırdan alıyorlar nedense. Gidip PC3 ü acıklarlarsa bu 5 temel sorunu çözmeden. Stüdyoyu başlarına yıkarlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 21 Kasım 2017; 14:59:59 >
  • Arkadaşlar g29 almış bulunmaktayım. Bu yüzden direksiyon setinin tadını çıkarabileceğim bir oyun almak istiyorum.

gt sport ve pc2 arasında kaldım. kendimce +'lar -'ler yaptım ama yine de sizlere danışmak istedim.

gt sport'ta her ne kadar az araba olsa da türkçe ve geçmişi olan bir yapım olması beni cezbediyor. simülasyon olduğu için menülerin türkçe olması işimi kolaylaştırır diye düşünüyorum.
    pc2 ise araba sayısı bol, gün döngüsü bulunan son zamanlarda daha çok tercih edilen bir yapım. sizce yeni başlayan biri hangisi daha uygundur? hangisi daha fazla zevk verir?
  • zizou_10_ Z kullanıcısına yanıt
    Sırayla ikisini de oynayabilirsin, direksiyonu bir oyun için almış olma yani
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.