Şimdi Ara

PROJECT CARS 2 2018 FARE İLE OYNANIR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarda

gamepad yoksa fare ile oynamak mümkün,

fareyi sağa gezdirmek sağa dönüş sola gezdirmek sola dönüş direksiyon

fare sol tuşa tıklamak gaz vermek, sağ tuşa tıklamak fren oluyor oynanıyor.

kurulumda default başlarken fare etkin değil klavye tuşları atanmamış olduğu için

araba sağa sola aşırı çekerek oynanmıyordu, ama klavyenin göründüğü menüde değişim mümkün değildi

Farklı Özelliklerde değişik ayarlar yaparak fare klavye etkin olabiliyor, direksiyon gaz fren fare olabiliyor. böyle bir bilgi hiç bir yerde yoktu.

BU KONUDA AYAR RESİMLERİ EKLEYECEĞİM.

resim düzenlemeleri için uğraşmam lazım yaparız ama istek varsa konuya oy veriniz 10 sayısına ulaştığı zaman

Oyunun ekran kartını zorladığından bahsedenler olmuş,

Oyun detaylı özellikleri, kaliteli grafikleri, gözü yormaması ile gelmiş geçmiş en kapsamlı gerçekcisidir.
    dolayısı ile ultra kalitede son ayarlarla default başlamaktadır ve son ayarlarda gerekli gereksiz her şeyin açık olması ekrankartını zorlayabilir,
    çok sayıda ayar var ve çoğu açık ultra son yüksek kalite seçili,
    Ayarlar full ultra seçili bu sistemimde gayet hızlı oynadı, sayısı belirsiz bir sürü araba pistte tur bindirip arabamı tepeledi, ancak ultra ayarlarda devam etmeyi kestim ekran kartına zarar vermemesi için.
    ultra dan aşağı hyg aşağı medium, aşağı low aşağı bişi daha var unuttum, ben medium da yeterli buldum bu orta ayar ile diğer oyunlardan daha üst düzeyde
    bu ayarları düşürmeniz ekran kartına işlemci rama yükü azaltır. orta ayarla zarar vermeyecektir.
    ekran çözünürlüğünde 60 kare saniye destekli ama, 1920x1080p 40 kare saniye seçili, monitörümde aynı pixelde, kaliteyi güzel yeterli buldum, kalite kaybı yok ekrankartı GTX950m i5 7200U 8 GB RAM de, zaten fazla hızlı oynamak için oyunu çok iyi öğrenmen lazım önce
    gerçek hayatda araba kullanmak nasıl olması gerekiyorsa, lastik basıncına kadar her şey sürüşü etkiliyor, ve ayarsız araç kullanmak hiçde kolay değil ama gerçek kuralları uygulayarak yarışabilirsiniz.

F1 araç ve markalarından tutun diğer araçlar ve marka ve alt modellerine kadar mevcutdur
    dosyası 80 GB yer tutuyor

Oyunu kurduğum bilgisayar gpt win 10 yöntemiyle çalışmaktadır, sistem daha hızlıdır konusu

https://forum.donanimhaber.com/2018-yeni-nesil-notebook-gpt-win-10-hizli-kurulumu--131398532#131679763

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 23 Nisan 2018; 17:26:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Project Cars 2 Fare ile oynamak için ayarları

şuan yüklemeye başladım 3 saat sonra izleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabanci bir konudan translate mi yaptin? Ne biçim cumleler bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    özel kendim fareyle oynadım, kanada karlı pistte mercedes kullandım yarıştım iyi geçti, ve çekim yaptım, 1 gb civarı video yüklenmiş işlenme tamamlanamamış, bilgisayar kapanmış, açtığımda yüklü ama işlenme %69 da kalmış ilerlemiyor, yöneticiye mesaj attım işlensin yayınlasın diye bakalım ne olacak bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 28 Nisan 2018; 9:34:41 >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    videoyu açacaklar işlem yapmaları lazım, yarışımdan kareler:

Display MEDIUM ayarlarda görüntü bu cihazı yüksek olanlar HIGH ve ULTRA oynayabilir.

Konuya OY veriniz Videoyu açsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 28 Nisan 2018; 10:5:17 >

• yüklenmiştir Project Cars 2 Fare ile oynamak için ayarları ve yarış

• Sanki oyunu kendin yapmis gibi anlatmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.