Şimdi Ara

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
7
Favori
9.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Forza 7 nin demosunu oynadıktan sonra almayı düşünüyordum baya zevk vermişti ama geçen Project Cars 2 nin demosunu oynayınca kararım kesin olarak project Cars 2
  • Beyler demo da default gelen kamera ayarları cok kötü düzgün bir ayar paylaşacak olan var mı? Birde game pad için ayar çekmeye gerek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Beyler demo da default gelen kamera ayarları cok kötü düzgün bir ayar paylaşacak olan var mı? Birde game pad için ayar çekmeye gerek var mı?

Klavyeden Ğ ve Ü tuşlarıyla kendine göre fow ayarlarını yapabilirsin, araç içindede gene Ğ ve Ü tuşları haricinde A,S,D,W tuşları ilede geri, ileri, aşağı, yukarı yön verebilirsin kameraya

Oyun içinde kendi göz zevkine göre ayarlaman daha sağlıklı olur bence

Yalnız ben genelde kask kamerasından oynuyorum ve araç içi bulanıklaştırma kapalı 50 olan hareket seviyelerini 75, 75 olanlarıda 100 yaptım
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben Xbox One X de game pad ile oynuyorum ama neyse yinede sağ ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Hmm tamam, bende xbox gamepad ile oynuyorum ama klavyeden dediğim gibi ayarlamak kolay oluyor, ben demoyu baya beğendim ve oyunu bugün aldım şuan indiriyorum şuan

Bilmiyorum ama dediğim kameranın araç içi hareketlerini gamepad deki tuşlara atayamıyormusunuz, siz araç içinden mi oynuyosunuz onuda bilmiyorum ama bence fow dan daha önemli çünkü sürekli ayarlar hep yakın başlıyor ve her yarış öncesi hep geri çekmek zorunda kalıyorum
  • Project CARS 2 - PS4/XB1/PC - Demo out now

• Bilen biri yardımcı olsun lütfen, career e giriyorum araç kontrol edilecek gibi değil, quick play e giriyorum aynı pist aynı araç kontrol muazzam, sürüşü etkileyecek hiçbir ayara dokunmadım sadece yol çizgilerini kapattım career de aynı sürüş olması için ne yapmam lazım lütfen bilen biri açıklayabilir mi?
  • Demosunu oynadım bugün, ilk izlenimlerime göre gerçekten ilk oyuna göre daha iyi yapmışlar, sürüş çok daha zevkli.

Ve direksiyon kontrollerine önceden tanımlı preset'ler eklemeleri çok iyi olmuş. Direksiyonu olan herkes oynamalı, dirt rally ile birlikte çok iyi gidecek belli.
  • Simüslasyon araba yarışı pek oynamadım.Dün oyunun demosunu denedim xbox one kontrolcüsü ile beklediğimden iyi oynadım. Zor bir oyun diye duydum demo hoşuma gitti alıp almama konusunda kararsızım.
  • Forza 7 ve PC2 yide aldım. PC2 tam bir simülasyon forza eğlence için ideal. Grafikler forzada ne kadar iyi olsada gerçek sürüş keyfini veren PC2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Beyler demo da default gelen kamera ayarları cok kötü düzgün bir ayar paylaşacak olan var mı? Birde game pad için ayar çekmeye gerek var mı?

Oyuna girince CTRL K yapmayı dene. Olursa q e a d s. Vs. Tuşlarıyla ve rakam tuşlarıyla kameraları istediğin gibi konumlandırabilirsin. Şahsen kaput üstü kamerada d ye art arda basıp biraz da q ile direksiyon hizası yapmak benim favorim.

• Iracing, Asetto Corsa ve Raceroom Experience'den sonra bu oyunun araç fiziklerini beğenmedim ve dün oyunu steamden iade ettim.

Tüm zengin içeriği, gelişmiş grafikleri, dinamik hava koşullarına rağmen keyif alamadım oyundan.

Araç fiziklerine önem veren arkadaşlar mutlaka demosunu deneyip alsın. Zira simülasyondan ziyade Simcade olmuş.
  • Assetodaki deneyimini gerçek hayatta yaşasan sen yine assetto dersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEVENT TR

Assetodaki deneyimini gerçek hayatta yaşasan sen yine assetto dersin.

O zaman "Raceroom Experience" vs. "Gerçek Hayat" karşılaştırmasını şuraya usulca bırakıyorum

• Project CARS 2 - PS4/XB1/PC - Fun Pack DLC

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Iracing, Asetto Corsa ve Raceroom Experience'den sonra bu oyunun araç fiziklerini beğenmedim ve dün oyunu steamden iade ettim.

Tüm zengin içeriği, gelişmiş grafikleri, dinamik hava koşullarına rağmen keyif alamadım oyundan.

Araç fiziklerine önem veren arkadaşlar mutlaka demosunu deneyip alsın. Zira simülasyondan ziyade Simcade olmuş.

Pcars assetto dan iyi bana gore.Assetta da arabayi kontrol edemiyorsun pcars da belki ayni ama isinamadim o oyuna bosuna aldim 2 saat oynamissam oynamisimdir.

Birde ben pcarsda sadece Toyota TS 040 Hybrid kullaniyorum ve sureklide Le Mans Circuit'de 70 saat civari oynadim 60'i bu pistte toyata iledir.

Benim icin LMP1 araclari WEC onemli zaten PCars2 suanda cok pahali dogru duzgunde incelemedim ama demosunu denemem gerekiyor :D

• https://m.youtube.com/watch?v=578VLQXPnAs

gamepad ile en rahat bu ayarlarla oynuyorum tavsiye ederim.

• güncelleme 25 gb boş yer istiyor bende o kadar yer yok. oyuna giremiyorum. güncelleme için hdd aldıracak bana. saçmalığa gel.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.