Şimdi Ara

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
7
Favori
9.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Online oyuncu sayısı ilk zamanalarda Assetto COrsanın 2 katı iken şu an epey düşümüş.1700 Project Cars ise Assetto COrsa 1400 civarı . Project Cars 1 750-800 oyuncusu var ...Aslında birazda sürüş lisansının saçamalığı yüzünden bu durum var bence

Zaten lisansdı rating di bunları arayan kişilerin adresi belli.Yarış oyunlarında genel anlamda kullanıcı bence rahat bir şekilde takılabileceği ortamları tercih ediyor.Bu anlamda asettonun diğer yarış oyunlarına göre multiplayer tarafı daha kullanışlı.
    O yüzden online tarafı çok fazla kan kaybetmiyor.

Sürüş dinamiklerini özellikle bazı araçlarda gerçekten yukarı çekmişler ama ne bileyim online tarafında gereksiz fantaziler mevcut.Fiyat olarakta tam karşılığını bulduğunu düşünmüyorum.

Ama yarış severlerin raflarında olması gerektiğinide düşünüyorum.Tabi fiyatı daha makul olduğunda.

• EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Aynen hpcam. Ceza sistemi çok fazla yanlış. Suçun yokken aracın hasar görünce bile gene lisans puanı düşüyor. Aracımı ters devirdi bir eleman öyle kalakaldım. serverdan cıkınca 75 puan ceza kesmiş düzelmiyor araç çarpan elemanda ters dönmüş tam rezllik
  • Yiğit Tezcan daha önce kendi kanalında incelemesini yapmıştı. Şimdi de oyungezer ekibi ile beraber güzel bir inceleme yapmışlar

https://www.youtube.com/watch?v=OfaXqXmNRTA

• 3,6 GB lık güncelleme geldi.

Project CARS 2 - PC Patch 2.0

• Improved driving line assist.
    • Various AI behavioural and race line improvements.
    • Multiple improvements and enhancements to multiplayer, and lobby handling.
    • Improvements and enhancements to audio and sound effects.
    • Improvements and enhancements to replays and replay cameras.
    • USB keyboard support improved.
    • Improvements, enhancements and fixes to Career flow.
    • Enhancements to various cars’ handling and standard setup improvements.
    • Tweaks and fixes to Achievement / Trophy unlock logic.
    • Tweaks and fixes to setup UI and flow.
    • Improved default assists for gamepad users.
    • Fixes and improvements to headlights and brake lights.
    • Fixes and improvements to ICM appearance and functionality.
    • Improvements and enhancements to steering wheel support.
    • Fixes and improvements to certain weather / tyre combinations.
    • Optimisations to tracks across the game.
    • Myriad render and performance tweaks and improvements.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEVENT TR -- 11 Ekim 2017; 14:50:34 >

• Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 13 Ekim 2017; 8:57:40 >

• gerçek fizik gerçekten pcars 2de.
  • Ama bu forumda hayat yok yaw. yazmıcam bidaha. bye.
  • oyun sim oldugu için ilgi fazla çekmiyor, oynamak için ciddi bir setup lazım
  • Oyun optimizasyonu cok cok iyi olmuş.
    Grafikler yine muhteşem....
    Klavye ile oynamak işkence en azindan gamepad gerekiyor.
    Sesler beni tatmin etti.
    Ozellikle pilot kaskından aracı kullanmak harika
    Oyunda hersey ultra 4k da vsync ON 60 fps yağ gibi akiyor.

Oyun içi 4k ultra ss :

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Pcars2 , Forza motorsport 7 arasında kaldım yakın bir tarihte ikisinden birini almayı planlıyorum hangisini almalıyım sizce? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ben de benzer durumdayım. Forza 6'yı oynamıştım. Ancak oyun sim'den uzak. Momo racing force ile oynuyordum, kontroller tam olarak bir felaket, ve ayarlamak çok zor.

Project Cars 2 ise bence gerçek bir simülasyon, grafikler ve optimizasyon çok iyi. Esas kontrolleri ayarlamak çok basit ve direksiyonla hatasız çalışıyor. Sırf bu sebepten dolayı Project Cars 2 almak üzereyim. GTR3'ten beri oynadığım en iyi araba simülasyonu belki de. Forza kadar araba olsa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

Pcars2 , Forza motorsport 7 arasında kaldım yakın bir tarihte ikisinden birini almayı planlıyorum hangisini almalıyım sizce? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ben de benzer durumdayım. Forza 6'yı oynamıştım. Ancak oyun sim'den uzak. Momo racing force ile oynuyordum, kontroller tam olarak bir felaket, ve ayarlamak çok zor.

Project Cars 2 ise bence gerçek bir simülasyon, grafikler ve optimizasyon çok iyi. Esas kontrolleri ayarlamak çok basit ve direksiyonla hatasız çalışıyor. Sırf bu sebepten dolayı Project Cars 2 almak üzereyim. GTR3'ten beri oynadığım en iyi araba simülasyonu belki de. Forza kadar araba olsa keşke.

Aynen hocam forza 7 de araçlar çok fazla bende o yüzden forza 7 ye aklım kayıyor ama iyi bir indirimde pcar2 de alabilirim. Pcar ilk oyununda bayağı sorunlar vardı optimizasyonu düzeltirler ama sanki tam bir simülasyon değildi. O yüzden pcar2 den beklentim çok yüksek o kadar para veripte yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

Aynen hocam forza 7 de araçlar çok fazla bende o yüzden forza 7 ye aklım kayıyor ama iyi bir indirimde pcar2 de alabilirim. Pcar ilk oyununda bayağı sorunlar vardı optimizasyonu düzeltirler ama sanki tam bir simülasyon değildi. O yüzden pcar2 den beklentim çok yüksek o kadar para veripte yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

Yaklaşık bir ay içinde black friday olacak, 25 dolar seviyelerine inecek gibi duruyor öncekinde öyle yapmışlar. Ben pek sorun görmedim yaklaşık 8 saat oynadım. Bir çok yenilik gelmiş. Özellikle kontrol olarak müthiş gelişmiş. Araba kontrolü kaybettiğini daha kolay anlıyorum. Yeni lastik ve eski lastik arasında force feedback'te bile ciddi fark var.

Fakat iyi setup şart. Sanırım online'da setuplar paylaşılıyor, çünkü setupsız rekabetçi tur zamanı atabilmek cidden zor. Her trackte tek tek ayar yapmak ise çok zor. Forza daha casual, Project Cars bana çok daha sim gibi geliyor.

• Geçenki büyük güncellemeden sonra ilk kez belgelerimdeki profil dosyalarını sildim, oyun içindede ayarları resetledim ve aynı ayarları yaptım, inanılmaz fark gördüm. İşte şimdi olmuş, bir daha ilave birşey yapmalarına gerek yok dedim . Her aracın kendine özgü karakterini, lastikleri, kaymaları, yük transferini, yolu ıvırı zıvırı sonuna kadar son derece başarılı bir şekilde yansıtıyor. Hangi aracı sürsem o araca hayran oluyorum. Yok böyle bir oyun. Gerçeği deneyimletiyor. Mod g27. raw.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk oyunda diğer araçların tepkileri kötüydü çizgi dışına kesinlikle çıkmıyorlar ve gerekirse çizgi üzerine gelmek için size çarpıp yoldan atıyorlardı. bu sistem biraz düzeldi mi? yani kesinlikle hata yapmayan bir sistem olamaz az biraz gerçekçilik geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

ilk oyunda diğer araçların tepkileri kötüydü çizgi dışına kesinlikle çıkmıyorlar ve gerekirse çizgi üzerine gelmek için size çarpıp yoldan atıyorlardı. bu sistem biraz düzeldi mi? yani kesinlikle hata yapmayan bir sistem olamaz az biraz gerçekçilik geldi mi?

bundan daha gerçekçisi yok hocam. pcars1 den fersah fersah ilerde bu fizik gerçekliğinde olsun, aracı hissetmekte olsun..

• Logitech Driving Force Gt için ayarları nasıl yapacağım? internette bilgi bulamadım. yardım eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEVENT TR

Geçenki büyük güncellemeden sonra ilk kez belgelerimdeki profil dosyalarını sildim, oyun içindede ayarları resetledim ve aynı ayarları yaptım, inanılmaz fark gördüm. İşte şimdi olmuş, bir daha ilave birşey yapmalarına gerek yok dedim . Her aracın kendine özgü karakterini, lastikleri, kaymaları, yük transferini, yolu ıvırı zıvırı sonuna kadar son derece başarılı bir şekilde yansıtıyor. Hangi aracı sürsem o araca hayran oluyorum. Yok böyle bir oyun. Gerçeği deneyimletiyor. Mod g27. raw.

Ayarlarınız hakkında bilgi verebilirmisin. İlk defa simülasyon yarış oyunu oynuyorum oyunda güzel gözüküyor ama virajlarda felan araç ya kayıyor yada yol dışına çıkıyor. Bu fren ve direksiyon dönüş ayarlarını bir türlü çözemedim. Bu arada dualshock 4 ile oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ceanS

quote:

Orijinalden alıntı: LEVENT TR

Geçenki büyük güncellemeden sonra ilk kez belgelerimdeki profil dosyalarını sildim, oyun içindede ayarları resetledim ve aynı ayarları yaptım, inanılmaz fark gördüm. İşte şimdi olmuş, bir daha ilave birşey yapmalarına gerek yok dedim . Her aracın kendine özgü karakterini, lastikleri, kaymaları, yük transferini, yolu ıvırı zıvırı sonuna kadar son derece başarılı bir şekilde yansıtıyor. Hangi aracı sürsem o araca hayran oluyorum. Yok böyle bir oyun. Gerçeği deneyimletiyor. Mod g27. raw.

Ayarlarınız hakkında bilgi verebilirmisin. İlk defa simülasyon yarış oyunu oynuyorum oyunda güzel gözüküyor ama virajlarda felan araç ya kayıyor yada yol dışına çıkıyor. Bu fren ve direksiyon dönüş ayarlarını bir türlü çözemedim. Bu arada dualshock 4 ile oynuyorum

ben direksiyonla oynanmasını tavsiye ederim. joystickle değil. bende dizzines oluyor oynayınca artık pek de oynamıyorum.

• https://youtu.be/26jZ_zIPPpk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 13 Kasım 2017; 15:25:22 >
  • Forza 7 aldım ama sürüş keyfi pek tat vermedi. Direksiyon 90 derece dönüyor sadece oyunda. PC2 denemek istiyorum simülasyona daha yatkınmış sanırım. Tavsiye edermisiniz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.