Şimdi Ara

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
7
Favori
9.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Steam vr da settings_performance kısmında allow interleaved reprojection kısmındaki tiki kaldır fps oldukça artıyor bende vive ve gtx1070 ikilisi var oyunda aa x16 da ss1 msaa ve shadow medium diğer kısımlar high herhangi sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

g27yi oyuna bir turlu tanitamadim

tanidi sonunda. Ilk oyuna gore benim gozume carpan en buyuk yenilik arac kontrolu olmus. Ilk oyunda aracin arkasi hafif geldiginde hicbir sekilde toplayamiyordum ve hemen spin atiyordum. Ama bunda toplayabiliyorum hatta ufaktan drift bile atabiliyorum
  • tornavida T kullanıcısına yanıt
    Sağol...

• Grafikler harbiden bu kadar kötü mü? Hiç çıkmadan önce izlediğim videolara benzemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yalan söyleyeyim bence grafik olarak pcars 1 daha iyiydi. Beklenti mi yüksek bilmiyorum ama oyunu ilk açtığımda biraz şaşırdım.

• gayret güzel ancak Assetto Rfactor2 Gtr2 gibi şampiyonların arasına katılmak her babayiğidin harcı değil

beklentim fazla yüksekti galiba o yüzden açılmadan kapandı benim için pc2 defteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 24 Eylül 2017; 10:54:55 >
  • DRACON1C kullanıcısına yanıt
    Klavyeden p,ğ yada ü tuşlarını denermisin ilk oyunda bu şekilde fov ayarı veriliyordu

• Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Chase cam için fov ayarını yükselttiğinizde araç uzaklaşacağına yakılaşıyor. Çok sinir bir durum.

Araç dışı kamerayı uzaklaştırmanın yolu yok mu acaba ya?

Bir de gamepad ile cidden çok zor oluyor. Virajlara girmeden önce çok yavaşlamak zorunda kalıyorum bu sefer de aynı class rakip araçlar önüme geçiyor. İpucu verebilir misiniz? Apex'e de dikkat ediyorum.

Hocam tam tersi Eğer aracın sizden uzaklaşmasını istiyorsanız chase fov ayarını düşürmeniz lazım oyunda default 70 banada yakın geldi. Chase fov 50 ideal bence yine yakın geldi derseniz 35'e kadar düşürebiliyorsunuz. İyi Oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gomezfrkn -- 24 Eylül 2017; 19:20:20 >

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Gamepad'de sanırım manuel ayarlanmıyor hocam chase fov siz kaç yaptınız default 70 çok yakın 50 yaptım iyi gibi ayarlarınızı söylebilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gomezfrkn

Gamepad'de sanırım manuel ayarlanmıyor hocam chase fov siz kaç yaptınız default 70 çok yakın 50 yaptım iyi gibi ayarlarınızı söylebilir misiniz ?

50 yapinca daha cok yaklasmadi mi?

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

• Gomezfrkn G kullanıcısına yanıt
    Hocam 50 yapınca araç uzaklığı güzel ama yola dikkat edersen görüş açısı çok daralıyor.

2 boyutlu gibi oluyor oyun.

Bir de kariyer moduna yeni başladım. Oyun standart zorluk ayarında çok zor değil mi ya?
    Tüm araçlara fark atıyorum fakat ilk 2 rakip de bana fark atıyor.
    Gamepad ile oynuyorum, rakiplerle aynı hızda giriyorum viraja fakat sanki direksiyon yarım dönüyor, virajı alamıyorum. Yoldan çıkıyorum.
    Kaçırdığım bir şey mi var acaba ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 24 Eylül 2017; 22:49:13 >
  • Gomezfrkn G kullanıcısına yanıt
    malesef bende 2.oyun yok, sanırım indirimlerde alırım anca 200tl veremem suan ama ilk oyundaki ayarım 104 yalnız 90 95 de ideal olur gibi
  • DRACON1C kullanıcısına yanıt
    Virajlara baya mesafe kala yavaşlamaya başlayın ve virajları yerine göre yarım gaz yerine göre tam gaz vererek dönün. Bazı virajlarda hiç firen yapmadan yaklasşınca gazı bırak aracı döndür ve yine yerine göre yarım gaz yada ara ara gaza basarak yada tam gaz basarak dön.

Pistlerde pratik yaparak nasıl döneceğini kavrarsın

Birde kontrol ayarlarından Throtle ve brake deadzone larını 0 yap ben öyle kullanıyorum hafif gaz ve firen çok daha rahat oluyor

Buda ilk oyundan öylesine bi yarışım
    https://www.youtube.com/watch?v=nnI-9_m5pcc

• Karlı yolda kaldım.Gamepadle sürülmüyor.Gaz verince ya sağa ya sola kıç atıyor araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU] Project CARS 2 (2017) [PC ANA KONU]

İlk oyunun grafikleri daha iyidi sanki. Pcars2 de grafikler biraz daha kötü gibi geldi. Grafik ayarlarınız full de mi hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 25 Eylül 2017; 7:11:0 >

• Yıllardır GTR2 seviyesinde bir simülasyon oynamamıştım. Project Cars'da araç stabil değildi. Kontroller ayarlanamıyordu.

Project Cars 2, ciddi anlamda kontrolleri iyileştirmiş. Momo Racing Force kullanıyorum. Araba koptuğu an force feedback'tan anlaşılıyor. F1 2017'yi çok beğendim. Bu belki ondan da iyi.

Hala rfactor oynayanlar var o grafiklere rağmen. Cidden merak ettiğim rfactor'de nasıl bir üstünlük var hala rfactor 2 diyenler var.

Yeni oyunda çok güzel detaylar koymuşlar. Mesela gaz fren girdilerini ekranda görebiliyorsunuz, böylece kalibrasyonda sorun var mı anlaşılıyor. Grafikler gördüğüm en iyi denebilir. GT sport'la yarışabilir. Orijinalini ilk indirimde alacağım. Gtx 960 ve ryzen 1600x ile hemen hemen herşey açık ortalama 60fps'ın altına inmiyor. Optimizasyon iyi gibi. 1. oyunda bazen yavaşlıyordu.

Özetle oynadığım en iyi simülasyon diyebilirim.

• Klavyeden oynanış nasıl araç kontrolleri yani. Bir ayarı varmı?

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam son anda fren yapıp uygun hızla giriyordum, dediğin gibi yapacağım. Deadzone ayarını veriyorum. Bakalım nasıl olacak.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.