Şimdi Ara

PROJE OIB : MUTLAKA BAKIN!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
0
Favori
15.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olabilir zaten server makinesi USA daymiş XD
  • Ben bu lag neden hala anlamıyom server de o kdr çok player yok ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: eray.gns

olabilir zaten server makinesi USA daymiş XD

battı balık yan gider yeni bi server önerisi olan var mı?
  • Bu serwer pek yasamas gibi gelio dc artti..gidici galiba serwer..bide beyler herkes clan kurmus..ii güselde 10 clan olsa 3 4 tane full olsa dierlleri bos olsa ne fark ederki...bnce once talep olmali sora clan...bide cezali liderler.sizde clanda 1 deil de 2 3 kişiye invite yetkisi werin...sizin cezali yada olmadgns zaman adam alsnlar clana tabi adam gibi adamlari..
    Clana gircek adam lar bnce 67+ olmali tabi biras daha asagi inmelys..Bn 20 bile deildim girerken ama projenn ilk zamanlaridi we bn elimden geldignce online oluıyorm gece 3 4 e kadar..herkes in imkani olmayabilir tabi.Adami alyosun sora arada bi online oluyo atyosun ceza alyosn bide 30 40 50 de adam dio kastrn bni haydaaa!!!tmm 9 kisilk 70+ ptde 2 3 düşük fark yapmas ama bazıları sirttan geçinmeye calısyo..bana da yardm edenlerden allah razi olsun...
    Beyler illaki bu oyunda LİDER yada LİDERLER olcak..herkes onlara uysun..Kimse kafasina gore hareket etmesn..RoMan la AkBird liderse bunlari dinlemek uymak lasm gellir..birlk we düzen için..

oooo bnde yasdm da yasdm oyunda görüsürs

>>Frosty<<

• Beyler server gelir merak etmeyin

Bizim su an goddard ve dion savunmamız var Ancak en önemli olanı

Oren Siege sidir Türkler ile yunanlılar bu siege de ilk kez karşı karşıya gelcez Lütfen bunu dikkate alalım

Yunanlılar sanırım full güç Oreni savuncaklar

Benimde yunanlara bi süprizim olacak tabi; Siege Golem Duvarı hızlı yıkabilirsek yunanlıları dağıtaliriz
  • arkadaslar lvl kasmak knight kadar zormu ?
  • değil knight da 80 olmak ve 80 skillerini kullanmıp o zevke ulaşmak hayal ancak rüyanızda ama lineage de istediğiniz gibi zorluk derecesini belirleyeceğiniz bir sürü server var. synergy de zor değil mesela
  • Knight oynuyorsa 1 günde 76 lvl olursun. Çünkü knight oynayanlarda gerçekten çok iyi sabır var. Yani ko ya göre çok çok çabuk kasarsınız.
  • ozamn yukleyip geliom hemenn :) sıkıldım knight oynamaktan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xH3LLxF1R3

Beyler server gelir merak etmeyin

Bizim su an goddard ve dion savunmamız var Ancak en önemli olanı

Oren Siege sidir Türkler ile yunanlılar bu siege de ilk kez karşı karşıya gelcez Lütfen bunu dikkate alalım

Yunanlılar sanırım full güç Oreni savuncaklar

Benimde yunanlara bi süprizim olacak tabi; Siege Golem Duvarı hızlı yıkabilirsek yunanlıları dağıtaliriz

ewet yigit katiliyorum ilk defa karsi karsiya gelecez isin kotu yani Oren siegesi 19:00 da basliyor dion siegesi 20 de basliyor 1 saatlik zamanda elimizden geldigi kadar saldirmaya bakacaz eyer 1 saat icinde caleyi alirsak diona saldiracaklarini sanmiyorum cunku ben olsam ne yapar yapar elimdeki caleyi kaybetmemeye calisirim cok eylenceli bi siege bizi bekliyor gibime geliyo ...

• quote:

Orjinalden alıntı: bonjofrost

Bu serwer pek yasamas gibi gelio dc artti..gidici galiba serwer..bide beyler herkes clan kurmus..ii güselde 10 clan olsa 3 4 tane full olsa dierlleri bos olsa ne fark ederki...bnce once talep olmali sora clan...bide cezali liderler.sizde clanda 1 deil de 2 3 kişiye invite yetkisi werin...sizin cezali yada olmadgns zaman adam alsnlar clana tabi adam gibi adamlari..
    Clana gircek adam lar bnce 67+ olmali tabi biras daha asagi inmelys..Bn 20 bile deildim girerken ama projenn ilk zamanlaridi we bn elimden geldignce online oluıyorm gece 3 4 e kadar..herkes in imkani olmayabilir tabi.Adami alyosun sora arada bi online oluyo atyosun ceza alyosn bide 30 40 50 de adam dio kastrn bni haydaaa!!!tmm 9 kisilk 70+ ptde 2 3 düşük fark yapmas ama bazıları sirttan geçinmeye calısyo..bana da yardm edenlerden allah razi olsun...
    Beyler illaki bu oyunda LİDER yada LİDERLER olcak..herkes onlara uysun..Kimse kafasina gore hareket etmesn..RoMan la AkBird liderse bunlari dinlemek uymak lasm gellir..birlk we düzen için..

oooo bnde yasdm da yasdm oyunda görüsürs

>>Frosty<<

+1235437684654635435

bazı arkadaşlar neyine güvenerek clan açıyo anlamıyom clandan biriyle kapışıyo çıkıyo yada atılıo bi bakıyom ertesi günü ally dilenio arkadaşlar biraz kafanızı toparlayın kendinize gelin hangi clan full ki yeni clanlar açılıyo

• benim clanim nerdeyse full
  • benmki full du temizledim ama 4-5 kişil yer var onlarda rezerve.. arkadaslar suan full olmayan sexy hemşirenin clani vardır. clan isteklerini ona belirtin... aayrica blacksin i bulursaniz onada belirtebilirsiniz.... yeni clan açanlara söyluyorum ally e alınmıcaksınız herkes kafasına göre iş yapmasın.

ayrıca Türk ü gene bir Türk yıkar başkası yıkamaz cidden de böle... bize anti turk clanı kuruldu sağlık olsun yunanlılardan vakit kalınca sizide keseris.....yazık yaptıgnız cidden yazın bunca zaman bizden geçinin sonra gidin düşman olun.... düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışı ile gidin yunanlılarla ally olunda sizi keserken daha cok zevk alalım.... gerçekten çok yazık
  • quote:

Orjinalden alıntı: akbird

benmki full du temizledim ama 4-5 kişil yer var onlarda rezerve.. arkadaslar suan full olmayan sexy hemşirenin clani vardır. clan isteklerini ona belirtin... aayrica blacksin i bulursaniz onada belirtebilirsiniz.... yeni clan açanlara söyluyorum ally e alınmıcaksınız herkes kafasına göre iş yapmasın.

ayrıca Türk ü gene bir Türk yıkar başkası yıkamaz cidden de böle... bize anti turk clanı kuruldu sağlık olsun yunanlılardan vakit kalınca sizide keseris.....yazık yaptıgnız cidden yazın bunca zaman bizden geçinin sonra gidin düşman olun.... düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışı ile gidin yunanlılarla ally olunda sizi keserken daha cok zevk alalım.... gerçekten çok yazık

Bu Dediklerinden gercekten oldumu insallah örnek vermisindir öyle sey olurya ama eminim kendileride pişman olmustur yakında anlarlar hata yaptıklarini

• benim bu olanlardan haberim yoktu eğer böyle bişey varsa bunların yaptığına yazık denmez adilik denir ya
  • Bende clanımı temizledim Penaltı gelmiştir sanırım

SexyHemsire<<
  • Bugun varya sinirden patlıyodum resmen o boramıdır nedir onlar kesmiş fln nese olayın kaynağı olan gerzek yigitin clandaymış
  • bora akbird in clanındaydı Benim clanımda olanlar atıldı
  • beyler konu nedir olaya iskandinav kaldım o_O *.*
  • bi kaç eleman synergy'de kafasına göre clan açıo işte özetle
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.