Şimdi Ara

PROJE OIB : MUTLAKA BAKIN!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
0
Favori
15.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: XApAcHeX

quote:

Orjinalden alıntı: Seca2

eet beyler bendede login e tıkladığım sırada system error diyor. oyundaki nick im; AmrRoth

Niye böle bişi oldu kesin ben okuldan kaçtım die müdür l2synergy adminine pm fln attıı

quote:

Bugun okuldan kaçıp kendime s gradeler ve 6-7 kişiye 25erkk 5 kişiyi 40 lvl yaptm pm at konuşalım

sen dunde okuldan kacmamışmıydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swer21 -- 23 Ocak 2007; 14:02:09 >

• Ya ona bakarsan bende okuldan kaçtım YA burada kalmış son 2 gün sonra karneler veriliyo. Yoklamalar geçmiyo zate
  • su an adamların data larında sorun var System hatası verio

Zaten siteden Ranking e tıkladıgınızda belli olur
  • sıkıntıdan laf olsun diye soledim oyun yok ise gidicem bişeyler yazıyım dedim
  • eet ranking e tıkladın mı herşey ortada msql hatası
  • quote:

Orjinalden alıntı: xH3LLxF1R3

su an adamların data larında sorun var System hatası verio

Zaten siteden Ranking e tıkladıgınızda belli olur

ne zaman duzelecegini yazıyo mu peki
  • quote:

Orjinalden alıntı: swer21

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Seca2

eet beyler bendede login e tıkladığım sırada system error diyor. oyundaki nick im; AmrRoth

Niye böle bişi oldu kesin ben okuldan kaçtım die müdür l2synergy adminine pm fln attıı

quote:

Bugun okuldan kaçıp kendime s gradeler ve 6-7 kişiye 25erkk 5 kişiyi 40 lvl yaptm pm at konuşalım

sen dunde okuldan kacmamışmıydın

nie kaçmiiim ki yazılılarım bugun bitti sırf yazılı için gittim ztn

• kızmana gerek yok baba maksat muhabbet
  • bende muhabbet olsn die kızmş numarası yapıyom :P
  • haaaaaa o da gusel
  • Bugun derincede (izmitin bi ilçesi) 60 evler die bi yer var indim orda l2 oynayanlar var sınıf arkadaşlarım var hepsiyle bu proje hakkında konuştum bakalım nolcak gelseler 10-12 kişi katılır cafe full oynuyo sahibi de dahil
  • çok güzel olur Yunan kescez de gelirler :P

10-15 kişi getirdim servera bugun baslıcaklar 3xp de 77 lvl char yapmış insan geliyor Newage deki clanTurk un %80 i geliyor Bu kişileri hafife almayalım Daha güzel günler bizi beklio

bu arada bu konuyu lutfen muhabbet yerine cevirmeyelim 2 kişi arasında muhabbetden bahsediyorum msn var
  • Arkadaşlar, elimden geldiğince oyundayım ve gördüğüm her Türk'e gerek maddi gerek exp olarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Giran'da "Kasmaya gelen var mı?" diye soran biri varsa bilin benimdir. Keza diğer tüm clan arkadaşlarım da aynı duyarlılığı benden fazla gösteriyorlar.

Nick : MysticMuseTR

Bir de MysticMuseGR var onun benle alakası yok, gördüğünüz yerde indirin arkadaşlar
  • sonunda GR olanlar yaşamıo dün bi olay oldu imp e gidioz bi baktım yunan :D S gread bi caktım vortex 7k yorum sizin (suwari ile)
  • lololl 7k manyak vurmuşun ama
  • yaw dün dvc de action yapak dedik herkes türk burak tam asılcak stun vs. adam slm çakıyo bi action yapamadık pfff:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: xH3LLxF1R3

çok güzel olur Yunan kescez de gelirler :P

10-15 kişi getirdim servera bugun baslıcaklar 3xp de 77 lvl char yapmış insan geliyor Newage deki clanTurk un %80 i geliyor Bu kişileri hafife almayalım Daha güzel günler bizi beklio

bu arada bu konuyu lutfen muhabbet yerine cevirmeyelim 2 kişi arasında muhabbetden bahsediyorum msn var

bu serverin sonuda newage gibi olmasın
    2 ay adam kastım birde baktım zakenler her tarafta adam yiyolar kaldırıp kaldırıp kesiyolar cinayet vahşet

• helal size walla ewde net kesik olmasa sabah akşam sizle beraber olurdum ama yok işte burda cafelerde de l2 yok adamlar l2 ne onu bile bilmiolar warsa yoksa knight wow war denizlide ama tatilde istanbula gidecem orda bi char kasarım vaktim olursa tabi ama ewe net gelir gelmez sizleyim sizi yalnız bırakmam bu yolda
  • gel kardeş gel bir kişi bir kişidr
  • ben dün gün boyunca hot springste takıldım arkadaşlarla. Genellikle sakin ama akşama doğru yunanlılar girince haçlı seferleri başladı. onlar bizi biz onları. En komik yanı da konuylka alakasız başkaları geliyor, adamlar uzakta bekliyorlar ki biz yer değiştirelim. Gelmeye korkuyorlar bizi de keserler mi diye

Sesleniyorum : "dont worry"

Başka bir bomba olay da : biri yaklaşıyor bize ve "hi" bizim cevap : "fromfromfrom???"
    tabi biraz sessizlik oluyor sonra cvp greece den farklıysa sohbet başlıyor ama greece ise bilin bakalım noluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 23 Ocak 2007; 17:59:18 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.