Şimdi Ara

Progressive ve Trance Müzik Ana Konu (424. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hage84
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.897
Cevap
80
Favori
229.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazıyı farklı bir kaynaktan mı edindiniz kendiniz mi yazdınız bilmiyorum ama çok güzel tanımlamışsınız. Elinize sağlık.

Yaklaşık 23 yıldır elektronik müzik dinliyorum. Hemen hemen her tarzı dinliyorum (EDM ve türevleri hariç)

Ben artık trance müziğin etkisini kaybettiğini düşünüyorum ya da eski tadı alamıyorum. Melodic techno (bana göre günümüzün Trance tarzı) hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasha_digger

Yazıyı farklı bir kaynaktan mı edindiniz kendiniz mi yazdınız bilmiyorum ama çok güzel tanımlamışsınız. Elinize sağlık.

Yaklaşık 23 yıldır elektronik müzik dinliyorum. Hemen hemen her tarzı dinliyorum (EDM ve türevleri hariç)

Ben artık trance müziğin etkisini kaybettiğini düşünüyorum ya da eski tadı alamıyorum. Melodic techno (bana göre günümüzün Trance tarzı) hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum?

şu anki hali müdavimlerden birinin derlemesi.alıntı kısımlar olabilir.

fikir ve içeriklere açığız.konu hepimizin. 

• quote:

Orijinalden alıntı: sasha_digger

Yazıyı farklı bir kaynaktan mı edindiniz kendiniz mi yazdınız bilmiyorum ama çok güzel tanımlamışsınız. Elinize sağlık.

hissiyatım melodik deep house progressive dinledikçe classic trance açlığı çekmeye başladığımdır.

onun için kafa dinleme özleme için deep prog

eskileri yad için soft uplift progressive trance.kulak yoruldumu.döngüye devam. 

• Aklıma geldi durduk yere paylaşak birileri lazımdı. Böyle güzel synthli şarkılar varsa bilmem lazım.

• : Matt Darey Pres. - Beautiful (Matt Darey Original Mix)

: The Space Brothers - Shine (Signum Club Mix)

: The Space Brothers - Heaven Will Come (Lange Vocal Mix)

: Smudge & Smith feat. Jeanne Downs - Near Me (Lange Remix)

: Ian Van Dahl - Reason (Lange Remix)

: Matt Darey Pres. Mash Up - Liberation (Ferry Corsten Remix)

: Angelic - It's My Turn (Ariel Remix)

: Hi-Gate - Caned & Unable (Original Mix)

: Fragma - Toca Me (Inpetto Remix)

bu kanalın da ayrı bi hastasıyım

• silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8DF362DD -- 31 Mart 2021; 19:26:7 >
  • silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8DF362DD -- 31 Mart 2021; 19:26:53 >
  • Güzel şeyler paylaşılmış,

Bu da benden gelsin öyleyse :))

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 17 Mart 2021; 4:18:20 >
  • enerji kalacak olursa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 17 Mart 2021; 4:23:58 >

•  

• bi klasik de benden gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladeGny -- 21 Mart 2021; 12:55:19 >

• tükenmeden alın..:)

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.