Şimdi Ara

programlama ve oyun yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Giriş
    163 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar benim bolca vaktim var lise yeni bitti sınavlar filan bitmek üzere ve bu sene allahın izniyle üniye gideceğim ve bolca vaktim olacak ve para kazanmak istiyorum ve oyun yaparak iyi paralar kaldıracağımı düşündüm ve forumları okudum araştırdım (çok iyi bi araştırma yapmadım) araştırdığıma kadar java bilmem gerekiyor

java için şu kitabı düşünüyorum:http://www.dr.com.tr/Kitap/Yeni-Baslayanlar-Icin-Java/M-Kirazli/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000428955#!DR

cdside var güzelce ve teknolojiye kafam basıyo sıkılmadan bitireceğimi düşünüyorum sıkılsam bile okuduğumda anlıyacağıma eminim yani öyle düşünüyorum.

öyle kolay olmadığını düşünüyorum

javayı iyi kötü yarım yamalak öğrendikten sonra zamanla tabi daha iyi olurum üzerine düştüm mü bu konunun iyisi olabileceğime inanıyorum.

ikinci ve üçüncü olarak:

http://www.dr.com.tr/Kitap/Android-Programlama-DVD-Ekli-/Muharrem-Tac/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000361609

http://www.dr.com.tr/Kitap/Android-ve-Oyun-Programlama/Musa-Cavus/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000455395

bu kitapları alıyım diyorum bitirdikten sonra iyi kötü kazanç sağlayabilecek miyim ? aramızda şuan oyunu yayınlanmakta olan arkadaşımız varsa o nasıl çıkardı oyunu ortaya ve ne kadar kazanç sağlıyabiliyor ?

veya bu işi iyi bilenlerin önerileri nedir ? bi hatam veya eksik olan bir şeyi söylerlerse sevinirim.

bu işe çok mereklıyım inşallah başarabilirim. şimdiden herkese teşekkür ederim.

|
    |

• Yarbay
    4480 Mesaj
    hocam bu iş kitapla olmaz şu kitabı bitirince para kazanırmıyım mantığıylada olmaz ingilizce kesinlikle bilmelisin oyunu yazmak için kütüphaneler ve oyun motorları lazım ilk neyle oyun yazacağını bul sonra onun dilini öğren. internette her şeyin cevabı var merak ettiklerini ona sorabilirsin.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    *Map design.
    *Concept design.
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Amaç tabiki para kazanmak ama ilk amacım düzgün kaliteli uygulama çıkartmak

|
    |

Orijinalden alıntı: pokemon210

İngilizce maalesef yok hocam ya evet internette herşeyin cevabı varda cevaplar İngilizce bende de İngilizce olmadığı için cd li kitap aradım
    quote:

Orijinalden alıntı: pokemon210

İngilizce maalesef yok hocam ya evet internette herşeyin cevabı varda cevaplar İngilizce bende de İngilizce olmadığı için cd li kitap aradım

hocam üşenmeyin okuduğunuzu anlıcak kadar ingilizce öğrenin başlangıç olarak o kitaplarla bir yerlere gelsenizde o kitaplar para kazandırcak oyunu yapacak bilgiyi vermez tavsiyem unity3d ye girin ama başta ingilizce öğrenin.
    |
    |
    teşekkür ederim hocam önerileriniz için yapacak bişi yok o zaman ilk ingilizce öğrenmek gerek bu yaz kursa gidiyim yada netteki ingilizce derslerinden öğrenmeye çalışıyım. öneriniz için tekrar teşekkür ederim.
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.