Şimdi Ara

PROGRAMLA PROJE ÖDEVİM İÇİN YARDIM;)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim ve programla dersimin projesi olarak gemilerin çarpışıp çarpışmayacağını gösteren bir proje ödevi aldım.Yani en az 2 geminin hız ve rota değerlerini bildiğim zaman belli bir zaman içinde bu gemilerin çarpışıp ve çarpışmayacağını gösteren bir kodlamaya ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İleride işin bu olacak ve sen ödevini burda başkalarına yaptırmaya çalışıyorsun. İş hayatında bu hesaplamaları yapacak kişinin sen olması hiç mi çabalamaya itmiyor? Yanlış anlama ama bunu kendin yapmalısın. Takıldığın yerde biz yardımcı oluruz.
  • Birak yanlis anlasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programlama Öğrenirsen Yapabilirsin Dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir şeyler çabala kodunu at yardımcı olalım.
  • Arkadaşların dediği gibi bir çaban olup da bir yerde takıldıysan yardımcı olalım.
    Birinci sınıfsan karmaşık bir algoritma beklenmiyordur. O(N^2) naive bir hesaplama algoritması
    yeterli olur. kaldı ki ben zamanında Graphics Programming almıştım, onda bile Sweep and Prune tarzı algoritmalar geliştirmedik. AABB (Axis Aligned Bounding Box) konularını bile sadece konsept olarak görmüştük. Böyle karmaşık konulara girmeye gerek yok. O yüzden her iki gemi kombinasyonu için O(N^2) çarpışıp çarpışmayacağını hesaplayan naive bir algoritma yeterli olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.