Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PROGRAMIM ÇÖPE GİTTİ LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> PROGRAMIM ÇÖPE GİTTİ LÜTFEN YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    103 Mesaj
    merhaba arkadaşlar, bugün bir programımı kaldırmadan önce cd 'ye kopyalamayı denedim ilk başta programın kısayolunu oluşturdum sonra kısayolu kopyalayıp DVD-RAM SÜRÜCÜSÜ (E:)'ye yapıştırdım sonrada cdye yazdırdım.ardından programı bilgisayardan kaldırdım. ancak sonra cd'yi denediğimde program bulunamıyordu.program taşınmış veya silinmiş artık çalışmayacak silinsin mi? yazıyordu. acaba bir programı cd'ye nasıl kaydedebilirim ve bilgisayardan kaldırdığım halde cd ile baştan yüklenebilecek şekilde .programım boşa gitti yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computer180 -- 7 Ekim 2006; 19:49:28 >

|
    |
    |
    |
    279 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: computer180

merhaba arkadaşlar, bugün bir programımı kaldırmadan önce cd 'ye kopyalamayı denedim ilk başta programın kısayolunu oluşturdum sonra kısayolu kopyalayıp DVD-RAM SÜRÜCÜSÜ (E:)'ye yapıştırdım sonrada cdye yazdırdım.ardından programı bilgisayardan kaldırdım. ancak sonra cd'yi denediğimde program bulunamıyordu.program taşınmış veya silinmiş artık çalışmayacak silinsin mi? yazıyordu. acaba bir programı cd'ye nasıl kaydedebilirim ve bilgisayardan kaldırdığım halde cd ile baştan yüklenebilecek şekilde .programım boşa gitti yardımlarınızı bekliyorum.

umarım saka değildir bu...

kardeş kurulu olan bir programı cdye aktarmak yada kısayolunu aktarmak sana o programı tekrar kullanma sans vermez..

setup dosyası varsa elinde onları cdye yedekleyebilir ve daha sonra tekrardan kendi yada başka bilgisayara kurabilirsin.. saygılar
    |
    |

• Teğmen
    103 Mesaj
    kardeşim şaka yapmıyorum henüz bilgisayarı alalı bir ay oldu daha yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum bahsettiğim program google earth'tı kısayolunu oluşturup cd'ye kopyalamıştım sonra programı bilgisayardan kaldırdım cd hiç birşeye yaramadı.cevaplarınız için teşekkür ederim .peki programın aslını aynı şekilde dvd-ram sürücüsüne kopyalayıp mı?yapıştıracağım? programın aslını cd'ye yazdırırsam bilgisayarımdaki yok olur mu?
    |
    |
    programın setup'ını yani kurulum dosyasını atman gerekiyo,cd ye nero gibi cd yazma pogramı kullanırsan daha kullanışlı olur.Cd yazdığın programlar bilgisayarından silinmez sadece cd'ye kopyalanır...
    |
    |

he işte o dosyayı cdye yazdır ne zaman istersen geri kurabilirisin programı..

Aramıza hoş geldin bu arada... Saygılar
    |
    |
    103 Mesaj
    Hoşbulduk kardeşim sizlerle tanıştığıma memnun oldum yardımlarınız için teşekkürler şimdi programı indirip cd'ye yazdırmayı deneyeceğim.tekrar sağolun...
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.