Şimdi Ara

programı kuaraken harddisk izin vermio

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler okulun bilgisayarlarına bişey kurmak istiyorum ama sürekli hata mesajı alıyorum zannedersem tüm bilgisayarlar tek bir harddiske mi bağlı nedir anlayamadım yazmaya karşı korumalı bir harddiske nasıl bişeyler install edebiliriz ?
    bunun bi yolunu bilen arkadaş var mı?

Ha bide belki deep freeze tarzı programlarla korunuo olabilirmi korunuosa bunu nasıl safdışı bırakabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wribro -- 23 Eylül 2005, 18:42:58 >

• Herhangi bir yolu yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wribro

ya beyler okulun bilgisayarlarına bişey kurmak istiyorum ama sürekli hata mesajı alıyorum zannedersem tüm bilgisayarlar tek bir harddiske mi bağlı nedir anlayamadım yazmaya karşı korumalı bir harddiske nasıl bişeyler install edebiliriz ?
    bunun bi yolunu bilen arkadaş var mı?

Ha bide belki deep freeze tarzı programlarla korunuo olabilirmi korunuosa bunu nasıl safdışı bırakabiliriz?

hangi bilgisayar ana bilgisayarsa kendine tam denetim verceksin.yada en kolayı internet varsa masaüstü bağlantısı için programlar var ondan birini kullanmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rk18 -- 24 Eylül 2005, 20:47:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.