Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

programı kuaraken harddisk izin vermio

2
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> programı kuaraken harddisk izin vermio
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    62 Mesaj
    ya beyler okulun bilgisayarlarına bişey kurmak istiyorum ama sürekli hata mesajı alıyorum zannedersem tüm bilgisayarlar tek bir harddiske mi bağlı nedir anlayamadım yazmaya karşı korumalı bir harddiske nasıl bişeyler install edebiliriz ?
    bunun bi yolunu bilen arkadaş var mı?

Ha bide belki deep freeze tarzı programlarla korunuo olabilirmi korunuosa bunu nasıl safdışı bırakabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wribro -- 23 Eylül 2005, 18:42:58 >

|
    |
  • Yarbay
    3499 Mesaj
    Herhangi bir yolu yoktur.
    |
    |

Orjinalden alıntı: wribro

ya beyler okulun bilgisayarlarına bişey kurmak istiyorum ama sürekli hata mesajı alıyorum zannedersem tüm bilgisayarlar tek bir harddiske mi bağlı nedir anlayamadım yazmaya karşı korumalı bir harddiske nasıl bişeyler install edebiliriz ?
    bunun bi yolunu bilen arkadaş var mı?

Ha bide belki deep freeze tarzı programlarla korunuo olabilirmi korunuosa bunu nasıl safdışı bırakabiliriz?

hangi bilgisayar ana bilgisayarsa kendine tam denetim verceksin.yada en kolayı internet varsa masaüstü bağlantısı için programlar var ondan birini kullanmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rk18 -- 24 Eylül 2005, 20:47:30 >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,134
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.