Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajım bulunsun, her zaman gerekebilir!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

cihazın neyi var..

yurtdısı tel jail yapılmıstı kullanırken durduk yere gitti pc ye baglayıp güncelleme yaparken takılıyor ve degişik hatalar veriyor (tel i kullanaıyoruz su an )
  • hocam onlarda boot olayı farklı sizin sorun JTAGla felan alakalı değil cihaza da bakmadan bişey demek zor.. Hata kodlarını yazarsanız daha net cevap verebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 24 Ekim 2010; 19:58:09 >
  • mesajım bulunsun lazım olur.
  • kaybolma :)
  • pm attım hocam sizin için kolay bi sorun bendeki fiyat bekliyorum
  • cevapladım üstad
  • hocam pm attım n95 hakkında .
  • cevaplandı.
  • Hocam bende de i900 vardı. Size pm atamadım . Mail atmak zorunda kaldım. ilgilenirseniz sevinirim..
  • mailiniz ulaşmadı bestcoolsevgigsm@gmail.com buraya atarmısınız..
  • TAmam hocam gönderdim. Aslında ben profilinizdeki mail adresinize göndermiştim. İyi çalışmalar..
  • lazım olabilir..
    Sizi de tebrik ediyorum bu kadar övgüye işinin ehli olduğunuz çok rahat anlaşılıyor
  • Arkadaşın temiz iş yaptığı belli. İşimiz düşebilir.
  • i900 ü dün kargoya verecektim ama maalesef devlet memuru zihniyetinde çalışan bulunduğum yerdeki tek yerleşik kargo yetkilisi arada bayram olduğu gerekçesiyle makinayı almadı. Artık resmi tatilin bittiği 22 kasımda Mustafa ustaya telefonu göndereceğim. Neticesini de yorumsuz buraya yazacağım.. Bu arada kargolarında resmi tatillerin paralelinde çalıştığını gördüm. 4 günlük tatili bunlarda 10 güne çıkarmışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight787

lazım olabilir..
    Sizi de tebrik ediyorum bu kadar övgüye işinin ehli olduğunuz çok rahat anlaşılıyor

teşekkürler ustam..
  • Başka yere jtaga gitmiş 2 cihaz geldi HD2 işlemciyi patlatmışlar 550 tl board değişti
    İ8320 jtag hatlarını koparmışlar

arkadaşlar ucuza kaçacağız diye cihazları pert etmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 28 Kasım 2010; 23:22:15 >
  • Evet nihayet i900 e kavuşuyoruz. Sağolsun değerli ustam yardımcı oldu. Dün tekrar telefonu hayata döndürdü. Aslında süper bir telefon ama bu türlü yüklemelere dayanamıyormuş. Araya bayram girince gönderememiştim(Kargolar kapalıymış). Telefonu elime alıp kullandığımda yine işlemlerin sonuçlarını yazacağım. Mustafa ustama alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Esnaflık böyle olmalı bence.. İlgili ve olumlu yönde yönlendirici...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgundem

Evet nihayet i900 e kavuşuyoruz. Sağolsun değerli ustam yardımcı oldu. Dün tekrar telefonu hayata döndürdü. Aslında süper bir telefon ama bu türlü yüklemelere dayanamıyormuş. Araya bayram girince gönderememiştim(Kargolar kapalıymış). Telefonu elime alıp kullandığımda yine işlemlerin sonuçlarını yazacağım. Mustafa ustama alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Esnaflık böyle olmalı bence.. İlgili ve olumlu yönde yönlendirici...

allah razı olsun ustam güle güle kullan kargonuz bugün çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.