Şimdi Ara

Program yaptırmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkafaşlar merhaba öncelikle şu şekilde çalışıcak her tc kimlik numarası 1kez kayıt olabilir ve kayıt olanlar en az 15 yaşında olmak zorunda bunları verileyebilicek bi program varmıdır hesap açar gibi kullanıcı adı şifre ve tc kimlik numara kayıt olduk hesabımızın içine para yüklenicek sanal ortamda olucak herşey ve bunun karşısına ek olarak misal kayıt olduk masa 2 den giriş yaptık kaçda oturup kaçta kalktığımızı loglarla tutabilecek bir sistem yaptırılması mümkünmüdür biraz karmaşık oldu ama özetle kayıt oluncak tc ile en az 15 yaş kullanıcı adı şifre sonra para yüklenebilicek sanal paraya çevrilicek ordanda bilgisayardan hesaba giriş yapılacak kaçta oturup kaçta kalktığı kayıt alıncak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yanlış anlaşılma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 18 Aralık 2018; 2:59:22 >
  • Amacım kumar tarzı bişey değil sadece internet kafenin para ödeyip abi masa 3 diye bağırmadan sanala taşımayı düşünmüştüm hem kafenin güvenliği açısından kayıt altına alınmasını düşünmüştüm

• İsteğim biraz yanlış anlaşıldı sanırım anlatamadım kendimi neyse teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodyak0

Amacım kumar tarzı bişey değil sadece internet kafenin para ödeyip abi masa 3 diye bağırmadan sanala taşımayı düşünmüştüm hem kafenin güvenliği açısından kayıt altına alınmasını düşünmüştüm
    Hocam isteğiniz direk net şekilde anlatsanıza internet kafeye şöyle olması lazım falan. böyle üstü kapalı anlatınca masaya oturacaklar sanal para olacak falan işte tc ile kayıt olacak 15 yaş üstü olacak falan insanın aklına ilk kumar yazılımı istiyormuşsun gibi geliyor. çünkü çok var böyle yazılım isteyen. kusura bakma ben de yanlıs anladım 15 yaş üstü olabilecek falan dediğin içinde hassas nokta falan fazla etkilendim yükseldim hemen özür dilerim.
  • aslinda cok basit masaya oturacaklar kfaye para vermek yerine masa 3 u kapa diyerek tc kimlikle beraber para yatirilip loglardan kacta kapandiginida biliyoruz ya hani aklimiza yazmisdik onuda bunlarin hepsine bakaraktan sanallastirmaninda vermis oldugu kudretle kisaca tc girilip masa acilip kapama uygulamasi isteniyor cok basite indirgeyerek anlatiyorum yaplcak syin kumar tarafi yok masa ucten kalkanin kacta oturup kalktigi para yatirmak suretiyle betimlenmis loglarla sanallastirilmak suretiyle olacak ben anladim olayi ama sunuda belirtmek gerek 15 yas olacak alti olmaz ustu olacak para yatirmali oluyor cunku sanal olacak hersey kafede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.