Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

(PROGRAM ERKEN BİTİRİLDİ)Ekrem İmamoğlu Canlı Yayını | Tarafsız Bölge | Ahmet Hakan Saat 22.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
349
Cevap
1
Favori
31.303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> (PROGRAM ERKEN BİTİRİLDİ)Ekrem İmamoğlu Canlı Yayını | Tarafsız Bölge | Ahmet Hakan Saat 22.00
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: payners

Temiz 100 bin lira yattı bugün. 24 saat mesai var bizde biliyon mu 😂 Siz adayı, partiyi savununca sıkıntı yok biz savununca para alıyoruz öyle mi . Banka hesabimdaki para ektedir 😂😂

Alıntıları Göster
    kendinizi bilmeniz mutluluk verici

• Yüzbaşı
    429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: payners

Her seçimin ayrı çetele ve tutanağı olur. 3 tutanak ve çeteleler ve sistemde sıkıntı olmadığı (sadece 3 ilçede ilçe belediyesi için de itiraz edildi unutma) için , ama büyükşehir çetele,tutanak ve sistemdeki sayılar arasında tutarsızlık olduğu için seçim tekrar edilmiş olabilir mi acaba 😂 . Dikkatli okursaniz sadece memur olmayan sandık başkanı değil bunların yaptığı işlemlerin seçim sonucuna etki ettiği için yenilendi.

İmamoğlu bile çıkıp bilgisayar başındakiler hata(!) yapmışlar diye itiraf ediyor siz hala nerdesiniz.

Alıntıları Göster
    Kaç seçime girdin ki bunları anlattın? Ben müşahitlik yaptım hiçte birşeyler değiştirilecek bir ortam yok. 3 ilçede değil tüm ilçelerde itiraz etseydin.
    Lafa gelince çaldılar dersiniz ama başvuruya gelince tutarsızlık. Ayrıca seçim sonucuna etki olsaydı defalarca yeniden sayım yapıldı sonuç ne? 1 günde seçim yapıldı oylar sayıldı ama 17 günde tekrar sayımı bitmedi gitti.
    Sayılmaması gereken oylar geçerli kabul edildi. Nerede görülmüş parti amblemine mühür basılan oyun geçerli olduğu? Aynı itirazları chp yapsa hem red yiyecekti.
    Seçimin iptal gerekçesi ortadayken hala yok yanlışlık oldu öyle oldu böyle oldu. Gerekçe ortada sandık kurulu memur üye eksikliğinden iptale gitti.
    O memur üyenin olmadığı sandıklarda nedense diğer 3 pusula geçerli. İlçe seçimi, il belediye ve muhtarlık nedense memur üye yokluğu dinlemiyor.
    Aynı gerekçeyle bursadaki ilçeye yapılan itiraz reddediliyor. Kural varsa herkese var.
    Seçimin iptal gerekçesi ortadayken oy çalınma masalı, birleştirme tutanağı hataları boş muhabbet.
    Kimse aptal değil. Öyle boş yere uğraşma 17 gün boyunca yapılan itirazları, yeniden sayımları, sayım bitmesin diye itiraz edip yeniden saydıranları görmedik mi sanıyorsun. Balık hafızalı değiliz.
    İstanbulu kaybetmeyi düşünmüyordun az bir farkla elden gidince her türlü filmi çeviriyorsun geri almak için.

• Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

kendinizi bilmeniz mutluluk verici

Alıntıları Göster
    Nalet olası pis fakir sen hala konuşuyor musun 100 bin lira ile döverim seni . Hatta 12 ay biriktirir 1.2 milyon lira ile döverim 😂😂(Latifeden anlamayan atlamasın)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Kaç seçime girdin ki bunları anlattın? Ben müşahitlik yaptım hiçte birşeyler değiştirilecek bir ortam yok. 3 ilçede değil tüm ilçelerde itiraz etseydin.
    Lafa gelince çaldılar dersiniz ama başvuruya gelince tutarsızlık. Ayrıca seçim sonucuna etki olsaydı defalarca yeniden sayım yapıldı sonuç ne? 1 günde seçim yapıldı oylar sayıldı ama 17 günde tekrar sayımı bitmedi gitti.
    Sayılmaması gereken oylar geçerli kabul edildi. Nerede görülmüş parti amblemine mühür basılan oyun geçerli olduğu? Aynı itirazları chp yapsa hem red yiyecekti.
    Seçimin iptal gerekçesi ortadayken hala yok yanlışlık oldu öyle oldu böyle oldu. Gerekçe ortada sandık kurulu memur üye eksikliğinden iptale gitti.
    O memur üyenin olmadığı sandıklarda nedense diğer 3 pusula geçerli. İlçe seçimi, il belediye ve muhtarlık nedense memur üye yokluğu dinlemiyor.
    Aynı gerekçeyle bursadaki ilçeye yapılan itiraz reddediliyor. Kural varsa herkese var.
    Seçimin iptal gerekçesi ortadayken oy çalınma masalı, birleştirme tutanağı hataları boş muhabbet.
    Kimse aptal değil. Öyle boş yere uğraşma 17 gün boyunca yapılan itirazları, yeniden sayımları, sayım bitmesin diye itiraz edip yeniden saydıranları görmedik mi sanıyorsun. Balık hafızalı değiliz.
    İstanbulu kaybetmeyi düşünmüyordun az bir farkla elden gidince her türlü filmi çeviriyorsun geri almak için.

Alıntıları Göster
    Bir görevli siz oldunuz arkadaş . 4-5 seçim yaşadım bazılarında görevli de oldum. Sadece bilgileri sisteme giren bölümü bilmiyorum. Bunu da ekrem abim itiraf ediyor hata var diye &#128514;

Ak parti hata gördüğü ilçelerde itiraz etti ve oyların tekrar hepsinin sayılmasını istedi. Chp tekrar sayıma itiraz etti chpnin itirazı kabul edildi. Şimdi çıkmış bir de niye tüm oylara itiraz edilmedi diyorsunuz edildi, chp itiraz etti hepsinin sayılması kabul edilmedi.

Hatta chp de silivri de oy farkı 2 bin olduğu halde önce itiraz etti sonra itirazı geri çekti sebep &#128514;

Chp Sancaktepe de itiraz etti oylar yeniden sayıldı kazanan değişmedi.

Haberi aç oku chp genel başkan yardımcısınin dediği her şeyi ak parti İstanbul için dedi. Hiçbir oy ziyan olmamalı !
    chpli başkan yardımcısına katılıyorum

https://www.gazeteduvar.com.tr/gundem/2019/04/02/sancaktepede-chpnin-itirazi-kabul-edildi/

• Yüzbaşı
    532 Mesaj
    Ahmet Hakan'ı biraz daha tarafsız görürdüm, ama nasıl bir talimat aldıysa resmen Başkanın konuşmalarını sabote ediyordu. Hıyar çekirdeğinin eko sistemdeki yerini saatlerce tartışabilen program 1,5 saat yapıldı ve onunda büyük bir bölümü helük hülük konular ve Ahmet Bey tarafından lastik gibi uzatıldı. Asıl İstanbul daki israf ve ekonomik konulara gelince süre bitti dedi. Yuh ki ne yuh.

Orijinalden alıntı: coolman06

Ahmet Hakan'ı biraz daha tarafsız görürdüm, ama nasıl bir talimat aldıysa resmen Başkanın konuşmalarını sabote ediyordu. Hıyar çekirdeğinin eko sistemdeki yerini saatlerce tartışabilen program 1,5 saat yapıldı ve onunda büyük bir bölümü helük hülük konular ve Ahmet Bey tarafından lastik gibi uzatıldı. Asıl İstanbul daki israf ve ekonomik konulara gelince süre bitti dedi. Yuh ki ne yuh.
    Elinde o belgeler (!) varken neden programın başında onunla başlayıp işi bitirmedi. 1.5 saatin sonunu mu buldu. İzlediğim kadarıyla bitirmesine de izin veriyor Ahmet Hakan sonra programı bitiriyor.

• Teğmen
    208 Mesaj

2011 üyelik tarihin.
    2016 dan beri AKP'yi savunuyormuşsun. Hatta meral akşener parti açınca, chp ye salça olsun demişsin.

Senin beynin yıkanmış dostum, seninle biri ciddi olarak konuşmalı. Kendine gelmelisin.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/127901335
    payners kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Az önce baştan sona izledim Ahmet Hakan seçim konusunda dünyanın en cahil insanı gibi davrandı sürekli sonra şerhli sandıkları anlatırken dünyanın en pro seçim takipçisine dönüştü :) Bide sürekli yandaş olmadığından bahsediyordu lol. Binalinin daha çok oy almasından bahsedip duruyodu.Yunan haberi konusuda ayrı cinsti haber yapmış yada yaptırıldı diyor Ekrem başkan Ahmette hemen yaptırıldı derken falan diyor.... hemen oradan magduriyet çıkaracaklar sözde ufak beyincikleriyleeee. Yok sizin başkan çete dedi siz ne diyorsunuz ysk hakimlerine diyor. Çete desinde prim modunu açalım kafası :) Neyse Allah hepinizin belasını verirde ölmeden görürüm inşallah.
    Sen onun öyle davrandığına bakma aslında herkesten iyi bilen o bu işleri ama dün ki tek görevi salak rolü yaparak karşısında ki konuğu çileden çıkartmaktı

Akpli de gelmiş ahmet Hakan iyi çarptı, ekremin gerçek yüzü ortaya çıktı demiş

Ulan senin karşına öyle bir moderatör koysalar sürekli seni tahrik etse, sürekli rakibini savunarak bir ağızla konuşsa adama kafa göz dalarsın. Ekrem Başkan biraz yükseldi diye gerçek yüzü ortaya çıktı oluyor.

Komik bunlar

|
    |

• Yarbay
    10790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Ahmet Hakan fena çarptı, Ekrem İmamoglu'nun icindeki gercek Ekrem'i ortaya çıkardı. Rol de bir yere kadar olur
    Peki sayın çok bilmiş aynı soruları aynı sertlikle geçen hafta binali ye Yıldırıma niye soramadı?

Binali Yıldırımın bütün üstün körü cevaplarını hiç irdelemeden dinleyip başka soruya geçen ahmet Hakan dün maşallah ekrem konuşurken arka arkaya sürekli saçma ve rakibinin ağzıyla konuşarak işin cılkını çıkarttı.

Aynı soruları aynı cesaretle binaliye de soramadıktan sonra yemişim bunun çakma gazeteciliğini

|
    |

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 21 Mayıs 2019; 8:38:2 >
    |
    |

Nerenle izledin ? Adam gayet güzel cevap verdi. Ayrıca bir devlet adamı, orda burda hakkında yazılan herşeye cevap vermek zorunda değil. Neden her bir soytarının dediğini ciddiye alıp açıklama yapma gereği duyacak mış ki ?

|
    |
    TNTB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BladesTR

2011 üyelik tarihin.
    2016 dan beri AKP'yi savunuyormuşsun. Hatta meral akşener parti açınca, chp ye salça olsun demişsin.

Senin beynin yıkanmış dostum, seninle biri ciddi olarak konuşmalı. Kendine gelmelisin.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/127901335

Chpye salça mı olsun demişim . Bence sen bir göz doktoruna görün . Yazdığım mesaj aşağıda . O cümleden chpye salçayı nasıl çıkardın merak ediyorum &#128514;&#128514;

2011 de üniversitede iken youtube ile alakalı bir konu için üye olmuştum. Sonra zaten uzun süre foruma giriş yapmadim. Sonraki girişim ise elimde 15-20 tane googleplay kodu vardı onu satmak içindi.Konuda burda:

https://forum.donanimhaber.com/edit--119596452#120840352

Donanım habere fazla uğradığım yoktu . Genelde r10 ve ytparada takılırdım ikisinden de siyasetten banlandım son olarak buradan banlanmak için uğraşıyorum &#128514; Her ak partiyi savunanin buraya üye olma şartı mı var &#128514;

payners @ 24 Temmuz 2017 15:53:18

Bu forumda da chpliler fazla ama biz konuda mesaj yazınca Aktroller örgütlenmiş konuşmuş bizim konulara saldırıyorlar oluyor &#128514;

Şu meral parti kursada boyunun ölçüsünü alsa .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payners -- 21 Mayıs 2019; 8:59:15 >

• Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Nerenle izledin ? Adam gayet güzel cevap verdi. Ayrıca bir devlet adamı, orda burda hakkında yazılan herşeye cevap vermek zorunda değil. Neden her bir soytarının dediğini ciddiye alıp açıklama yapma gereği duyacak mış ki ?
    Terörist silho demirtas için çizgisini beğeniyorum açıklaması yapıyordu ama &#129300;

|
    |

Sen benden daha iyi izlediğine göre ne cevabı verdi ? Aynı şeye tayyibe,cinaileye deseler yunan böyle dedi ona cevap vermiyor demek ki var bişiler derdiniz?
    |
    |
    Funder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya arkadas ben anlamiyorum neden sasiriyorsunuz ? Adam yandas medya kanalina cikmis cayir cayir yandasim diye bagiran kanallardan biri cok nadir tarafsiz oluyor oda iktidara zarar gelmiyorsa ee arkadas ne bekliyordunuz Ekrem baskani ciceklerlemi karsilayacaklardi?

|
    |
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.