Şimdi Ara

program ekle kaldır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Denetim masasından program ekle kaldıra girdiğim zaman daha önce yüklediğim xp yamaları vs. ile ilgili biiiir sürü program görünüyor. (37 adet görünüyor) bu programların böyle görünmesi default bi durum mu? yoksa benim yaptığım bişiden mi kaynaklanıyor? Ya da görünümü basite indirgemenin bi yolu var mı? (oldukça kafa karıştırıcı bi görüntüsü var da)

• normaldir yamaların orda gözükmesi
  • Ok o zaman saf saf temizlemeye çalışmiiim...
    Bu arada sora sora onbaşı yapmışlar beni pek komik :)
  • Koç,
    Bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :)
    Sorununa gelince Service Pack Extract edince bu yamaların hepsini bilgisayarına yüklüyor.SOnrada bir kısmını Program ekle / kaldıra atıyor. Normaldir yani ;)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Em®e</i>
    <br />Koç,
    Bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :)
    Sorununa gelince Service Pack Extract edince bu yamaların hepsini bilgisayarına yüklüyor.SOnrada bir kısmını Program ekle / kaldıra atıyor. Normaldir yani ;)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1Emre
  • :) öğreniyorum öğreniyorum...
  • gizli dosyaları göster de.windows klasörünün altında $ ile başlayan 37 tane falan kalsör göreceksin sil onları böylece program ekle kaldırdaki o şeyleri görmeyeceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.