Şimdi Ara

Prog DVB 7.7.3+Tuksat 3a+Kanal Listesi+Resimli anlatim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
52.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skaystar3 kullanıyorum kendi cdsinden progdvb 4.8 sürümü var verdiğiniz kanal listesi progdvb 4.8 ede uyarmı
  • frekansların bazılarındaki kanalları neden tam bulamıyor anlamadım doğrusu
  • bende herşey tamam daaa. hatta aşağıda sinyal aldığımı görüyorum... fakat görüntü yok......... delirmelik
  • eline sağlıkç.teşekkür ederim.
    bütün istediğim kanallar çalışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whocares

bende herşey tamam daaa. hatta aşağıda sinyal aldığımı görüyorum... fakat görüntü yok......... delirmelik

ya şununla ilgili bir kişi bile yorum yapmıcakmı yaaa
    delirmelik bir durum..

sinyal filan alıyorum ama görüntü yok arkadaşlar... nedendir?
  • Whocares

çanağınızın düzgün ayarlı olduğundan eminmisiniz ve kartınızın trasponderini güncelledinizmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

Whocares

çanağınızın düzgün ayarlı olduğundan eminmisiniz ve kartınızın trasponderini güncelledinizmi

çanak düzgün ayarlı... transporter ayarları filanda yaptım...zaten bunlar ayarlı olmasa yeni kanal listesindeki kanallara basınca aşağıda sinyal seviyeleri filan 75 e 80.. yada ne bilim 85 e 80 gibi değerler çıkmazki dimi?

ayarlar filan doğru ama görüntü ve ses yok neden anlamıyorum.... formatmı lazım alete onuda bilemedim..
  • dostum çok teşekkür ederim sağlam emek vermişsin ve çok yayrarlı olmuş benim çok işime yaradı
  • up
  • hocam dediklerinizi yaptım süper bir anlatım olmuş. kartı dün aldım sabaha kadar uğraştıp halledememiştim taki sizin açtığınız konuyu görene kadar. eline koluna sağlık.
    şimdi ise başka bir sorunla karşı karşıyayım. proğramı ilk açtığımda istediğim kanalı izleyebiliyorum fakat 4-5 kanal değiştirdikten sonra ne ses ne de görüntü alabiliyorum siyah ekran çıkıyor. bu sorunu nasıl halledebilirim
  • guncel
  • Avermedia trinity var bende sizin yaptıklarınızda Avermedia içinde geçerli olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Penryn

Avermedia trinity var bende sizin yaptıklarınızda Avermedia içinde geçerli olur mu ?

bılemıycem ama kart fark etmez burdakı anlatımla buyuk ıhtımal gecerlı olması lazım

@Whocares

bıraz gec oldu cozumu belkı bulmussundur ama codeclerde problem olabılır senın goruntu vs ses gelmedıgı ıcın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Næccm -- 4 Temmuz 2009; 4:40:46 >
  • bende farklı bir kart var ama tertemiz oldu.. bütün kanallar çıkıyor.. çok teşekkürler anlatım ve paylaşım için.. süper olmuş..
  • Teşekkürler, skystar2 kartımı senelerden beri kullanmıyordum, başlığı gördüm yeniden takıp denedim

Aynen yapınca çalışıyor

Bu arada şifreli kanallara bir çözüm yokmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 9 Temmuz 2009; 15:34:11 >
  • Progdvb'nin bu sürümü Windows 7 64bit'de çalışmıyor.
  • ben dedikleriniz yapıyorum ama bende 425 . newsat diye çıkıyo o da olmuyo kanallar yüklenmiyor lütfen biri yardım etsin ... saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: henry1461

ben dedikleriniz yapıyorum ama bende 425 . newsat diye çıkıyo o da olmuyo kanallar yüklenmiyor lütfen biri yardım etsin ... saygılar

bende de ilk başta olmuştu ama şimdi turksat 3a yazması gereken yerde newsat yazıo.. ne yapmak gerek acaba..
  • Hort . Ama sadece 1 yıllık :(
  • 1 yıllık bir Hort da benden :P
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.