J

Çavuş
19 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba

Bu makbuzların hukuki niteliği nedir? mesela ben kırtasiyeden kendi şirketim adına tahsilat makbuzu bastırdım noter onayı falan yok bununla aldığım ödemelerin veya tediye makbuzuyla yaptığım odemelerin gerçerlilik durumu nedir

Kötü niyetli birisi tediye makbuzu bastırıp para ödemiş gibi yaparsa bunun geçerliliği nedir

Noter onaylı muhasebe defterlerinde durum tam tersiyle hangisi geçerli kabul edilir, mesela tahsilat makbuzu kesilmiş ama muhasebe kayıtlarında tahsilat kaydı yoksa gibi

Bunu şunun için merak ediyorum her isteyen kırtasiyeden tahsilat/tediye makbuzu alabilir şirketi adına makbuz bastırabilir tahsilat yapmak veya ödeme yapmada bu kadar basit bir makbuzun geçerliliği nedir acaba

selamlar mayıs ayında araba almıştım bugün aracın 2. taksit vergisini ödemek için vergi dairesine girdiğimde 1. taksitide ödenmemiş gözüküyor bunu önceki sahibinin ödemiş olması gerekmiyomuydu

i5 8400 için 2 anakart arasında kaldım sizce hangisi daha iyi olur? ilerde işlemci değiştirip oc falan yapmayı düşünmüyorum
http://www.nanokatalog.com/urun/z370p-d3
https://www.teknolojipazar.com/msi-b360-a-pro-ddr4-2666-dvi-dp-sata-6gbs-m2-usb31-atx-h360-a-pro
selamınaylkum arkadaslar bu ilandaki araç nasıl sizce fiyatı iyi mi pazarlıkla biraz daha düşer
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-sifir-kokusu-uzerinde-304527238/detay

bide birkaç yerde okudum easytronicler 2008 ve sonrası olarak değişiyomuş 2008 den sonra olanlar iyimiş öncesi kötüymüş ilandaki hangisine giriyor
arkadaşlar acemiyim de sürücü kursundaki araba hyundai i20 ydi. onu çok güzel kaldırıyodum çok acemi olmama rağmen yokuşta bile çok kolaydı hiç gaz vermeden sadece debrajla kalkıyodu. ehliyet aldıktan sonra benzinli reno clio aldık ama bu çok zor geldi düz yolda bile kaldırması zor geldi bana hiç kurstaki araba gibi değil. Biraz araştırdım dizeller öyle oluyo diyolar ben şimdi dizel palio 1.3 almayı düşünüyorum buda kurstaki araç gibi kolay mıdır kullanması
selamın aleykum arabamı satmayı düşünüyorumda ortalama ne kadar eder? sahibinden.com a baktımda 13 e koyan da var 20 ye de var. reno clio 2001 1.4 rta 8 valf 160 bin km temiz
arkadaşlar arabaya park halindeyken çarpıp kapısını göçerttiler bende izmir de 6. sanayide Atilla usta diye birisi var ona bırakmıştım arabayı göçüğünü düzeltmesi için. 1 ay kadar sonra arabayı geri aldıktan sonra eve ceza mektubu geldi araba tamirdeyken Konakta park cezası yemiş mecburen ödedim. Atilla ustayı arayıp sordum bu ne diye; ben kameralara bakcam dedi hangi eleman almış bulayım dedi ondan sonra arıcam dedi ama bidaha ses seda çıkmadı, onun için arabayı bırakırsanız arada kontrole gidin
Arkadaşlar benim arabada geri viteste giderken ayagimi debrajdan çekince hic gaz vermeden çok güzel gidiyor ama 1. Viteste gazı ayarlayamazsam stop ediyor boyle olmasi normal mi yoksa bir problem mi var . araba reno clio 2001 model benzinli
cbw 700v modemim var komşu kablosuz bizden bağlanmak istiyor onun hızına limit koyabilirmiyim ? sadece benim bilgisayardan yapmam lazım onunkine bişey yapamam
resimde gözüktüğü gibi HWmonitörde volt ayarları bozuk gözüküyor. bu voltlar neyle ilgili düşük olursa ne olur neye zararı vardır
ikinci olarakda amd stok fan %100 çalışıyor fakat fan 3200 rpm dönüyor eskiden %100 olunca 6000 rpm felan oluyodu. anakartamı bişey oldu yoksa fan mı bozuldu acaba. bu rpm düşüşünün düşük voltla bi alakası olabilirmi
http://imageshack.us/photo/my-images/560/2112121.jpg/
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 177
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 7.056 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 229 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.