Binbaşı
16 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar bu tv hakkında bilgisi olan var mıdır?Önceden inceltmeye çalışıyorlardı şimdide kalınlaşmaya mı başladı tvler.
https://www.samsung.com/tr/tvs/the-serif-ls01r/

Arkadaşlar, appleda pil değişimi yada başka bir nedenle cihazı açılmış iphone 7 ve üzeri cihazı (bu kadar benzeri) olanlara soruyorum. İşlem sonrası eski hali gibi oluyor mu kasa?ekranda oynama vs oluyor mu? su geçirmemesi için cihaz eskisi gibi oluyor mu?

Pil değişimi yaptıracağım ama pil değiştirildikten sonra kasa eskisi gibi oluyor mu? Tamir sonrası teslim elırken nelere bakmam lazım?
Arkadaşlar merhaba, var mı bilmiyorum ama şöyle bir uygulama arıyorum. Eskiden nokialarda vardı belli bir saatte zil profili vardı mesela 08:30-17:30 arası zil sesi şu olsun gibiydi. yada dışarıdayken daha yüksek çalsın gibi profil ayarları vardı.

İşyerindeyken ses yüksekte kalmışsa sıkıntı oluyor bunun kolay bir yolu var mıdır?
Arkadaşlar servis işleminin ücretini ödedikten sonra kredi kartına taksit var mı? yada yapı kredide var mesela ödeme yaptıktan sonra faizini verip 3 taksit yapabiliyor muyuz bilen var mı?
Arkadaşlar,

danıştayın aldığı karar sonrası haziran 2016dan sonra alınan tüm telefonlardan ve tabletlerden alınan trt bandrollari geri ödenecek.

örneğin iphone 7 plus 32 gb telefonumu 3600 liraya almıştım ben bunun 215,94 TL geri alabileceğim.
Arkadaşlar merhaba,

kız arkadaşıma evlilik teklifi yapmak istiyorum ama farklı bir şey olsun istiyorum. istanbul, ankara, izmir gibi büyük illerde değilim, edirnede yaşıyorum o nedenle buna göre öneriler olursa sevinirim.

Şimdiden önerileriniz çok teşekkür ederim.
UEFA transfer yapamazsın 3 sene boyunca dedi inanmıyorsanız açın UEFA sayfasını okuyun ama siz hala transfer yapın diyorsunuz. Yapamaz arkadaşım yapamaz uyanın artık sezon sonu avrupadan da yasaklanacaksınız. Batık kulüpsünüz bunu idrak edin artık. Mali durumunuzu denetletmiyorsunuz denetletemiyorsunuz. Başkanınız herşeyi ben yaparım diye diye bitti.

DENİZ BİTTİ MAL VARLIĞINIZ YOKKİ KARŞILIĞI OLSUN. ALİ KOÇ GELSE NE DEĞİŞECEK. BEŞİKTAŞIN BAŞINA YILDIRIM DEMİRÖREN GELDİ SAYILI ZENGİNLERDENDİ NE OLDU 100MİLYON DOLAR VERDİ GİDERKEN SENET ALIP GİTTİ. NE SANIYORSUNUZ MİLLETİ KERİZ Mİ?
arkadaşlar merhaba,

elimde garantisi bir süre önce bitmiş ipad mini 2 var. pil performansı %52'ye düştü. haftasonu apple storedan randevu aldım pil değişimi isteyeceğim. pil değişiminde swap cihaz mı veriliyor yoksa cihaz açılıp pil mi değiştiriliyor net bilgisi olan var mıdır?
Arkadaşlar merhaba,

2. el ipod nano 7. nesil aldım şarj durumu oldukça garip gidiyor radyodayken 1-2 saat gidiyor şarj. kullanırkende birden full görünüyor şarj sonra yarıya düşüyor sonra yine %75 civarına çıkıyor. sonra yarı şarj doluyken birden bitiyor durumuna geliyor.

sizde durum nasıl?

Birde zorluya garantiye götüreceğim değişim kararı çıkarsa cihazım amerikadan alınma bir cihaz dolayısıyla sesi yüksek çıkıyor yenisi verilirse sesi daha düşük avrupa cihaz mı verilir?
Arkadaşlar bu tip bir ekran koruyucu almak istiyorum ama aşağıdaki kılıfla kullanabilir miyim? Bu tarz ekran koruyucusu ve kılıf kullanan var mı?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Liquid-Armor,PR-2130.html
Hakkında
Meslek: Memur
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo T420
Otomobil
Hyundai Ioniq Hybrid
Mobil cihaz
Iphone 7 Plus 32 GB
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox 360
Takım
Galatasaray
TV
Panasonic
Ses Sistemi
LG
Tablet
iPad Mini 2 Retina
Notebook
Lenovo T420
Xbox Live GamerTag
ayazefe
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
Sennheiser CX-300 II
Basketbol
Galatasaray
Sabit Disk
Western Digital
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.705
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 111.682 (Bu ay: 350)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 632 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.