Yüzbaşı
06 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir
Silinebilir
Arkadaşlar merhaba;
Bu meşhur sarı güç ile araç temizliği konusunda bi dünya yorum dolaşıyor internette.
Forum kullanıcılarından kullanan varsa tecrübelerimizi buradan paylaşabilirmiyiz?
Benim merakım kaporta ve dış yüzeydeki plastik aksam ile nikelaj kısımlara zarar verebilirmi.
Kullanım şekli nasıl olmalı?
Silinebilir...
Merhaba
Resimdeki saat için kordon araştırıyorum bir türlü bulamadım
Saatçilerde yok internet üzerinden bulabileceğim biryer varmıdır?

Selamlar
Malum covid süreci nedeni ile uzunca bi süre kalabalıktan uzak yerlerde takılmakta fayda var.
Arabada yer kaplamayacak resimdekine benzer küçük mangal önerileriniz varmıdır?
(En uygun konu olarak burayı buldum)

Selamlar
Malum covid süreci nedeni ile uzunca bi süre kalabalıktan uzak yerlerde takılmakta fayda var.
Arabada yer kaplamayacak küçük mangal önerileriniz varmıdır?
(En uygun konu olarak burayı buldum)
Arkadaşlar bu vodafone da kotalı kotası dolduktan sonra hızı azalan sınırsız bi internet paketi yokmu yoksa benmi bulamıyorum. Red tarifelerinin tamamı kota dolunca net kesiliyor. Yokmu böyle bir paket?
mevcut 500 dk lık görüşme paketimi Her Yöne 500 dakika Her Yöne 1.000 SMS ve 1 GB internet olacak şekilde Hepsi paketine taahüt bozmadan geçmek istediğimi söylediğim müşteri temsilcisi bunun olamayacığı bir alt yada üst pakete bu şekilde geçebileceğimi belirtti. böyle bir durumun neden olabileceği hakkında bir fikri olan varmı? mevcut paketime 30tl öderken geçmek istediğim paket tutarı 50 tl
Arkadaşlar bu vodafone un aylık 1-2 GB gibi kotası olan ve kota dolduğunda 96kb e düşen bi internet paketi yokmu? Bir türlü bulamadım. Bu tipte Haftalık paketler var diyorlar ama aylık olmaması çok garip. Varmı bilen???
Hakkında
Meslek: Elektrik Mühendisi
Forum İmzası:
syh&byz
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Operatör
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 798
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 49.098 (Bu ay: 1.192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.