V

Teğmen
10 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese merhaba. microsoft xp kullanmaktayım. sabah bilgisayara oturduğumdan beri avast'ın verdiği aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. avast dahil birkaç antivirus ile tarattım fakat bir sonuca ulaşamadım. neler yapabiliriz, yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

herkese hayırlı geceler dilerim.. umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

bir sorunla karşılaştım ki sormayın gitsin. avast5 adlı antivirus programını kullanmaktaydım fakat yarım saat önce silmeye karar verdim. programın ne ana klasöründe ne de denetim masasında uninstallı bulunmuyordu. neden böyle bir işe kalkıştım bilmiyorum ama güvenli modda tüm avast5 klasörünü sildim. bilgisayar artık windowsun yüklenmesi ardından açılmıyor. içerisinde önemli dosyalarım vardı, bellekle atmayı düşündüm fakat onuda bulamadım. sistem geri yüklemenin en yakın tarihi ayın 16 sıydı fakat ben bugüne kadar bir çok dosya ekledim içerisine. bu dosyaları nasıl kurtarabilirim ya da bilgisayarı nasıl eski haline getirebilirim? şimdiden yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim.
öncelikle iyi günler dilerim, forumda fazla dolaşmaya fırsatım olmadığı için içeriği hakkında pek fazla bir bilgim yok. bir yanlışım olduysa affola..

resimler üzerinde photofiltre adlı programı kullanmaktayım fakat bazı konularda yeterli olmuyor. aşağıdaki resimde olduğu gibi bir çerçeve eklemek istiyorum, bana önereceğiniz küçük boyutlu ve kullanışlı bir program söylerseniz sevinirim, şimdiden teşekkür ediyorum..

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 174
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 623 (Bu ay: 9)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Müzik
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.