Teğmen
20 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba. türktelekom hattım olmadığı için 1 adet burgerking selfy koduna ihtiyacım var. ihtiyacı olmayan biri verebilirse çok sevinirim.
Merhaba. bi adet selfy koduna ihtiyacım var. rica etsem verebilecek biri varmı ?
merhaba. selfy menü almak istiyorum da acaba kod gönderebilecek biri varmı ?
Merhaba arkadaşlar. Cumartesi günü gerçekleşecek olan konsere elimde bi adet fazladan vip bilet bulunmaktadır. Şuanda biletler tükenmiş durumdadır bileti aldığım fiyattan 100 tl dan satıyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.
merhaba arkadaşlar..henüz yeni almış olduğum dell 7537 marka laptopum yandaki komşumla ortak kullandığım wifi ağını görmüyor..diğer bütün wifi ağlarını görüyor fakat bağlanmak istediğim ağı görmüyor..telefonumdan komşumun ağına bağlanabiliyorum..pc yi modemin yanına götürdüm yine fayda etmedi..yazılımsal bir sıkıntı var ama çözemedim..modemin ayarlarından wifi kanallarını değiştirerek denedim oda olmadı..wireless kartının driveri güncel..bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların önerilerini bekliyorum..
Merhaba arkadaşlar elimde huawei e173 marka turkcell in vermiş olduğu vınn 3g modem var..merak ettiğim konu ben bununla herhangi bir wifi ağına bağlanabilir miyim..yani masa üstü bilgisayarıma takıp kablosuz bir ağa bağlanabilir miyim ? yardımcı olursanız sevinirim..
merhaba arkadaşlar bu iki telefondan birini satın alıcam fakat kararsız kaldım
sizce hangi telefon daha iyidir...kullanışlılık stabilite uyumluluk hız bunları değerlendirirsek hangisi öne geçer ?
kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini öğrenmek isterim..
Merhaba arkadaşlar...

Birkaç gündür bilgisayarımda kullanmak için birçok mesajlaşma programı denedim..
Msn,yahoo messenger,trillian,nimbuzz messenger,miranda im,pidgin ve daha aklıma gelmeyen buna benzer birçok program denedim..
Fakat çözümünü bulamadığım birşey var..Bu tip programlar facebook ta çevrimdışı olan bir arkadaşınız size birşey yazdığında bunu konuşma penceresinde göstermiyor..bunu görebilmek için ancak facebook sayfasına gidip sohbet penceresine bakmanız gerekiyor..
Bunu algılayabilen yani ''facebook ta çevrimdışı bir arkadaşınız size birşey yazdığında bunu konuşma penceresinde gösterebilen'' bir mesajlaşma programı varmı tavsiye ve önerileriniz nelerdir bilmek isterim..
selam arkadaşlar bugünlerde bi mp3 player ile kulaklık alıcam..bikaç gündür forumu baya okudum kafamda şekillenen bazı ürünler oldu sizden öneri ve tavsiye bekliyorum

mp3 player oalrak

PHİLİPS GOGEAR SPARK 4GB 100 TL KARGO DAHİL

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-gogear-spark-sa2spk04sn02-4gb-144-ekran-ses-kayit-fullsound-mp3-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56515&categoryId=9181

SANDİSK SANSA CLİP 4GB 132 LİRA KARGO DAHİL

http://genismarket.com/97-sandisk-sansa-clip-4-gb-mp3-player-siyah-fiyati-81-10-dolar.html

SONY NWZB 153B 4 GB 120 LİRA

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-nwzb153b.cev-nwzb-153b-4-gb-mp3-player-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=46460

SANDİSK SANSA FUZE+ 8GB 211 LİRA KARGO DAHİL

http://genismarket.com/sandisk/184-sandisk-sansa-fuze-8-gb-mp3-player-mor-fiyati-132-dolar.html

arkadaşlar ayrıca birde sennheiser cx300 kulaklık almak istiyorum bu kulaklık gold bilgisayarda 2 yıl garantili 120 lira iken bakırköydeki khalkedon 60 liraya satıyo ve kesinlikle orjinal ürün olduğunu söylüyo sizce hangisi doğru tercih olabilir_??

GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN
arkadaşlar bilgisayar başında çok vakit geçiren bi insanım son zamanlarda bel ağrıları çekmeye başladım yeni bi koltuk almayı düşünüyorum gerçekten rahat ve uzun süre üstünde oturduğunda bile bel sırt boyun ağrısı yaptırmicak bi koltuk önerebilir misiniz bana
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 297
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 7.800 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.