Çavuş
16 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar 2019 model clio 4 araçta ekranda video oynatmıyor, yazılım güncel değil sanırım, nasıl çözebiliriz yardımcı olabilecek var mıdır?
Bu nedir?

Asla anlamadığım bir konu bu, yeni araba aldım 100 liralık mazotla 400 km yapıyorum, kime sorduysam 40 kuruş yakıyor diyor, e bu hesaba göre 100 liralık mazotla 300 km gitsem o zaman 30 kuruş olacak daha uygun değil mi, bence aldığın litre, aracın yaktığı litre, mazotun litre fiyatı bunların hepsi hesaplamada etmen olmalı, sahi nasıl hesaplıyoruz ne kadar yaktığını? Beynim error verdi
Onur Market ikincisi 1 TL diye bir kampanya başlatmış, bazı ürünlerin ikincisi 1 TL oluyor. Bu ürünlerin etiketinde ise sol kısımda ikincisi 1 TL ibaresi var, sağ tarafta da ürün fiyatı yer alıyor. Örneğin sağda yazan fiyatta 13,99 TL yazıyorsa siz o üründen iki tane aldığınızda 14,99 TL ödeyeceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, 2x13,99 TL ödemeniz gerekiyor, sağda yazan fiyat ikili alımda adet fiyatıymış. O da zaten normal fiyatı, indirimli diye benim gibi yanılgıya düşmeyin, daha da onur marketten alışveriş yapmam artık.
Merhaba arkadaşlar, Ankara etlik Mahallesinde Lokman Hekim Hastanesi var, oraya yakın oturan arkadaş var mı, ben İstanbuldayım bişey rica edeceğim, oraya bişey götürülmesi gerek, yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler
Ankara'daki forumdaşlar mayday mayday, bana acilen küstüm otu lazım ankarada nerde bulabiliriz, internetten satanlar var ama kendim gidip almak istiyorum, bir de tohum değil otun kendisi olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim
İyi akşamlar, gece çalıştığım için gündüz uyuyan bir insanım ve bugün telefonuma iki mesaj gelmiş, 15:15'te EBAY firmasından başarısız bir deneme olduğu ve 15:24'te de HOLLISTER firmasından 408.66 USD tutarında alışveriş yapıldığı mesajları var, ben 19:50 gibi uyandığımda gördüm bu mesajları tabii ve hemen bankayı aradım, kartı kapattılar ama çekilen tutarla ilgili para çekilmiş şubeye gidip itirazda bulunun falan diyor, iade edilmesiyle alakalı iç açıcı konuşmuyor yani, kartımı olur olmaz yerlere giren insanlardan değilim hep bilindik yerlerden alışveriş yapmışımdır, her yere kart numarasını girmemeye de çok dikkat ederim oysa, en son aöf kaydımı yenilemiştim kartımı kullanarak, onun haricinde trendyol, hb gibi sitelerden alışveriş yapmışlığım oldu, nasıl böyle bişey oldu anlamadım, daha önce böyle bişey başına gelen arkadaş varsa bana yol gösterebilir mi rica etsem, bu meblağ benim için çok büyük ödeyemem çünkü 😕
Merhaba, bi kaç gündür linkler pop up tarayıcı şeklinde açılıyor ve bu beni deli ediyor, kopyala yapıştır yapıyorum Chrome'a. Hatta Chromeda iken Google arama sonuçlarına tıklayınca bile pop up olarak açıyor, whatsappta falan da aynı şekilde, bu özellik Chrome'a mı geldi androide mi geldi nasıl kapatılır bilen var mı?

Boks antrenmanları için eldiven alacağım ancak iki marka arasında kararsız kaldım, decathlonda Adidas ve Everlast markalarını denedim Everlast hoşuma gitti ama internette Do-smai de beğendim bi tane, daha uygun fiyat ancak deneme şansım olmadı, kullanmış olan arkadaşlar fikir beyan edebilir mi, teşekkürler
BESIKTAS'IN YENI TRANSFERI DOMAGOJ VIDA, BUGUN SAAT 17.00'DE ISTANBUL'A GELECEK. HIRVAT FUTBOLCU, YARIN SAGLIK KONTROLUNDEN GECTIKTEN SONRA, RESMI SOZLESMEYI IMZALAYACAK. AKSAM SAATLERINDE DE TAKIMIN ANTALYA'DAKI KAMPINA KATILACAK.

şeklinde mesaj geldi, Atatürk Havalimanına inecekmiş, müsait olan arkadaşları karşılamaya davet ediyorum. Gidelim coşkulu bi karşılama yapalım Vida'mıza :)
Hakkında
Hakkımda:
Seçkin bir kimse değilim, ismimin baş harfleri acz tutuyor, Bağışlamanı dilerim
Sana zorsa bırak yanayım, Kolaysa esirgeme
Hayat bir boş rüyaymış, Geçen ibadetler özürlü, Eski günahlar dipdiri
Seçkin bir kimse değilim, İsmimin baş harflerinde kimliğim, Bağışlanmamı dilerim
Sana zorsa bırak yanayım, Kolaysa esirgeme
Hayat boş geçti, Geri kalan korkulu, Her adımım dolu olsa, İşe yaramaz katında, Biliyorum
Bağışlanmamı diliyorum...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
opel
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
Turkcell
Operatör
Vodafone
ISS
turknet
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Notebook
Monster
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Beşiktaş
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Hoover
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Mercedes
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 633
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 13.296 (Bu ay: 964)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 407 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.