Yüzbaşı
04 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba. 14” online ders, office programları belkide ufak tefek oyunlar için bir notebook alacağım. Eşime alacağım için rengide uygun aşağıdaki bilgisayarı alacağım yorumlarınız ne olur ? Başka öneriniz olur mu ?

Herkese merhaba. Başlıkta görüldüğü gibi istanbul içi az kullanım için 2016 model benzinli
1,18 i joy paket (sunroof vs artıları vardı)
A3 1.0 dynamic (sunroof yok)
Hangisini önerirsiniz
Herkese merhaba. Eşim için bir araç bakıyorum. Mac bütçe 165.000₺ otomatik olması önemli yakıt olarakta duruma göre dizel tercih ancak benzinlide olabilir. 320i 318i makyajlı kasa, mercedes cla baktık ancak ağır hasar kayıtlı olmayanlar neredeyse 180–190 dan aşağıya yok. Bmw 1, audi a3, mercedes A serisinede baktık onlarda açıkcası değer mi bilemedik. Tavsiyeleriniz varsa değerlendirmek isteriz.
Arkadaşlar merhaba. 7.000-7.500₺ (her şey dahil) bir masaüstü toplamak istiyorum. Çok bilgili olmadığım için birkaç arkadaş resimdeki gibi bir toplama yaptılar. 5.600₺ civarında, üstüne monitör klavye ve mouse alacağım. Önerileriniz olursa dinlemek isterim hem kasadaki parçalar hemde monitör tavsiyesi. Cumartesi günü alacağım ürünleri.
Arkadaşlar merhaba. Telefonumda 3 adet mail adresim kurulmuş durumda. Dün birini kaldırdım telefından telefon rehberimdeki son 8-10 ayda kayı ettiğim numaralarda gitti. Bugün mail i tekrar kurdum kişiler geri geldi. İlerde o maşl adresinde bir problem olmasına karşı oradaki kişileri nasıl telefona taşıyabilirim ?
Merhaba. Mecvutta iphone x kullanıyorum. Note9 + galaxy watch almayı düşünüyordum ancak ios dan geçmek istemedim android e. Saat çok güzel olmuş apple watch da güzel durmuyor. Bu saatle iphone x uyumu nasıldır ? Önerrmisiniz ?
Arkadaşlar merhaba. İstanbul Ataşehir de oturuyorum. TTnet altyapısı var 2 senedir 16mbit 50gb AKK kullanıyordum ancak taahüt bitti. TTnet geçmeyi düşünüyorum vdsl 24mbit 75/50gb akk ilk 3 ay 17tl sonraki aylar 68tl ne dersiniz öneriniz olur mu ? Çok interneti kullanan biri değilim.
Arkadaşlar merhaba. Bundan öncede birkaç kere yorumlara dayanarak araba tercihi yapmıştım. Tekrar bir ikilemde kaldım o sebeple yorumlarınız değerli.
F30 kasa (3.16/3.20 fark etmez) ve W204 kasa kodlu C180 AMG paket, bu iki araç arasında kaldım. Şuan yeni led kasa A3 HB 1.4TFSİ kullanıyorum o yüzden yakıt olarak hemen hemen aynı olacağını düşünüyorum.
Gönül F30 dan yana. Ancak C kasada güzel geliyor. Tek eksiği bir üst kasası olması -her ne kadar 3 kasada makyajlanmış olsada-
Hayırlı günler.
Belki yeri değil ama bana biri yardımcı olursa sevinirim. Kardeşime ps4 alma niyetiyle bir mağazaya gittim oradaki yetkili kafammı karıştırdı xbox one s almaya yöneltti. Güncel cihaz, bedava oyun tasarım vs. Bende anlamadığım için 1 gün araştırayım diye düşündüm sizin fikriniz nedir ?
Arkadaşlar merhaba.
1.6 executive citroen c5,
1.6 comfortline b7 passat
1.6 allure peugeot 508.
Bu 3 araç arasında kıyaslama yapabilirmisiniz ? Siz alacak olsanız hangisini alırdınız ? Konfor, yakıt, görünüş vs
3 araçta 2013 model olup dizel otomatik olarak değerlendirmenizi rica ediyorum.
Hakkında
Meslek: Y. Makine Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 629
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 37.147 (Bu ay: 251)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.