O

Teğmen
03 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar az önce nette gezerken öylesine gib.gov.tr'ye girdim. 26/01/2013'de trafik cezası yemişim. yaklaşık ayda 1 defa girer bakarım, daha önce yoktu bu ceza.
tebliğ tarihi 05/09/2013 gösteriyor. ama bana tebliğ edilen bişey olmadı. ne yapmalıyım arkadaşlar, bırakın %25'i indirimi şimdiden 17 lira gecikme zamı bile geçirmişler.
varmı bu cezadan kurtulmanın bir yolu?
arkadaşlar arabaya ayırdığım bütçeyi iyice abartıp 80 bine dayandım. bir an önce bir araba almam lazım yoksa 100 bine kadar çıkacam herhalde :),
aklımda bu iki kompakt SUV var. sizce hangisi daha mantıklı?
daha güçlü ve ekonomik olan, donanımıda fena olmayan 1.6 dci qashqai'mi? yoksa daha konforlu ve prestijli olan otomatik tiguan mi?
arkadaşlar eski kasa audi a3 1.6 TDI attraction S-tronic modele 71000 lira fiyat aldım. satış temsilcisi 90000 liradan düştüğünü söylüyor. nedeni ise malum yeni kasası çıkacağı için. açıkçası ciddi ciddi almayı düşünüyorum, özellikle bomboş manüel mercedes a serisi ve bmw 1.16'ya istenen fiyatları grdükten sonra.
aklımı karıştıran şey ise, yeni kasası çıkarken bu fiyata eski kasa a3 almak sizce mantıklımı? teşekkürler
uzun zamandır bakdığım nissan qashqai 1. 5 tekna pack donanımlı araba kampanyaya girdi,
cam tavanlı, navigasyonlu, geri görüş kameralı arabayı 65000'e veriyorlar.
arabalar ne zaman 2013 model olarak çıkıyor? sizce beklenmek mi daha mantıklı ,yoksa bunu almak mı? 2012 ile arasında çok fiyat farkı olurmu?
birde 130 beygirlik dizel motorun ne zaman çıkacağı hakkında bilgisi olan varmı? servisler elindekini satmak için bilgi vermiyorlar, teşekkürler...
bu hafta sonu 2 erkek arkadaş bodruma gitmeyi planlıyoruz,
merkeze yakın fiyatı çok pahalı olmayan ortamı güzel otel tavsiyesi alabilirmiyim? teşekkürler
uzun zamandır nissan qasqai 1.5 tekna alma niyetindeydim, sıfırına, 63 ile 65 bin lira arası isteniyor

oturduğum şehirde nissan bayisi 9100 km'deki test aracını(navigasyonlu) 56 bin liraya verecek.

sorum ise test aracı almanın ne gibi olumsuz yönleri olabilir? ve bu arabada özellikle bakmam gereken neler vardır? 7 8 bin lira daha ucuza bu riski almaya değer mi?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 350
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 11.484 (Bu ay: 157)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 118 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.