E

Yüzbaşı
01 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Modemi değiştirdim asus ac750 aldim. Kılavuzdaki gibi kurulumu yapıyorum ama

* SSID veya güvenlik ayarını değiştirmişsiniz. Bu nedenle, kablosuz istemcilerin bağlantısı kesilecek. Lütfen yeniden bağlanmaları için istemcilerin ayarını yapın.

Seklinde en sonda uyari alıyorum. Kablosuz bağlantı var ama İnternete giremiyorum bilgisayar ve telefondan . Dsl ışığı falan yanıyor modemin. Ne yapabilirim

Arkadaşlar babama telefon almak istiyorum . Şimdiye kadar akıllı telefon kullanmadığı için standart telefon alacaktım ama onlar da çok pahaliymis. Onun yerine giriş seviye akıllı telefon almak istiyorum ancak telefona sadece temel öğelerin olduğu ara yuz yüklemek istiyorum. Turkcell t 40 yapmış mesela onun gibi. T40 harici telefona yuklenebilir mi böyle bir ara yuz?
Mesut çevik htc zoe ile video paylaşmış:https://zoeshare.htc.com/VQ.S7hFh2

Baya hoşuma gitti bunun gibi video yapabileceğim iOS uygulaması mevcut mu bilen var mı?
daha önce facetime kullanmıyordum bundan sonra da çok sık kullanacağımı sanmıyorum ama meraktan soruyorum. hem ipad mini hem iphone 4 sahibi olarak 2 cihazım arasında facetime ile görüntülü görüşme yapabilir miyim nasıl? biraz uğraştım internetten baktım ama sonuç alamadım.....
arkadaşımın hp pavillon dv2000 bilgisayarı açılmıyor format atmaya çalıştım disk may be damaged diyor. hdd bozulmuş sanırım ama laptop için hangi hdd alacağımı bilmiyorum. 2,5 ve 3,5 inç diye 2 seçenek var hangisini almalıyım uyum sorunu yaşarmıyım sonra?
İpad e rar dosyası indirdim ancak açamıyorum AppStore dan 3 farklı uygulama denedim açmadı şimdi ise dosyayı bile bulamıyorum nereye kaydedildi bu dosya nasıl bulacağım nasıl açacağım bilen yok mu internette araştırdım bulamadım
arkadaşım hp pavillon dv2000 bilgisayarı windows açılmıyor diye bana vermişti. cd leri olmadığı için usb den tekrar xp kurmaya çalıştım ancak yeterli alan olmadığı için diski formatlamam gerektiği yazdı ben de formatla dedim ama sonra windows was unable to format the partition. the disk may be damaged uyarısı çıkıyor format sırasında. bunun manası hdd bozulmuş demek sanırım ne yapabilirim başka?
wall street journal'daki haber ilgimi çekti açıkçası. habere göre apple, iphone 5 parça siparişlerinin yarısına yakınını zayıf talep nedeniyle iptal etmiş. kaynak açıklanmamış ancak doğruysa iphone 5'teki başarısızlığın ilk somut örneği olsa gerek bu:

http://online.wsj.com/article/SB10001424127887323596204578240440691304344.html#articleTabs%3Darticle
Benim şöyle bir sıkıntım var geçen hafta iphone4 satın aldım doğal olarak 1gb internet paketi satın aldım ve 3g açık kullanmaya başladım. Ancak 3g açık iken arama sırasında ses gitmemeye ve ses gelmemeye başlıyor bir anda edge ile ise sıkıntı yok. Telefondan kaynaklandığını sanmıyorum önceki telefonum e72de de benzer sıkıntı vardı ancak zaten çoğunlukla edge de kullanıyordum sıkıntı olmuyordu ama şimdi can sıkmaya başladı bu problem ne yapabilirim benzer sorun yaşayan var mı??
Arkadaşlar iphone alıcam ancak çok zengin olmadığımdan direk 5 alamam ancak 4 ve 4s işimi göremezse alırım.

Öncelikle oyun oynamam ama 2-3 saat internet 1 saat konuşma 30-40 sms ile 24 saat şarj götürmeli en önemli kriter bu.

Aslında 4s uygun gibi ancak şarj problemi olduğunu duydum iphone 4 e göre ne kadar az gider şarjı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 922
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 15.328 (Bu ay: 272)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 529 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.