F

Binbaşı
27 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar forumdan bilindiği üzere 2014 116i araç sahibiyim ve yağmurlu günlerde oluşan problemle ilgili gerek ilgili konuda gerekse F20 ana konusunda yeterince şikayet yazmıştım hatta Youtube'a video yüklemiştim... Mevcut problemi 2014 aralık ayından beri yaşıyordum ve şehir içinde olduğu için defalarca Borusan Balgat şubesine götürmüştüm aracımı, beni "bu problem değil birçok aracımızda var, hatta servis müdürümüzün de aracında var, aracın altındaki bakalitlere çarpan suyun sesi" diyerek oyalamışlardı aylarca, hatta servislerinde çalışan Formen dedikleri usta başıyla da test sürüşüne çıkıp ona da dinletmiştim sesi ve duymasına rağmen resmen 3 maymunu oynamışlardı bana... Bunu Borusan'a da en detaylı şekliyle yazacağım kapatıp gitsinler öyle servis olmaz! Daha da kapısından geçmem...

Neyse, gelelim problemin nasıl çözüldüğüne...
Aracımın ön camında oluşan çatlak nedeniyle değişimin sadece Esenboğa Borusanda yapılabileceğini öğrendim ve 8 Haziran gününe randevu aldım, servis kaydını yapan ultra ilgili beyefendinin sıcak karşılaması ve güler yüzünden aldığım cesaretle suyla ilgili oluşan problemi de kendisine ilettim, youtubedan yüklediğim videoyu açtık beraber izledik, usta başlarını çağırdı ve ona da dinletti, aracı lifte kaldırdılar ve bana tek tek anlattılar, egsozun yapıldığı materyal (metal) ısınma ve soğumalarda esnediği için sıcak egsozun soğuk suyla teması sonucu ani büzülmesi sonucu vites kolunun altına denk gelen bir metal koruyucuyla teması sonucu tekrar ısınıp genleşinceye kadar sürtünmeden dolayı o sesin oluştuğundan bahsettiler, ikna oldum ve gerekeni yapın dedim, alt koruyucuların izin verdiği kadar (yaklaşık 2 cm) egsozu aşağıya çekeceklerini söylediler ve aracımı teslim edip çıktım... 3 gün sonra aracımı teslim aldım ve Ankarada kuvvetli yağışları beklemeye başladım, nihayet 1 haftadır Ankarada güçlü yağışlar oldu ve doya doya test ettim aracı, PROBLEM ÇÖZÜLMÜŞTÜ!!! Bir daha asla duymadım... Eskiden 2-3 cmlik sularda bile oluşan problem şimdi 10 cmlik sularda bile olmuyor arabayı resmen yıkayarak geçiyorum sulardan...

BMW Esenboğa Çalışanlarına TEŞEKKÜRLER... Balgat şubesinin çekeceği var...
Ben çok beğendim

Wifi sürekli açıktı, mail vs senkronize
Arkadaşlar samsung galaxy note 2 almayı düşünüyorum, sanalpazar sitesinde kendi firmalarından açık artırmaya girdim 1327 tlye bana kalacak gibi, sizce bunu mu alayım yoksa temiz ikinci el mi (samsung garantili faturalı vs)

Sanalpazar sanırım goldun ama satacağı telefonu bilmiyorum...

Sanalpazardan alırsam 80 tl bonus da kazanacağım, adıma faturalı sıfır ürün olacak, fakat garantisi nedir ne değildir bilemiyorum...

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar acil yazdım çünkü işyerimdeki saçma sapan uygulamalar yüzünden canım sıkıldı, mesai saatleri içerisinde kullanmak için ikinci bir telefon ihtiyacım oldu, aradığım asıl özellik istediğim saatte açılıp istediğim saatte kapanması;

Açılış: 08.00
Kapanış: 17.00

Blackberrylerde bu mevcut fakat bulunduğum yerde hiç yok :( Başka önerebileceğiniz marka model mevcut mu?
Program olmasın, kendi işletim sisteminde olsun ki güvenebileyim... iyi günler
iyi forumlar arkadaşlar, beats solo hd kulaklık için Control Talk Özellikli orjinal kablo arıyorum, sizlerden de yardım almak için konu açtım, aztek teknoloji ile görüştüğümde bana kendi mağazalarından alabileceğim söylendi fakat fiyatlar uçmuş...

Bildiğiniz başka biryer var mı bu ürünü temin edebileceğim? Bazen de apple ürünü kullanmayıp da bu kulaklığa sahip olanlar Control Talk kablosunu satıyor ya denk gelirseniz söyler misiniz? Teşekkürler... Daha önce birkaç ilan görmüştüm ama işim düşünce bulamadım :D
Arkadaşlar vatan bilgisayardan 450 tlye aldığım windows 7 ultimatei hiç kullanmadım, kodu vs kullanılmadı, satsam ne kadardan gider?
Silinsin
Arkadaşlar distribütör garantili Note 2ler Türkiye'de satılmaya başlandı malumunuz, fiyatlar da başta heryerde aynı (1899 tl, yerine göre taksit vs var) fakat önümüz de Bayram, mutlaka indirimler olacaktır, sizlerden ricam duyan gören olursa Distibütör Garantili Note 2 fiyatlarını burada paylaşabilir misiniz?
Arkadaşlar yakında 9900 almayı düşünüyorum (veya 9790) fakat işim gereği 24 saat evden uzaklaşabiliyorum, edindiğim bilgilere göre de şarj konusu biraz sıkıntılıymış, araştırdım ve external batarya şarj paketleri buldum orjinal blackberry, RIM üretimi, fakat hepsi yurtdışı, Türkiye'de nereden alabilirim fikir sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum...

BlackBerry JM-1 Battery Charging Bundle

http://www.amazon.com/RIM-ACC-38580-301-BlackBerry-Battery-Packaging/dp/B005508UCA/ref=sr_1_66?s=wireless&ie=UTF8&qid=1349800385&sr=1-66
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Tablet
Apple + Samsung
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.335
İkinci El Bölümü Mesajları: 132
Konularının görüntülenme sayısı: 64.309 (Bu ay: 289)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 701 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.