Binbaşı
23 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 216 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere philips 55pus7803'teki sorunlardan dolayı televizyonumu değiştirmek istiyorum.
Şuan aklımda 65'' ve fiyatının 10'den aşağı olması sebebiyle 55Q60R modeli var ama samsung kullanmadım daha önce tabiki airplay2 olması ayrı bir avantaj.

Q60'ı kullananların genel yorumları nasıl ?

veya 55'' - 65'' arası 10k'ya kadar önerebileceğiniz hangi modeller olur ( 55 olursa OLED düşünüyorum sadece )
Merhaba Arkadaşlar,

Almayı düşündüğüm bazı araçları favorilerime eklemiştim.

Bu ülkede piyasanın neden bu kadar saçma olduğu bu ahlak yoksunları yüzünden olabilir mi ?

Peki Hükümetin bu konuda herhangi bir yaptırımı var mı ? YOK.

Bu yüzden bu ülkede hiç bir şey gelişmicek.

Merhaba,

koskoca donanımhaber ofisinde logo tasarlıcak kimse yok mu ?

Böyle atatürk portre png si mi olur arkadaşlar ?

Hiç mi kimse buna dikkat etmedi ?

Atatürk hariç herşeye benziyor kınadım yazık..
Merhaba Dostlar,

Açıkcası biliyorsunuz philips 55pus7803 televizyonum geçen seneden beri bütün seriyi denemem rağmen 7303-7503-7803 içerisinde toz vardı. Bu şekilde kullanmaya devam ediyorum :) açıkcası tüketici il hakem heyetinden iade raporu olmasına rağmen iade etmedim.

Şimdi aşağıdaki resimlerde de görüldüğü üzere bir süredir sağ ve sol tarafta ışık sızması gibi bir şey olmaya başladı acaba bu bir problem mi ? yani servis çağırmama gerek var mı.

Eğer bu bir problemse çünkü bu sefer televizyonu ayıplı mal olarak iade edeceğim.

Açıkcası televizyon tarafında çok bir tecrübem yok o yüzden siz değerli dostlar tavsiyelere ihtiyacım var.

Konu açılmış.
Merhaba Sevgili Forumdaşlarım.

Ara Ara malum siteye girer ilanlara bakarım şu aralar bir laptop ihtiyacım olduğu için bu gün yine malum siteye girdim razer bir laptop baktım.

1 İlan tabiki diğerlerinden çok daha uygun fiyata mevcuttu girip detaylarına baktım. 5 yıllık kurumsal bir hesaptan açılmış ilandı ve artvin hopa ilçesindeydi. Bu arada nedense bu 3. denk geldiği artvin hopa mevzusu :)

Daha sonra arkadaşı aradım akşam aldırmak istediğimi söyledim ve mağaza adresini istedim tabiki mağaza adresini paylaşmadı benimle. Bende durumdan şüphelenip istanbul konsol'u aradım ve kendilerini durumu ilettim onlarda bir ilgisi olmadığnıı söyledi sanırım kurumsal hesapları çalındı veya farklı bir bug mevcut. Sizde kurumsal hesap dahi olsa çok dikkat edin.

Sizde bu gibi durumlarda çok dikkatli olun çünkü ben bu adamı aradığımda en az 30 dakika telefonu meşgüldu sanırım bu süre zarfında bir kaç kişiyi dolandırmıştır.

Beni dolandırmadığı için kanuni herhangi bir işlem maalesef yapamıyorum ama dolandırılanlar varsa geçmiş olsun.

Berkay Aksu, Artvin, istanbul konsol, dolandırıcılık
0537 765 43 29

[simage][/simage]
Merhaba Arkadaşlar,

Ben genelde faturalarıma çok fazla bakmam kredi kartıyla otomatik ödemeye ayarladım. Bundan öncede 10 sene kadar Türkcell kullandım.

Şimdi geçtiğimiz ay uygulamada gezerken faturama 2.99 TL geç ödeme tutarı yansıdığını gördüm ama kredi kartımdan zamanında çekildiğini biliyorum bildirim geliyor çünkü bunun üzerine Platinium müşteri hattını aradım bir yanlışlık olduğunu bildirip 2.99 tl iade ettiler.

Tamam dedim bir hata olmuş olabilir, bu ayda aynı şekilde 1 TL geç tahsilat bedeli faturama yansımış bunun üzerine uygulama üzerinden müşteri temsilcisiyle görüştüm yanlış olduğunu bildirip iade etmişler.

Bakın milyonlarca aboneden bahsediyoruz 1-3 tl arası bu bedelleri yansıtsalar ayda milyonlarca haksız kazanç demek.

Lütfen sizlerde hattınızı kontrol edin bu durumu yaşayan varsa beraber paylaşalım.

Konuyu öne çıkartırsanız en azından herkes bu olayı görebilsin.

Merhaba Arkadaşlar,

Benim cocukluuktan beri Playstation Cafe açmak gibi bir tuhaf bir hayalim vardı :) Bir kaç kez ucundan döndüm hatta yıllar önce konu açıp oldukça destek almıştım küçükçekmece civarı için oraya yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Şimdi 2019 yılındayız malum maddi olarak zor bir dönemden geçiyoruz ama benim tekrar aklıma bu fikir geldi.

Özellikle Küçükçekmece,Gültepe,Çeliktepe, gibi gelir düzeyi nispeten orta ve alt kesim olan bir yerde ;

Yaklaşık 9-10 Ps4 bunların en az 3 tanesi Pro
10 Tane 55'' ekran yinede 3 tanesi HDR destekli OLED prolar için
böyle rahat koltuklar

Yanında tost sandviç çay gibi ufak bir yiyecek imkanı olan bir yer düşünüyorum.

Size sormak istediğim gerçekten hala insanlar ps4 cafelere gidiyor mu ? yani şuan saati kaç tl v.s v.s hiç bir fikrim yok ortaköy'de yaşıyorum burada ps4 cafe uzun yıllardan beri yok bu yüzden bu konu hakkında fikrim yok.

Birde sizce ortama 60.000 TL bir yatırımla bu işi yapabilmek yeter mi ?

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba Arkadaşlar,

Drone bakarken HB sayfasına baktım da aşağıdaki link HB ait link'e girince .null diye dosya indiriyor bu nedir ?

Tuhaf bir bug sanırım.
https://www.hepsiburada.com/dji-mavic-pro-drone-pm-HB000002MISK
Merhaba Arkadaşlar,

Eminim bir çok insan benim gibi philips'in 2018 model Tv'lerini araştırıp pek kaynak bulamıyordur bir süredir 55pus7303'ü inceliyordum bütçem 4000 tl civarıydı daha doğrusu aklımdaki fiyat pek çok kez teknosa da testlerde yaptım kendimce güzel sonuçlarda aldım.

Televizyonu satın alma aşamasın da Özellikle hükümetinizin politikaları gereği 3 taksit olayına takıldım ve kredi kartıyla alamadım. Bunun üzerine Evkur'dan almaya karar verdim ve peşin fiyatına 4699 TL bu tarih itibariyle satın aldım. Kişisel tavsiye bu gün son bu tarz oluşumları düşünün.

Herneyse TV geldi kısa süre içerisinde ve Beşiktaştaki servisi aradım ertesi gün kurmaya geldiler baya da ilgili arkadaşlardı herneyse.

Tv kuruldu herşey güzel hoş buradan edindiğm bilgilerle test yapayım dedim ekranın köşesinde ve biraz altında toz olduğunu farkettim ve servisi bir daha aradım gelip baktılar incelediler ve durumu bildireceğiz dediler ertesi gün yani bu gün servisten aradılar ve istersem temizlenebileceğini istersemde değişim olacağını söylediler bende tabiki değişim istedim ve firma ile görüşüp size döneceğiz dediler şuan süreci bekliyorum.

Bunun yanında benim philips konusun da genel duyduğum servisin kötü olmasıydı ama hem gelen servistekiler hemde telefondakiler baya yardımcı olmaya çalıştılar bakalım süreci sizinle paylaşacağım.

Televizyon hakkında yorumlarım ise ambilight zaten müthiş bir şey evde de bunun için düzenek hazırlamıştım diğer hue ürünlerinide edindim bu yüzden müthiş.

Android konusunda ilk kez bir android tv aldım dün biraz inceledim ve gayet başarılır buldum youtube izlerken veya menüler arasında geçişlerde kasma donma yaşamadım bir kaç oyun oynadım yine oyun performansı baya iyiydi bunda da herhangi bir problem görmedim beni tatmin etti.

Aynı zamanda evimde nas sunucusu mevcut buradan 80-90 GB H265 dolby 2160P dosyalarıda kendi playerında seste kesilmeler oldu ama VLC yükledim herhangi bir problem olmadan ses dosyalarımıda çalıştırdı görüntü gayet zevkli ve başarılıydı.

Kanal geçişleri yavaş denmiş açıkcası i-kutu kullanıyorum teledünya bu yüzden kanal konusunda bir şey diyemem malesef.

Tasarım olarak son derece şık fakat şunu söylemem gerekiyor ki tv'nin altında dahili soundbarı var gibi dursada ses tatmin edici değil yani bana göre belki sizi tatmin edebilir ama ben yüksek ses'i seven birisiyim evde Hi-Fi ses sistemim mevcut o yüzden buna pek takılmıyorum fakat dediğim gibi bir çok ses ayarı mevcut bunları çok fazla kurcalamadım ama kurcaladıklarımın arasında süper bir fark göremedim şunuda belirteyim ses tok ve EQ ayarları gayet güzel sadece ses biraz bana göre az.

4K performansı için hem youtube hemde netflix 4K denedim bana kalırsa müthiş 10 bit VA paneli mevcut televizyonun bilmiyorum sizin beklentiniz nasıl olur ama ben 4699 TL böyle bir cihaza verdiğim için mutluyum sonuçta bu fiyat bandındaki bir çok televizyon aynı pişman olmadım. ( belkide ederi daha azdır vergiler şu bu yükseltiyordur).

Bunun yanında merak ettiğiniz sorular olursa bana sorabilirsiniz.

Arkadaşlar günceleme !

Gelen yeni televizyonda panel içerisinde boşluk, toz ve panelin alt kısmında ince bir kırık tespit ettim. 2 Haftalık servis bekleme sürecinde olumsuz cevap geldi ve dalga geçer gibi geçen sefer toz yüzünden değişen televizyonu bu sefer servis temizleyebilir panelde ki boşluk içinde paneli yukarı kaldırınca sözde düzelir gibi aptalca bir yorum yapmışlar şuan İl tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum sonucu sizlerle paylaşırım.

Philips mi ? AMAN UZAK DURUN AMAN YANİ.

2. Güncelleme : Yaptığım onca Philips Hue yatırımından dolayı şansımı 55Pus7803 ile denemek istiyorum daha sorunsuz geliyor televizyon geldiğinde bilgilendirme yaparım.

Bu süreçte Bayi'de oldukça yardımcı oldu aynı zamanda serviste şuan değişim onayı aldık bayide iade onayını verip bu günde 55PUS7803'ü alacağım.
Hakkında
Meslek: Satış Müdürü
İlgi Alanları: Only Game
Hakkımda:
Power is Money
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Notebook
Acer
Xbox Live GamerTag
Sterilmikrop
LOL
Darius
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.770
İkinci El Bölümü Mesajları: 987
Konularının görüntülenme sayısı: 142.021 (Bu ay: 1.065)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.883 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.