Yüzbaşı
19 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben tam 1 haftadır internet kullanamıyorum. 3 gün sonra gelen ttnet ekipleri daireme gelen hat hakkında altyapı sorunu var, bir elektirkçi getirip sorunu halledebilirsiniz dediler. Bende bugün elektirkçi ile beraber birebir altyapı kablolarını kontrol ettim. Ptt nin telefon hatlarını kontrol edip bize gelen hattı bulamadığımız için elektirkçi arızayı çözemedi. Daha sonra elektirkçi bana Ptt gelsin kendi kutusundan senin hattı bulsun ben bulamadım dedi. Benim sorum Ptt gelse bu problem çözülürmü, 1 haftadır perişan oldum kimi, getirsem çözüm bulamıyor.
Arkadaşlar windows 8.0 yüklü laptop ı windows 7 ye döndürmek için gerekli bios ayarlarını yaptım ve kuruluma geçtigim esnada windows u nereye yuklemek isterseniz kismina geldigimde sadece "D" bolumu hariç harddisk in bütün bölümlerini karıştırıp gereksiz bölüm leri silip biçimlendirdim. Sonrasinda esas yuklemek istedigim windows 7 yi kurmak istedigimde windows u nereye yuklemek istersiniz kisminda sectigim bos alana tikladigimda " ileri" butonu aktif olmadiginda yuklemeye devam edemiyorum ne yapmam lazim.
Arkadaşlar sistemim kisaca i5 intel işlemcili. 8 gb ram li. Daha önceki gtx 470 ekran kartim oyunlarda devamlı masa üstüne atiyo ne yapsam çare bulamadım. Şimdi ise bu ekran kartını almak istiyorum ne derseniz yerine başka varmı öneriniz

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx760-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti.html#ozellikler
Arkadaşlar TotalMedia Theatre 6 da mkv filmler izliyorum. Yalnız bu programa altyazı ekleyemiyorum; eklesem de Türkçe karakterler bozuk görünüyor. Bu programı kullanıpta altyazıda sorun yaşamayan varsa bana yardımcı olabilir mi.
Arkadaslar sitemim İ5 intel islemci.... 8 Gb Kingston ram li.... 250-300 tl araliginda hangi ekran kartini onerirsiniz. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar 2011 den bu yana kullandıgım Palit gtx 470 ekran kartım bozuldu. Arızası ise formattan sonra ne zaman driver ini yuklesem ekrana goruntu gelmiyor. Sadece 1024*768 de hıc drıver yuklemezsen görüntü geliyor. 80 liraya tamir ederim calışabilir diyen birisi var sizce tamir ettirmeliyim sonuç alırmıyım.
Arkadaslar film izlerken durduk yere bilgisayar durdu islem yapmaz oldu ve kasadan pc yi yeniden baslattigimda monitore goruntu gelmez oldu. Bende Guvenli modda pc baslatip yedegimi alip format atmak istedim. Windows u kurduktan sonra driverleri yuklemeye kadar bilgisayara goruntu gelirken ekran kartinin driver ini yuklemeye geldiginde sira, ne zaman ekran kartinin driver ini yuklesem pc mavi
ekran hatasi verip kendini devamli resetleyip mavi ekran hatasi veriyor.
Film izlerken masaustu bilgisayarim dondu ve simdi bilgisayarimi acmak istedigimde tam windows yuklendikten sonra pencere ekrani geldiginde reset atip mavi ekran cikip harddisk ile ilgili bi sayim yapip bilgisayari yeniden baslatiyor. Bu islemler devamli!devam ediyor. Guvenli modda bile acilmiyor ne yapmam lazim... Format bile attim olmadi
Arkadaşlar sistemim İ5 760 intel işlemci.... Ekran kartım GTX470 NVİDİA.... RAM 8GB kingston...... Windows 7 de daha oynadıgım "Sleeping Dogs" , "Crysis 3", "Bioshock Infinite" gibi oyunlarda oyunu açtıktan 5 dk sonra sistem oyunu masaüstüne atıp oyunu durduruyor... Daha önce "Sleeping Dogs" oynarken böyle bir sorun yoktu şimdi neden tum oyunlarda oluyor yardım edermisiniz....
Arkadaslar daha yeni Sony Ericson Aino cep telefonumu aldım. Telefon gayet güzel. Yanlız müzik dinlemek için gereken kulaklık çok kötü; kutudan öyle çıktı. Ben de yeni bir kulaklık almak istiyorum. Acaba ne alsam olur. Telefonuma hangisi uyumlu olur. Yardımlarınız bekliyorum.
Hakkında
Meslek: Emniyet
Forum İmzası:
Her Zaman Umut Vardır...!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 47 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 488
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 2.924 (Bu ay: 251)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 232 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.