O

Çavuş
15 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 351 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Hollanda sitesinde fiyatı Kdv hariç 426 € olarak görünüyor.

Daha önce verildimi bilmiyorum,yabancı forumlarda bir süredir doğruluğu tartışılıyor,gpu-z 'ye yeni eklenen bir algoritma ile gpu'nun üretim kalitesi belirlenebiliyor(muş).Şimdilik nvidia 4xx-5xx ve ati 7xxx serisi ile uyumlu.Skor yüzdeniz 100e ne kadar yakınsa gpu nuz o derece kaliteli (düşük vid, tüketimi az ve overclock kapasitesi yüksek) oluyor(muş). Yapmanız gereken gpu-z 0.5.9u indirmek cursor menu barının üstündeyken sağ tıklayıp ASIC seçeneğine tıklamak.

İlk skorda benden gelsin Asus düz gtx560 skor:85.1% .Eminim forumdan daha düşük ve daha fazla skorlar çıkacak.
Chiphell'den:

Değişik marka-model denemek istiyorum limitim 150tl yardımcı olursanız sevinirim..
2010 corolla d4d m/m sahibiyim aracım 65000km de.Son zamanlarda kontağı çevirdikten sonra 6-7 saniye sonra aracı hareket ettirebiliyorum ,gaz yemiyor.Yetkili servise götürdüm problem yok deyip kestirip attılar.Dikkatimi çeken göstergede sol altta bu 6-7 saniye sürecinde ünlem işaretli-dişli lambanın yanık kalması.2 seneyi doldurdum aracımla daha önce böyle bir sıkıntı yoktu,sizce problemin kaynağı ne olabilir?
Arkadaşlar daha önce android tabletimde "torque" denen programı kullanıyordum,ipad'de benzeri bir ucuz/ücretsiz program var mı?
Aşağıdaki linkte faydalı olacağına inandığım güç kaynaklarının gerçek üreticileri ,özellikleri ve webde varsa incelemeleri yer almakta:

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page541.htm
Arkadaşlar raid konusuna pek bir yabancıyım,Agility3 60gb ssd raid 0 kurulumu için ne yapmam/nelere dikkat etmem gerekiyor? Teşekkürler şimdiden.

Sistemim:Gigabyte z68 anakart-i5 2500k-1tb samsung hd -ati 6850-500w psu.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Mercedes
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 717
İkinci El Bölümü Mesajları: 562
Konularının görüntülenme sayısı: 147.945 (Bu ay: 778)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.