Yüzbaşı
12 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar meraba. 2018 yılına girmeden bir aile aracı almayı düşünüyorum.
Öncelikle donanımlı ve tamamen konfor odaklı olsun istiyorum. Aile boy ortalaması 1.85 olduğu için ön ve arkada geniş hacim gerekli. Ayrıca bagaj da önemli malum bi yere gidince annemin çiçekleri filan :). Otomatik vites almamdaki neden zaten. Dizel düşünmüyorum.
Böyle bakınca da elimde 2 model kalıyor. Corolla advance ve Civic elegance. İkisi de lpg li olarak ortalama 100 bin civarı oluyor.
Kafam çok karışık. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim
beyler selam . 2005 model nissan almera arabam var. 2 haftadır 100km den sonra acayip bi titreme oluyo ve araba geriliyo kontdol edemiyorum gibi sanki her an kopacakmış gibi sebebi nedir sizce. balans değil balans yaptırdık...
beyler meraba telefonum bataryası normal fakat bugün saçma bir hal aldı resimden anlayacağınız gibi . acaba sıkıntı mı var garantiye versem mi ?

Arkadaşlar merhabalar şu An piknikteyim telin şarjı bitti arabanın Çakmaklıktan şarja taktım ve araba çalışmıyor. Acaba kaç saatte Akü biter?
gençler meraba tt sports isurus kulaklığım var yaklaşık 3 senedir kullanıyorum sol kulaklıkta temassızlık var aynı sorundan 2 sene içinde 2 defa garantiye gidip değişim oldu fakat şu anda garantisi bitti acaba göndersem direk kulaklık ücreti mi alırlar veya tamiri nasıl olur acaba
beyler sitede aradım göreedim eğer varsa kusuruma bakmayın . android için ios 7 deki gibi parallax efekti veren bir uygulama var mıdır acaba ?
beyler yurt dışından gelme bi htc one x cihazımız var çakma imei ve 4.1.9 rom yüklü orjinal rom mudur bilmiyorum. Bu cihazı pasaport kaydı yapsak orjinal güncelleme ve orjinal rom yüklenir mi biz format attığımızda bile imei düşüyor o nedenle şimdi custom rom kuramıyoruz bilgilendirirseniz sevinirim
neyse devamını yaz beklerim en son giresuna (yani benim şu an olduğum yere gittin) sonraa...
Arkadaşlar 1.5 yıllık s3 telefonum var geçen ay ekanı orjinaliyle değiştim ama hem renkler karardı hemde taktıkları ekran küçük 400 tl verdim anlamadım bişi ve telefondan hevesim geçti. bu telefonu verip temiz 22 ay garantili s4 almayı düşünüyorum telefonumun üstüne 700 tl istiyolar sizce mantıklı mı ?
Arkadaşlar foruma baktım fakat tam bulamadım benim ki gibi sorun veya gözden kaçırdım bilmiyorum neyse konu şu başlattan kapat'a tıkladığımda işte kapatılıyor filan yazıyor ondan sonra ekran kararıyor fakat pc hala açık nedendir acaba lütfen yardım !
Hakkında
Meslek: öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
PC
Otomobil
Nissan
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 335
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 2.487 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.