U

Onbaşı
08 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Daha once tartısıldımı bılmıyorum ama yardımınıza ıhtıyacım var 2012 model astra enjoy plus aracım var hb kasa.
ve arka kapılarda hoparlör yok malum.
benım araç ıcerısınde kalıtelı güzel bır ses almam lazım.acaba komple wooferlı felan bır setmı yaptırıyım dıorum fakat bundada acaba cevreyı bu bas olayıyla rahatsz eden tıplrden olmak ıstemıyorum.
yada onun yerıne anfılı ama yüksek watlı woofer komponentlrde bır sıstem yapsam nasıl bır kalıte alırım
yada bıraz teyp cıkısını guclendırıp ornegın necvox marka nav taktırıp acaba cıkısları 4*45e yukseltıp 45 w lık alpına yada ınfınıty hoparlr veya başka marka 45wrmslı komponentmı taksam kalıtelı ses alırım.
son olarak nette bakarken gordum acabahttp://www.sanalpazar.com/Teac-Te-cs50-13-Cm-Component-Hoparlor-Mid-Takimi__isp3944176 bu marka teac-te-cs50 dıe bır marka var aracımın orjınal teyp cıkısıyla aynı sanırım bundan arka kapılara ve önlere taksam kalıtelı ses alırmıyım bu nasıl br marka ozellık bılenlerden yardım beklıyoum
ÖNCELIKLE MERHABA BUGUN SERVISLERI ARADIM FIYAT ALDIM VS IKISINIDE ALM AGÜCÜM VAR

OPEL ASTRA 1.6 EDİTİON 115 BEYGIT LANDIRENZO MARKA LPG OTOMOBIL GARANTISI DEVAM EDICEK SEKILDE SERVIS TAKICAK
YENI FOCUS TREND X PAKET 1 ECOOBOST 125 BEYGR MOTOR(YENI ÖDULLU MOTOR)

LÜTFEN OTOMOBİLLERİ BİLEN KULLANMIŞ ARKADAŞLAR YORUM YAPSIN VE LÜTFEN VAY GOLF VS KATMAYIN GOLF VS SEVEBİLİRSİN AMA BURDA ONU KATMAYIN BU KARŞILAŞTIRMA SADECE ASTRA VE FOCUS ARASINDA
SİZDEN İKİ OTOMOBİLİ RÜZGAR YOL SESİ MOTOR SESİ,KONFOR,SERVİS BAKIM ÜCRETLERİ,AÇILARINDAN DEĞERLERNDİRMENİZ.
BAGAJ VS BENİM İÇİN ÖNEMSİZ ARKA KISMIN DARLIGI VS ÖNEMSİZ.
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

ÖNCELIKLE MERHABA BUGUN SERVISLERI ARADIM FIYAT ALDIM VS IKISINIDE ALM AGÜCÜM VAR

OPEL ASTRA 1.6 EDİTİON 115 BEYGIT LANDIRENZO MARKA LPG OTOMOBIL GARANTISI DEVAM EDICEK SEKILDE SERVIS TAKICAK
YENI FOCUS TREND X PAKET 1 ECOOBOST 125 BEYGR MOTOR(YENI ÖDULLU MOTOR)

LÜTFEN OTOMOBİLLERİ BİLEN KULLANMIŞ ARKADAŞLAR YORUM YAPSIN VE LÜTFEN VAY GOLF VS KATMAYIN GOLF VS SEVEBİLİRSİN AMA BURDA ONU KATMAYIN BU KARŞILAŞTIRMA SADECE ASTRA VE FOCUS ARASINDA
SİZDEN İKİ OTOMOBİLİ RÜZGAR YOL SESİ MOTOR SESİ,KONFOR,SERVİS BAKIM ÜCRETLERİ,AÇILARINDAN DEĞERLERNDİRMENİZ.
BAGAJ VS BENİM İÇİN ÖNEMSİZ ARKA KISMIN DARLIGI VS ÖNEMSİZ.
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
MERHABA BEN OTOMOBIL KONUSUNDA COK BILGILI OLAN BIRISI DIILIM ENSON MEGANE SERISINDEN CLIO SYMBOL MEGANE 2 VE FLUENCE HYUNDAI ACCENT VS ARACLARI KULLANDIM SORUM SU AFFINIZA SIGINARAK SIZLER ISI IYI BILENLER VAR GERCEKTEN
SIMDI ORTA DONANIMLI SIFIR BIR ARACMI AYNI ARACIN DAHA DONANIMLI IKINCI ELIMI
VE FORD FOCUS 3 1.6 125 ,MEGANE 3 1.5 DCİ 90 VEYA 1.6 110 HP ,HYUNDAİ ELENTRA MODE PLUS ,YENİ OPEL ASTRA HB 1.6 EDİTİON BELKI BIDE WOLKW YENI JETTA
SIMDI RICAM KONFOR SUSPANSIYON YUMUSAKLIGI YOL TUTUSU YALITIM MOTOR RUZGAR YOL SESI VS DEGERLENDIRDIGIMIZDE HANGISINI ALMAM DAHA MANTIKLI
TESEKKURLER
Hakkında
Forum İmzası:
Opel astra K 1.6 exelences
..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 4.124 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.