F

Çavuş
07 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

HP Deskjet 3540 yazıcı aldım. bir powerpoint çıktısı almaya çalışıyorum ama 4. - 5. sayfadan sonra

HP Deskjet 3540 series Ağ üzerinde Yazd...
Windows 8 de Yazıcı yazdıramadı: Microsoft PowerPoint

diye bir hata geliyor neden olduğunu da bulamadım.

10 sayfa pdf yazdırayım dedim, sorunsuz yazdırdı. sorun nedir yardımcı olabilecek var mı?
Arkadaşlar merhaba,

Smart spor 1-2 sinema kanallarına geldiğimde Kanalda sorun var ya da sinyal yok uyarısını veriyor ekranda. Diğer kanallarda sorun olmuyor.

- Uydu geçişinden sonra sinyal ayarları bozulmuştur diye internette arama yaptım. Ayarlarımı aşağıdaki ayarlara getirdim. Diğerlerini de denedim, olmadı.
****12187 V 27500 FEC:5/6 modülasyonu (DVB-S & QPSK)
****https://www.dsmart.com.tr/kurumsal-hakkimizda_1_1484

-Tüm TP 'leri tek tek gezdim. Yine sorun değişmedi.

-Smartspor 'a gelip sinyal seviyesine bakıyorum, sinyal seviyesi %13, sinyal kalitesi %0. Diğer kanllarda sorun yok ikisi de %100 'de.

-Dsmart 'ı zor güç bela düşürdüm. Anlattım durumu, uydunuzdan kaynaklanıyordur dediler.

Anlayan birisi vardır mutlaka. Buradaki sorun nedir? Uydu ayarlarında mıdır?
meraba öncelikle,

18.500 de araç yokuşlarda bir kaç saniyeliğine eksik yağ ışığı çıkıyor. bu normal mi? yağ eksiltme sorunu efsaneleri okudum, yeni kasalarda da olabilir mi?
Nvidia NVS3100 ekran kartından TV 'ye görüntü ve ses aktarmaya çalışıyorum. Displayport to hdmi kablo aldım ama görüntüyü aktarmama rağmen ses bir türlü olmadı.

Nvidia 'nın sürücüsünü güncelledim. Nvidia Denetim Masasını açtığımda "no audio capable display available" diyor ama bana pek mantıklı gelmiyor. Internette bir sürü yorum okudum uyguladım ama sonuç alamadım.

Yorumu olan?
1400 liraya kadar dizüstü ne önerebilirsiniz?

aşağıdaki ikisini buldum ama karar veremedim...

http://bimeks.com.tr/urun/118461/packard-bell-ts11hr-500tk.aspx#specs
http://bimeks.com.tr/urun/118772/hp-pavilion-g6-1040st-ll007ea-.aspx
merhaba arkadaşlar,

Corby için bir sorum olacak. telefonu suya düşürdüm, ekran açılmıyor. bu telefonu tamir edebiliyorlar mı? teknosa dan almıştım ama onlar ilgilenmez sanırım, kullanıcı hatası çünkü. ne yapabiliriz bilen var mı?
merhaba,

wd hd live a bağlı harddisk im 4 partition. video ların olduğu partition ı bir türlü açamıyorum hep diğer partition ı gösteriyor. bu neden olabilir?
arkadaşlar merhaba,

wd live a bağlı hdd nin içindekileri görmek / değiştirmek istiyorum. \\Wdtvlive şeklinde cihaza girip dosyaları listelesem de bir türlü dosyalara giremiyorum.

bunun nedeni nedir bilen var mı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.293 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.