Yarbay
02 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar rcz hep içimde ukte kaldı güzel bir araç yearling donanımlarında koltuk ısıtma+elektrikli koltuk vs çoğu donanım var ve görüntü olarak porsche havasında öndeki amblem bozuyor

Araçtan istediğim symbol gibi boş olmasın performans ve yakıt olayı dengeli olsun bugüne kadar hep 1.6 tdi 105 beygir araç kullandım bi defa benzinli bmw sahibi olmuştum o kadar.

Rcz'ye alternatif olarak

1.6Turbo Lpg'Li İnsignia veya Astra cosmo

Eski kasa Passat 2.0 Tdi
2010 model civarı 320d

Calcülüs 2'den 5 adet ödev sorum var sorular zorlayıcı. Yardımcı olabilcek varmı ?

Ücret konusunda özelden konuşuruz

arkadaşlar çift monitör kullancam twitch veya günlük işlerim için.

Elimde şimdilik 2 adet VGA girişli monitör var biri LG biri AOC marka ikiside 60 hz

Ekran kartı olarak ise RX570 alcam gördüğüm kadarıyla rx570'de vga çıkışı yok hdmi çıkışı var.

Fakat hdmi çıkışı 1 tane gözüküyor şimdi benim ne almam lazım ?

vga to hdmi dönüştürücüler var fakat ekran kartında 1 adet hdmi çıkışı gözüküyor
arkadaşlar elimdeki i3-3220 işlemcili masaüstü gta5 ve cs go kaldırmadığı için bir sistem toplamaya karar verdim.

Ekran kartı olarak RX-570 tercih edicem

Sormak istediğim soru şu

İkiside yeni nesil 12 Nm Ryzen 3 1200 ile Ryzen 5 1600 arasında abartılı bir fark varmı ? öyle profesyonel oyuncu değilim oynayacğaım oyun sayısı 3-4 ü geçmez. Eğer ryzen 5 alırsam hiç param kalmıycak fakat ryzen 3 alırsam kalan 300 tl ile klavye mouse ve kulaklık alabilcem sizce hangisi olmalı ?
arkadaşlar elimde monster'ın laptopı vardı bazı aksaklıklarım yüzünden satmak zorunda kaldım.

Şuandada malum evdeyiz sürekli pc başında olduğum için bir orta halli pc'ye ihtiyacım var oyun için.

Şuan elimde aşağıda linkini koyduğum 1 adet masaüstü pc var.https://www.asus.com/tr/Tower-PCs/CM6330/

Özellikleri

İ3-3220 işlemci
8 gb 1666 mhz ddr3 ram
Geforce GT620 Ekran kartı

Monitörüm LG marka mevcut ona gerek yok
biraz araştırma yaptığımda bu anakart soketine uyan en iyi işlemci intelin i7-3770 işlemcisi oda genelde 2.el var 0 pek yok

Benim sormak istediğim soru şu bu Asus cm6330 masaüstü bilgisayarımı güçlendirmeliyim sizce yoksa 0'dan bir sistemmi kurmalıyım. Bütçem max 2500 tl.

bu arada oynayacağım en ağır oyun Pubg-CallofDuty-Mafia 3 vs olur twitch yayıncılarınınki gibi canavar bir sistem şimdilik gerek yok ona sonra bakarım şuan bu bütçe ile sizce ne yapmalıyım

0'dan örneğin AMD RYZEN 5'li sistem kurmak ile elimdeki pc'yi i7-3770k ve Gtx970 ekran kartı yapmak arasında 1400 tl fark oynuyor o fark için değermi ?
arkadaşlar elimde monster'ın laptopı vardı bazı aksaklıklarım yüzünden satmak zorunda kaldım.

Şuandada malum evdeyiz sürekli pc başında olduğum için bir orta halli pc'ye ihtiyacım var oyun için.

Şuan elimde aşağıda linkini koyduğum 1 adet masaüstü pc var.https://www.asus.com/tr/Tower-PCs/CM6330/

Özellikleri

İ3-3220 işlemci
8 gb 1666 mhz ddr3 ram
Geforce GT620 Ekran kartı

Monitörüm LG marka mevcut ona gerek yok
biraz araştırma yaptığımda bu anakart soketine uyan en iyi işlemci intelin i7-3770 işlemcisi oda genelde 2.el var 0 pek yok

Benim sormak istediğim soru şu bu Asus cm6330 masaüstü bilgisayarımı güçlendirmeliyim sizce yoksa 0'dan bir sistemmi kurmalıyım. Bütçem max 2500 tl.

bu arada oynayacağım en ağır oyun Pubg-CallofDuty-Mafia 3 vs olur twitch yayıncılarınınki gibi canavar bir sistem şimdilik gerek yok ona sonra bakarım şuan bu bütçe ile sizce ne yapmalıyım

0'dan örneğin AMD RYZEN 5'li sistem kurmak ile elimdeki pc'yi i7-3770k ve Gtx970 ekran kartı yapmak arasında 1400 tl fark oynuyor o fark için değermi ?
Arkadaşlar evde 2 adet bilgisayarım var biri MSI in All in One 'u ona yükseltme yapamıyormuşum malesef.
Bir adette Asus hazır masaüstü bilgisayarım var masaüstünü yükseltmek istiyorum

Şuan üstünde i3 6030 işlemci ve düşük bir ekran kartı ve 4 gb ram var.

Çok profesyonel olmasına gerek olmadan Gta V-Cs GO-Pubg gibi oyunları oynatacak düzeyde olmasını istiyorum.

Bilgisayarlardan hiç anlamam yardımcı olabilirmisiniz ben şu parçaları buldum.

NVIDIA GT1030 2GB 64 BİT- 550 TL

AMD RYZEN 5 1600- 3.6 GHZ 12NM -780 TL

2 TB HARDDİSK-500 TL

8 GB RAM- Ortalama 250-350 TL bunları alıp taksam masaüstü cihazımın performansı bu oyunlara vs. yetermi güçlenme olurmu ?
Arkadaşlar merhaba.
Elimde MSI Pro 20ET model pc var zamanında hatrı sayılır bi miktara almıştım ve işimi gayet iyi görüyordu fakat artık biraz kasmaya başladı. Masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi bunuda yükseltme şansım varmı ? ekran kartını vs. Çünkü şu fiyatlarda kaliteli bir pc almak minimum 5-6k'dan başlıyor
https://www.incehesap.com/msi-pro-22et-7nc-054xtr-all-in-one-pc-fiyati-36297/?gclid=Cj0KCQjwmpb0BRCBARIsAG7y4zaLGUO4Q3xQQjuN_LEAw12Grahx_jiwaMxF7P-ZKUiVvmROlHWlhRsaAgWgEALw_wcB

cihazım bunun i3-6.nesil işlemci olanından
Dışarı çıktım tüm marketler kapalı arabam arızalı olduğu için tamirde sigaram bitti bu getir turevindeki uygulamaları indirdim hiçbirinde sigara yok neden. Kondom bile var ama sigara yok
Arkadaşlar hesabımda 2000 TL değerinde bitcoin var. Banka hesabıma çekim yapamıyorum bu bitcoini nasıl nakite çevirebilirim bilgisi olan varmı. Mesela internetten altın alıp satmak vs gibi
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Hakkımda:
3c0f7b2b161627f6114fc7f09836eeadB.jpg

126 Yıldır Prestijin diğer adı

Bundan İyisini ancak Tanrı Yapar-Mercedes-Benz SL600 Brabus
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNet
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.416
İkinci El Bölümü Mesajları: 122
Konularının görüntülenme sayısı: 283.056 (Bu ay: 1.588)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 129 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.