Yüzbaşı
02 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, bir televizyon satın almak istiyorum. HI-LEVEL 48UHL950 model televizyonu bir miktar araştırdım fakat karşılaştırmak amacıyla 2000 tl ye kadar daha iyi panele, özelliklere vb. sahip olanları da araştırıyorum. Siz de önerilerinizi yazabilirseniz sevinirim.
merhaba, panasonic hc x920 kamera için canlı yayın yapabileceğim kaliteli ve kopma yaşamayacağım bir alet arıyorum,
bildiğim kadarıyla livestream broadcaster ve cerevo live shell bu işi yapıyor detaylıca yardım edebilirseniz sevinirim
merhaba, internette kamera hakkında güvenilir bilgi neredeyse hiç yok kamerayı kullanan birisi yardımederse sevinirim
merhaba amazon dan 15-20 dolarlık ürünler alacağım ancak kafamda 2 soru var
1)kargo ücreti oldugu için sipariş ettiğim ürünler için teker teker kargo ücreti verme durumum olur mu ?
2)türkiyeye geldği zaman 100 dolar gibi sınır var vergi için ve benim sipariş edeceğim ürünler bunu geçmeycek ama toplu halde gelirse geçmiş olacak burda ürünlerin birim fiyatlarına tek olarak mı bakarlar yoksa toplam ürün fiyatına mı ?
şu baskılı müzik grubu tişörtleri ve o tarz tişörtleri ucuza nerde bulurum bisürü alıcam 25-30 dan aşşa vermiyo kimse bildiğiniz yerler var mı ?
silinebilir
merhaba, belki forumda çok fazla böyle konu açıldı konuşuldu ancak tam istedğim cevapları alamadım sorum şu ; elimde 2 adet müzik seti kolonu var bunları bilgisayara bağlamak istiyorum ancak ekstra güç olmadıgından düşük ses veriyor ve elimde eski 2+1 hoparlörü parçalayıp çıkarttığım parçaları var içindeki güç ünitesi vs. bunları ve kolonları kullanarak bilgisayardan güzel ses alabilir miyim önemlisi söyledğim birleştirme yapılabilir mi ? anladıgım kadarıyla birşeyler yaptım fakat çok fazla bilgim olmadıgından neyi nereye bağlayacağım bilmediğimden yapamadım yardımcı olursanız sevinirim
yapılacak kutlama floryada mı yoksa arenada mı olacak bilgisi olan var mı ??
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ez5AjiZXw0A
taraf gazetesine sonuna kadar karşı olmama ragmen var olan belgeler okundugunda ve videoda söylenenler dinlendiğinde hak vermemek elde değil.
1.Etik Kurulu Şike Raporu
2.Etik Kurulu Şike Raporu
merhaba,
bilgisayarda birkaç işlem yaparken bunları videoya kaydetmem gerek ancak programı kayda başlatıp kullanmam gereken programı açıyorum ve doğal olarak tam ekran haline geliyor full screen denilen olay oluyor bunun sonucunda kaydedilen videoda program ekranı gözükmüyor onun yerine masaüstü gözküyor ama windowed moda geitirince görünüyor tam ekranda da programın gözükmesi için ne yapmalıyım ?
teşekkürler
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Gençlerbirliği
Dünyadan Futbol
Athletic Club de Bilbao
Dünyadan Futbol
ACF Fiorentina
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.153
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 53.114 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.